Úterý 16. července 2024, svátek má Luboš
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

ZDRAVÍ: Covid a očkování

Po několika osobních rozhovorech z poslední doby jsem se rozhodla sdílet zde informace, které k tématu mám. Mohlo by to snad vést k lepšímu porozumění.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
KD

Názory vyjádřené v článku mi nezvedají tlak tak, jako některým jiným diskutujícím, a s řadou z nich souhlasím, i když bych si odpustil paušální a moralizující obvinění či odsudky vůči neočkovaným.

Článek je však psán z pozice praktické lékařky, která vychází ze svých pozorování a zkušeností. Pak je ovšem zásadní vadou, že není možné podepsanou lékařku najít v seznamu členů České Lékařské Komory, a zdá se, že osoba tohoto jména v ČR vůbec neexistuje. Pak může takové psaní snadno působit jako pouhá vakcinační propaganda vycucaná z prstu a úplně se míjí účinkem.

NP určitě má nějakého editora, když ne "redakci", který rozhoduje o zařazení jednotlivých příspěvků. Jak to tedy je s identitou domnělé praktické lékařky Magdalény Vyspalové?

0 0
možnosti
JV

J72a65n 11V30i12n81t92r

26. 11. 2021 9:27

Po lidech, kteří zde mohou diskutovat, se vyžaduje prokázání identity. Po autory příspěvků zřejmě ne....

0 0
možnosti
Foto

Aktuální data ze stránek ministerstva zdravotnictví, 26.11.2021

Aktivní případy: 23 545, tj. 235 na 100 tis. obyvatel; (hranice WHO pro pandemii je 1 600).

Včera testováno celkem 104 857 osob

Z toho

74 % negativních a tedy bezpříznakových

12 % pozitivních bezpříznakových

15 % pozitivních příznakových

0 0
možnosti
FDW

Vyspalová. V seznamu lékařů ČLK jsem lékařku takového jména nenalezl. Čož mě po pravdě ani nepřekvapuje, neboť mě ta agitka na lékaře přijde poněkud prostoduchá. Tak nějak na úrovni laika.

Já si raději poslechnu, co říká prof. RNDr. Jaroslav Turánek, CSc.,DSc., farmakolog, imunolog a vakcinolog, který se již přes dvacet let zabývá mimo jiné vývojem vakcín a je renomovaným odborníkem na systémy a technologie distribuce léků v organismu.

Shlédnout můžete na :

https://www.svedomi-naroda.cz/2021/08/17/rozhovor-s-vedcem-prof-rndr-jaroslavem-turankem-csc-dsc/

nebo na NášTub :

https://nastub.cz/w/mWS8PaKd5ax6eHdyymXZSs

0 0
možnosti
RL

To bude na Svědky kovidovi moc odborné. Tam to není v jednoduchých bodech, jako třeba:

1. Očkování je správné! ;-D

To nepochopí.

0 0
možnosti
JV

Praktická lékařka z vlastního pozorování poznala, že "covid je přírodní jev". Paní doktorka se sice hodně držela a snažila se maskovat svou propagandistickou předpojatost, poslední tvrzení ji ale jednoznačně usvědčilo ze lži. A kdo lže v jednom bodě, může lhát i ve všech ostatních.

0 0
možnosti
KD

Kter0 je to poslední tvrzení, které paní doktorku usvědčilo ze lži?

0 0
možnosti
VN

Šíření čínského svinstva vůbec nerespektuje vládní opatření, zato probíhá podle ročních období, jako kterákoliv jiná viróza v přírodě.

Tak vypadá tečka za koronou.

Ekonomika pomalu ale jistě skomírá, ale žádný strach, kromě korony i koruny budou, ČNB další a další vytiskne a vláda je nechá rozsévat po krajině z vrtulníků.

0 0
možnosti
JV

J61a59n 11V94i11n54t14r

26. 11. 2021 8:54

Šíření toho "čínského svinstva" spíš probíhá podle potřeb politiků. Teď momentálně potřebují záminku k zostřené buzeraci neočkovaných, aby je přiměli k "dobrovolnému" očkování.

0 0
možnosti
AM

Děkuji za věcný článek napsaný osobou se zkušeností a s praxí, která ví o čem mluví. Když jsem šla k diskusi tak jsem si říkala, že tady nelze moc shazovat tento názor. Bohužel, je mi z reagujících osob, kteří uvedli, že je to propaganda a že "toxické látky ...co o tom ta praktička ví" apod., hodně smutno. Ona uvedla o sobě, kolik má pacientů a že je praktický doktor. Žádný z těch reagujících neuvedl, že má medicínské vzdělání a x let praxe ve zdravotnictví. Když už věříte všem anivaxerům, vadí mi, že vám není líto peněz ze zdravotního pojištění, které pak budou chybět... např. na výměny kloubů, na zavádění nových léčebných postupů na léčbu rakoviny, různých autoimunitních a vzácných onemocnění, které jsou extrémně drahé apod. Až nová vláda přijde, že je třeba zavést příspěvek v nemocnici nebo bude zvyšovat doplatky u léků ... pak budete nadávat na novou vládu.

Bohužel, kdo má uši k slyšení - slyš. Kdo nechce slyšet, neuslyší nikdy.

0 0
možnosti
JV

J11a14n 79V74i15n41t45r

26. 11. 2021 8:47

A kdo je hloupý, věří primitivní propagandě.....

0 0
možnosti
JS

J79i62ř69í 13S91k70á67l72a

26. 11. 2021 8:39

V ČR neexistuje žádná osoba s příjmením Vyspalová. Viz https://www.kdejsme.cz/prijmeni/Vyspalov%C3%A1/hustota/

Ledaže by měla trvalé bydliště mimo ČR, ale pak je zase nepravděpodobné, že by měla v ČR lékařskou praxi. Server NP jsem měl až do dneška za jedno z mála, ne-li úplně poslední seriózní médium. Ach jo.

0 0
možnosti
KP

"Covid je přírodní jev, ať už přirozeného původu či nikoliv". Opravdu kouzelná věta.Asi, když řeknu:" Jen povinně nařízená, genová terapie je nejúčinnější?"8-o

0 0
možnosti
RL

Jo, to má taky úžasnou logiku... ;-D

0 0
možnosti
VD

Ordinaci ani jméno MUDr Vyspalové nelze nikde najít, jméno také není mezi autory NP. Takže kdo to psal a proč? Takový článek na čelním místě vzbuzuje podezíravost a snižuje důvěryhodnost NP.

0 0
možnosti

J42a47n 55Č55e90r64n89ý

26. 11. 2021 8:35

A k obsahu máte něco ?.

0 0
možnosti
RM

výborný článek.R^ ani jeden bod nelze rozumně rozporovat. --ale jak vidíte, paní doktorko, jsou zde jedinci, kteří se stále dokola budou pokoušet o nemožné. --velká škoda, že jim v případě onemocnění nelze nařídit samoléčbu. 8-o

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz