2.7.2022 | Svátek má Patricie


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
BuBu 25.5.2007 9:49

Re: Re: Neplete . . .

. . . je to pouze bývalý učitel z VUMLu ! :-D

Dugy 25.5.2007 10:02

Re: Re: Re: Neplete . . .

Většina bývalých učitelů z VUMLu je v ODS, ale je  vidět, že asi moc nesledujete sdělovací prostředky. O US internačních táborech a tajných věznicích se informuje docela hodně. Samozřejmě ne v našem protektorátním tisku a televizi.

BuBu 25.5.2007 10:21

Re: Re: Re: Re: Dost dobře nechápu . . .

. . . kde berete tu jistotu svého tvrzení " . . . většina učitelů z VUMLu jsou v ODS ?8-o?

Věřím, že i v ODS by se nějaký učitel mohl najít, protože doba kádrování nových členů již - bohudík- skončila !   . . . ale většina učitelů v ODS . . . no nevím, nevím . . . ????

A není Vaše tvrzení podloženo pouze tím . . . že ty učitele důvěrně znáte ? :-/

Dugy 25.5.2007 11:07

Re: Re: Re: Re: Re: Dost dobře nechápu . . .

Samozřejmě, že je to mírná nadsázka, ale charakterizuje to úroveň lidí, kteří působí u Modrých strak. Znám jich docela dost a někteří jsou i z vámi jmenované instituce. ODS se však inspirovala a má vlastní stranickou školu - Liberální akademii, kde se Mladí konzervativci učí o krásách kapitalismu a denně se modlí k obrázku V.Klause. Je to opravdu dojemné. Až to tu obsadí amíci - tak už nebudou muset nic skrývat a na rukáv si budou moci připnout hnědou pásku, kterou zatím nosí jenom skrytě. Pak poznáme jaké je pravá tvář neokonzervatismu v podání ODS. Tyto tendence jsou zřetelné už dnes.

BuBu 25.5.2007 11:59

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hm . . . hm . . .

. . . tak  . . . "u Modrých strak" . . . . říkáte ! Zkuste mi prosím ještě napsat, jak říkáte Zgarbovi, Schlingovi, Palasovi, Grossovi, Krausovi, Doleželovi, Péťovi, Srbovi, Svobodovi, Rathovi . . . . . snad už nemusím psát dále (tolik času nemám) Jak říkáte těmto,  této socialistické, zlodějsko-korupční chátře ?

Snad ne Šibalové ! :-(

Kylchap 25.5.2007 9:30

Tehdy budeme svobodní

až na našem území bude rozmístěna centrální skupina amerických vojsk.

veverka 25.5.2007 9:24

inteligent patejl

Pane, než začnete blábolit o modrých bolševicích, zjistěte si, kde toto slovo vzniklo. Bylo to v roce 1903 přehlasováním  jedné frakce ruských soc.dem frakcí Leninovou o dva hlasy. Šlo o vliv na noviny Jiskra. Odtud vznikl název bolševice a menševici. Přestaňte tedy paouškovat nesmysly o spojování modré barvy s bolševismem.

Ske/pticus Ma/xim/us 25.5.2007 10:25

veverko, chroustejte oříšky a nepleťte se do politických diskuzí

Všiml jste si, že význam slov se časem mění? Ostatně bolševik je především komunista leninského a stalinského typu, který nepřipouští diskuzi a přímou demokracii a klidně i násilím prosazuje svou víru. Nu a to jsou přesně naši přebarvení komouši z ODS apod.

Agent 25.5.2007 10:38

Re: veverko, chroustejte oříšky a nepleťte se do politických diskuzí

Nepřipouští diskuzi? :-/ Tak proč tady plkáme ... ;-D

Ske/pticus M/axim/us 25.5.2007 10:50

Agente, já mám třeba ban na několik IP adres a přezdívku,

takže o svobodné diskuzi v tomto rudomodrém plátku nemůže být ani řeč. To, že mě censor zatím nedokáže důkladně zablokovat je věc jiná a jistě se časem polepší, aby tu zavládl klid a mír pod modrou oblohou s prosvítajícími červánky ;-D

Historik 25.5.2007 9:19

Článek má samozřejmně naprostou pravdu

A je pro mě nemilým překvapení, že po 40 letech komunismu se u nás vyskytují lidé s takovou politickou naiivitou, či něčím horším, jakou projevují odpůrci radaru.

Skála 25.5.2007 9:36

Re: Článek má samozřejmně naprostou pravdu

Právě, že to trvalo dlouhých 40let, tak je dost pohrobků minulého režimu, kteří by rádi zpět do pro ně příjemného područí. Souzen a potrestán krátkým vězením byl jen jeden ze zločinců minulého režimu. Aspoň já si kromě Štěpána na jiného nevzpomenu.

Radar na našem území pro ně zavírá možnost nechat nás znovu "osvobodit", popřípadě hospodářsky uvázat pod Velkou Rus.

 Již podle rétoriky poznat, co jsou zač oni odpůrci radaru.

patejl 25.5.2007 9:15

ty proradarove blaboly zacinaji byt otravne

stokrat ohrata predvarena tupohlavkova kase, vsichni zastanci radaru opakuji do uplneho ztoporeni mysli stale ty same blaboly. cele to ma zrejme za ucel normalni lidi otravit a za par let, az uz toho budou mit tak plne zuby jak to jen pujde vyjde v novinach na zadni strane noticka ze nas zase bolsevici, tentokrat pravda v modrem havu, zaprodali. tak tomu rikam propaganda jako vino. kdepak se to tupohlavek asi ucil? zeby na te komunisticke skole pro lampasaky? asi mu to politruci dobre nalili do kebule ze si to pomatuje dodnes.

