Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

ZDRAVÍ: Covid a očkování

Po několika osobních rozhovorech z poslední doby jsem se rozhodla sdílet zde informace, které k tématu mám. Mohlo by to snad vést k lepšímu porozumění.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
MZ

Předpokládám, že paní doktorka může s klidem předepsat dětem i cigarety. Takových dvacet denně. Těch pár příznaků po té první pochopitelně neřeší a ten pozitivní efekt zklidnění o přestávce mezi hodinami je přece neoddiskutovatelný! Data jasně ukazují cigaretou zklidnění žáci mají lepší výsledky. Že by cigarety mohly způsobovat rakovinu? S něčím takovým se za celý rok své praxe nesetkala, takže jsou to jen hoaxy antikuřáckých fanatiků.

0 0
možnosti
OM

To je nesmysl, s kouřením je třeba začít až ve 27 letech, pak je neškodné. Zeman to řekl jasně, o jeho slovech snad naprosto nikdo nemůže pochybovat.

0 0
možnosti
Foto

Autorka to sepsala stručně, věcně a výstižně.

Bohužel se tu rojí stále dokola stejná smečka ustrašených agresivních antivaxerských kriklounů. Jsou hloupí, sobečtí a boji se "včeličky".

0 0
možnosti
AF

A20. 32F35o97r11m38a87n

26. 11. 2021 5:48

"Ministryně propagandy" ?.... něco tady smrdí, a dlouho.....

0 0
možnosti
RL

Očkovaní lidé méně šíří virus? Tohle skutečně dokáže napsat lékařka? Tak k takové bych se asi bál chodit. :-P

0 0
možnosti
AF

A60. 77F38o51r56m91a11n

26. 11. 2021 5:45

Přesně, tahle věta mě přímo praštila do očí.... jak tohle může vědět, když se očkovaní lidé netestují ??

0 0
možnosti
PB

Hezky sepsáno.

Jenže v různých článcích a diskusích na Psu už se to vše probralo mnohokrát a houby platné.

Snad bych rozporovala ten "zlejší" virus. Jsem optimistka a myslím, že časem bude "hodnější".

0 0
možnosti
RL

Spíš to bude podvod, a tahle doktorka zřejmě ani neexistuje. ;-)

0 0
možnosti
MA

Jak může lékařka (nebo politik) striktně vyžadovat povinnou vakcinaci, když žádná (podle všech přijatých pravidel) vyzkoušená vakcína neexistuje a tudíž nemůže být populaci nabídnuta?! Dlouhodobé účinky nejsou a nemohou být známé a zjišťovat je in vivo na populaci je nepřípustné a vědecky stejně spíš neplatné. A po uragánu zavádějících a často ideologicky motivovaných falešných informací žádný div, když řada lidí nevyzkoušené očkování odmítá. Mnohé oběti thalidomidu by přivítaly, kdyby jejich maminky, předepisující lékaři a výrobci byli bývali opatrnější a nedůvěřivější a lék byl lépe vyzkoušený... Za těchto okolností musí vakcinace zůstávat předmětem osobního rozhodnutí; vynucovat ji násilím by mělo být považováno za nepřípustné.

0 0
možnosti
LF

Thalidomid je příběhem 50.-70. let a nešlo o očkování. Od té doby a i díky tak odstrašujícím příkladům se na poli bezpečnosti léků udělal dost velký pokrok. Mimochodem v USA se Thalidomid nikdy ofiko neuchytil kvůli odmínutí registrace ze strany FDA. Agentury jako FDA a EMA už si dávají dost velký pozor na to, co schvalují. A urychlení testů vakcín není na úkor kvality, ale díky násobně větším finančním prostředkům investovaným v krátkém čase do klinických studií s mnohem masivnější účastí než je za normálních okolností běžné. Dlouhodobé účinky alkoholu jsou známé a přesto chlastáme. Půlka čechů a češek je obézních i když víme, jaké jsou dlohodobé následky obezity, cpeme se uzeninou i když víme, jaké jsou dlouhodobé účinky dusičnanů a dusitanů, v létě lezeme na sluníčko i když víme, jaké jsou dlouhodobé účinky UV záření, žijeme promiskuitně i když víme, jaké jsou následky dlouhodobého střídání partnerů...a teď nám najednou naskočí červený majáček kvůli vakcíně? Asi se máme až moc dobře, když máme čas přemýšlet na blbostmi...předci by nám nafackovali. Vakcinace měla být povinná už v létě a prodejci svařáku se dneska nemuseli bát o živnost.

0 0
možnosti
MV

To je fakt prča. Údajnou doktorku se mi nepovedlo vygooglit, a to jsem našel všechny své lékaře z malého města.

0 0
možnosti
RV

Věřící to nepochopí. Těm můžete předkládat fakta jak dopadají očkovaní a neočkovaní a stejně je nebudou vnímat. Pěkné srovnání je na stránkách v odkaze.

Pokud si někdo přepočítá jak by to vypadalo, kdyby byli všichni naočkovaní, tak covid pacientů by zhruba polovina ubyla. A na druhou stranu pokud by se nikdo neočkoval, v nemocnicích by bylo téměř 3x tolik pacientů.

https://www.covdata.cz/cesko-vek.php#vaccine-hospital

0 0
možnosti
IP

I18v35a74n 57P23o85l21á30k

26. 11. 2021 2:19

Díky, paní Doktorko!R^R^R^

0 0
možnosti
AK

Buď je psán článek pod pseudonymem, tím se ale moc věrohodným nestává nebo je celý smyšlený, což je o to horší. Ach jo.

Tím, místo aby pomohl, škodí. Protistrana má další argument.

0 0
možnosti
Foto

Dost nepřesné. Covid vystavuje organismus toxickému spike proteinu i zbytku viru kratší dobu a při léčbě se omezí rizika, zároveň je po něm dlouhodobá imunita na všech 28 proteinů. Vx naprotitomu nefunguje dlouho, každá dávka vystavuje tělo spike proteinům asi tři týdny, při třech dávkách tedy 9 týdnů. Cévy jsou asi šťastné. A to není vše. mRNA vede vlastní buňky k produkci spike proteinu a kdo má smůlu, že jsou to třeba buňky v cévní výstelce, imunita může na tyto vlastní buňky jako původce spike proteinu útočit taky. Dále je tu nebezpečí ADE syndromu, dále ve studii in vitro prokázané poškozování jádra buňky a nakonec ještě oslabení vůči necovidovým patogenům od imunity, která vyčerpá zdroje na boj se spikem. K tomu přistupují neznámé účinky v horizontu let a některé pochybné ingredience a neručení výrobci za kvalitu. No nekupte to, když je to tak levné a přestože to nesnižuje šíření, moc podezřele a stále agresivněji vám to nutí, s pošlapáváním info souhlasu a zásady moje tělo je moje volba.

0 0
možnosti
PL

P57e63t72r 33L91a25b15a41j

26. 11. 2021 4:50

A to ještě není to nejhorší. Ženám prý po očkování zbytní prostata a mužům způsobuje neprůchodnost vejcovodů.

A pak je tady ještě nebezpečí, že po případné 4. dávce prý všem narostou tykadla, a po 5. dávce ploutve.

Rozhodně doporučuji se neočkovat. A to už nikdy a proti ničemu. Když se teď z nás všech stali odborníci na očkování, tak jsme konečně prohlédli a vidíme, že to ty farmafirmy dělají jen pro své zisky a cíleně nám poškozují zdraví. Ještě štěstí, že je tady FB, který nám pomáhá najít skutečnou pravdu.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz