28.11.2021 | Svátek má René


Diskuse k článku

KOČKY: Hledám domov pro koťata

V jedné obci u Mělníka, na půdě jednoho zanedbaného stavení, si našla útočiště jedna potulná mourovatá kočka, aby tam na svět, někdy v půli května, přivedla pět koťat - dvě černá, tři mourovatá.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Jakub S. 17.7.2007 8:12

To je skličující, co je asi čeká.

Co pomůže vyjádřit soucítění a držet palce, dyž člověk nemůže nic dělat? Tam panujou - dost sem to poznal na "idylické" slovácké vesnici - zákony džungle - boje o přežití, vyhnání/zabití slabšího či neužitečného, pro smečku, pro lidi, pro společenství, mou rodinu... a pozorovat to odvedle a pozvolna vidět narůstat konec... ti psi je očividně berou jako škodnou, jako by tam byly kuny třeba, že (chovatelky)? Nešlo by aspoˇs těma divnýma lidma domluvit, aby nebyl přistavený žebřík? Stejně - jezevčík, co umí lézt po žebříku - to sem nemyslel, že to je možné. Co s tím vším? Lidi, že by nikdo z vás z okolí nemohl poradit/pomoct?

cassul 17.7.2007 12:17

Re: To je skličující, co je asi čeká.

Náš jezevčík uměl lézt po žebříku, dělal to rád a často, v podstatě kdykoliv měl příležitost. Bohužel neuměl slézt a když zjistil, že je v pasti, začal výt a štěkat. Každé opomenutí žebříku opřeného o strom nebo o půdu se zakrátko změnilo v záchranou operaci...

Štětinka 17.7.2007 15:13

Re: Re: To je skličující, co je asi čeká.

;-D;-DR^

Jakub S. 17.7.2007 18:00

No toto:

jednosměrný jozevčík - !