Skála 25.5.2007 9:19

Re: ty proradarove blaboly zacinaji byt otravne

Vaše holvátství, pro vás typické, je jen manévr, jak přeřvat rozum!

komantsch 25.5.2007 9:22

Re: ty proradarove blaboly zacinaji byt otravne

A co nejapne prispevky bolsevickych klakeru a rusofilu?(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)

patejl 25.5.2007 11:06

Re: Re: ty proradarove blaboly zacinaji byt otravne

dalsi ukazka schematickeho mysleni primitivniho blba. vazenej pane jestli jsou vasichni odpurci pritomnosti cizich vojsk na uzemi CR bolsevici a rusofilove tak jich je tu pane 70%. divim se ze v takove zemi jeste setrvavate, vy bolseviku ;-D

komantsch 25.5.2007 12:37

Re: Re: Re: ty proradarove blaboly zacinaji byt otravne

Take ze v Ceskorusku neziju! ;-D

komantsch 25.5.2007 9:11

Nadherne kecy

rudych vlastencu o suverenite, svobode a narodu. Az Putin zadupa namazaji si hlavu vazelinou a budou hledat nejblizsi ruskou (Y). Neni zbabelejsiho naroda nez cehunu. Navrhuji novy statni znak: nocnik.;-D

Leni 25.5.2007 9:10

He?

Cizí stát si před časem postavil vojenské základny na našem území, a když konečně vypadli, pozveme jiný cizí stát, aby si postavil základnu na našem území aby si již žádný cizí stát na našem území žádnou základnu nepostavil.  Buď jsem to nepochopila, nebo logika článku hapruje.

komantsch 25.5.2007 9:13

Re: He?

Bolsevicka propaganda proti radaru ukazeje ze se opet neco chysta. Jen absolutni blbec, tedy cech, to nepochopi. :-P

Agent 25.5.2007 9:17

Re: He?

V předchozích letech náš stát žádnou cizí armádu k nám nikdy nezval - vždy nás obsadili! Je to lehké doložit z historických pramenů (pro nevěřící), těžké to pochopit - pro někoho.

Teď se rozhoudnout můžeme, konečně. Možná chyba lávky je, že se nás ptá náš euroatlantický spojenec. Možná by se nás měl zeptat samotný Mahmúd Ahmadínežád, jestli nechceme chránit jeho armádou. ;-D

komantsch 25.5.2007 9:24

Re: He?

Hypoteticka otazka: Jak by odpurci radaru zareagovali kdyby o postaveni ruskeho radaru v Brdech pozadal plukovnik KGB Putin?;-D

SAPI 25.5.2007 9:38

Re: Re: He?

Hypotetická odpověď : podepisovali by souhlasné petice.

Jura 25.5.2007 9:45

Re: Re: He?

Většina by byla proti stejně jako dnes.

Skála 25.5.2007 9:27

Re: He?

Přítomnost obranného zařízení USA na našem území totiž jednou provždy znemožňuje tzv. osvobození Slovanského národa od těch "zlých" Američanů. Proto ten pokřik proti preventivní ochraně státu radarem a jinými obranými prvky USA a NATO.

 Jen samotná přítomnost vojenské ochrany cizí mocností by v případě násilného vstupu na naše území znamenala i agresi vůči USA. Snad to je dost pochopitelné.

veverka 25.5.2007 9:03

radar

Velice pravdivý článek. Pro zajímavost - citát z pražského deníku: P.Lavrov je proti radaru. protože by zjistil rakety vypuštěné ze severozápadu Ruska - co k tomu dodat?

Harry 25.5.2007 13:57

Re: radar

Ja si dotedka myslil, ze vypusteni jakekoli rakety odkukoli na Zemi je do par sekund zjisteno spionaznimi druzicemi, kterych jsou v kazdem momentu nahore desitky a vidi vsude a vsechno, ve dne, noci, pod mrakem....a vsechno hlasi domu. Cili stavet na tohle radar je urcite blbost. Jak jsem tak pochopit tento ma navest antirakety vypalene v Polsku. Nebo se mylim? 

PB 25.5.2007 8:51

Miluji řeči

o přinášení obětí. Pane autore, to zavání právě tím komunistickým myšlením, které kritizujete.

Žádná propaganda nic nezmění na tom, že přítomnost cizí armády na jiném než vlastním uzemí je agrese a okupace.

O přínosu USA k demokracii za posledních 10 - 15 let se dá rovněž velmi úspěšně pochybovat.

Prosazování vlasních zájmů vojenskou silou není demokracie a to platí jak o USA, VB tak i o Rusku, jednoduše o komkoliv.  

eTony 25.5.2007 8:58

já miluju

tyhle absolventy vokovické Sorbonny .......

Skála 25.5.2007 9:05

Re: Miluji řeči

Hesla přinášíte právě jen vy! K obraně a ochraně státu nepřispějí vaše kecy ani za mák a to je právě účel vašich demagodických plků. Vám a vám podobným nejde o nic jiného, než připravit půdu pro snadné a jednoduché obsazení Česka "osvoboditeli" a umožnit područí stejně nádherné, jaké vám bylo v minulém režimu! Potřebujete udržet své majetky a mocenské pozice stůj co stůj. Proto ta propaganda proti radaru!