30.4.2024 | Svátek má Blahoslav


Diskuse k článku

ZDRAVÍ: Covid a očkování

Po několika osobních rozhovorech z poslední doby jsem se rozhodla sdílet zde informace, které k tématu mám. Mohlo by to snad vést k lepšímu porozumění.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
O. Uživatel 29.11.2021 11:54

Uživatel požádal o vymazání
K. Dvořák 29.11.2021 10:54

Tak stroj času říká (důkaz?), že ke změně došlo mezi osmou a devátou. Tudíž u článku byla jako autorka původně opravdu uvedena nedohledatelná osoba. Jaký div, že to vyvolalo nevoli ...

Nějaký komentář? Nebo třeba i připuštění, že jste rychleji psal, než myslel? To bych byl mile překvapen ...

J. Gutvirth 29.11.2021 5:59

Třeba by vzali i Vás. Bílá mafie se už na takové rozumbrady těší!;-D

J. Gutvirth 29.11.2021 5:58

No když je Vám 70 máte 10 nemocí tak se někdy octnete v nemocnici zcela zákonitě i bez kovidu. Takhle se tam berou. (polopatě: mají pozitivní PCR ale hlavně selhávají z jiného důvodu. Tak těžké??

J. Gutvirth 29.11.2021 5:56

Naprosto?:-/?Vaše jistota je krásná!!V

M. Konečná 28.11.2021 14:31

Vážená paní doktorko,je třeba si uvědomit i následky vakcíny. Spousta lidí bohužel tyto následky a někteří nejsou mezi námi.. Není to hoax lidé se to snaží hlásit a dávat najevo ostatním lidem jenže bohužel vše je mazáno,aby se o tom nevědělo. 2 roky je tu Covid a před rokem nebylo tolik nemocných jako nyní, kdy proočkovanost je někde okolo 70%... Jak zvláštni... Za další léčba praktiků je pouze po telefonu vemte si paralen, ležet a v případě zhoršení volejte RZP.. To se pak nikdo nemůže divit, že jsou nemocnice plné... Jestliže je tato nemoc tak vážná nechápu proč lidé jsou léčeni doma a nedostávají tedy léky, které jsou už na Covid dostupné... Pak se nemůžete divit lidem, kteří už ničemu nevěří....

M. Stanovský 27.11.2021 11:23

Myslím, že to začalo ještě v předcovidové době.

Také stárnu a také zjišťuji, že mozek měkne ve stáří všem. Někomu holt více.

P. Vébr 27.11.2021 8:43

Nejspíš žádný, a nikdy jsem to netvrdil. Jenom hloupě slovíčkaříte. Jenom jsem řekl, že malým množstvím nelze u ne zcela prozkoumané látky argumentovat.

J. Vintr 27.11.2021 0:00

To počítání procentního zastoupení v populaci je velmi zavádějící. Očkovali se (mimochodem z blbosti) i lidé, kteří už nemoc prodělali, takže jejich imunita nepochází z očkování. Dále je tu nepochybně velké procento lidí s přirozenou imunitou, kteří ani onemocnět nemohli. Kdyby se tito lidé odečetli z počtu očkovaných, tak z nich zbude sotva polovina (ve skutečnosti mnohem, mnohem míň), kterou by tvořili lidé, které teoreticky chrání pouze vakcína. Správně by se lidé s přirozenou imunitou měli ještě připočítat k neočkovaným. Pak by ty statistiky poměrného zastoupení očkovaných a neočkovaných mezi nemocnými vypadaly úplně jinak.

V. Dosoudil 26.11.2021 23:13

To jsem na NP dosud nezažil. Ráno se vytratil můj odeslaný příspěvek z diskuze a během dne se u článku změnilo jméno a příjmení autorky. Pozoruhodné!

J. Vintr 26.11.2021 22:39

I kdyby ta paní skutečně existovala, co může takový obvodďák vědět o tom údajném covidu a takzvané "vakcíně" víc, než se dočte v médiích, nebo co mu naservírují "odborníci", kteří bez výjimky kopou za očkovací mafii? Jedině že by četla ty "predátorské" časopisy, ale to si většina "normálních" doktorů netroufne.

J. Vintr 26.11.2021 22:30

https://nastub.cz/w/3Cja7kU2pc4Ro5Fjc6wW94

Tady je televizní debata, které se zúčastnil i pan Neff. Myslím že by mohl být odstrašujícím příkladem toho, jak tři injekce "vakcíny" dokážou udělat ;-)z původně inteligentního člověka něco, co je tomu na hony vzdálené....

A. Renjascu 26.11.2021 22:27

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/koronavirus-vlada-chysta-zkraceni-covidpasu-nekteri-prijdou-o-bezinfekcnost-181897#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=BroVN6B8OfC-202111262055&dop_id=181897&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

J. Václavíková 26.11.2021 22:10

A jaký konkrétní jed má být v té vakcíně obsažen? Ať je jasno, o čem je řeč.

P. Vébr 26.11.2021 22:05

Paní argumentuje tím, že injekce obsahuje tak málo látky, že to vlastně ani nemůže uškodit. Tento argument jsem, zdá se i podle vaší reakce, úspěšně vyvrátil. Existují totiž látky, které i v malém množství mohou i fatálně uškodit a vakcína mezi ně může (ale také nemusí) patřit. Proto se malým množstvím nedá argumentovat.

J. Poláček 26.11.2021 21:52

Nějak jsem nepochopil smysl vašeho příspěvku. Paní píše více-méně o statistice a vy na to, že se stačí lehce potřít novičokem a ..... covid je pak fajn párty.

P. Vébr 26.11.2021 21:48

Údajně veškerý covid ve světě zaplní sotva z poloviny běžnou sklenici na pití. To je ale vedlejší. Já jsem tím chtěl říct, že argumentace malým množstvím je poněkud lichá. Ostatně, existují např. jedy, které vám v množství 0,3 mg pěkně zatopí...

O. Mayer 26.11.2021 20:59

.. než se k té debatě dostaneme, jak se vlastně váží takový covid či tetanus?

P. Vébr 26.11.2021 20:44

Milá paní doktorko, vpravte si do těla 0,3 mg covidu, či tetanu (viz váš bod 4) a za pár dní můžeme pokračovat v této debatě ... bude-li s kým.

O. Musil 26.11.2021 20:43

85 až 90 proti těžkým následkům, se teď píše. Pravděpodobnost skočit v nemocnici mají neočkovaní tak 4-5x vyšší, možná víc. Ono to klame, ale v těchto skupinách už je proočkovanost docela vysoká.

S. Ševeček 26.11.2021 20:27

očkování má přece účinnost 98%.

/odkud se ti očkovaní pacienti v nemocnicích berou ?

D. Polanský 26.11.2021 19:38

Omicron byl i film z roku 1963, sci-fi komedie. Docela si ho pamatuji. WHO to již nejsou doktoři, ale úředníci.

K. Wágner 26.11.2021 19:34

Nová varianta bude omikron. WHO ji řadí mezi znepokojivé :-(

L. Harvánek 26.11.2021 19:22

Nechme to být, jsi schopen nevěřit vůbec nikomu a tak bude nejlíp, když si jeden druhého nebudeme všímat a na příspěvky druhého reagovat.

A. Renjascu 26.11.2021 19:20

Vakcíny fungují:

www.seznamzpravy.cz/clanek/koronavirus-vysoce-proockovane-portugalsko-se-znovu-vraci-ke-covidpasum-

A. Renjascu 26.11.2021 18:48

Jj v Rakousku už je očkování po čtyřech měsících a u Johnsonu již po dvou. Časem to bude asi po každé snídani... Nebrání infekci, nebrání přenosu, nebrání pobytu v nemocnici či na JIP, nebrání márnici... a přesto se najdou mnozí, kteří to budou fanaticky bránit na zlehčovat případné krátkodobé, dlouhodobé či dokonce trvalé následky. Jak si šlehnou, tak jsou jak po cracku...

J. Vintr 26.11.2021 18:45

No, nějak si to okecat musíte...

A. Renjascu 26.11.2021 18:44

1) co tam ti očkování v nemocnici, na JIP a v marnicich dělají pokud měli mít lehčí průběh?

2)jak víte, že všichni ti neočkovaní jsou jinak zdraví lidé?

3) máte nějakou statistiku těch co prodělali covid ( cca 5,5-6 milionů) a zároveň jsou i očkování (ti co prokazatelně prodělali covid jsou jediná kategorie, která není v nemocnici a na JIP). Což by ještě výrazněji zhoršilo statistiku efektivity již tak mizerného účinku očkování)

J. Vintr 26.11.2021 18:39

"Paní doktorka" se obrací se svou "argumntací na hlupáky. Jenže ti už jsou všichni dávno naočkovaní a už se nemůžou dočkat, až si šlehnou třetí dávku...

J. Vintr 26.11.2021 18:37

Teď jsem četl takovou perličkou. V Německu za trest zakazují neočkovaným euthanazii. Prý aby někoho nenakazili....