30.6.2022 | Svátek má Šárka


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
cca1 25.5.2007 12:02

Re: Re: Re: Velká radarová mediální Psí ofenzíva

zatím ne, nedávno jsem ale četl studii že během cca 15-20 let bude většina "ruských" branců islámskeho vyznání co pak ?

Skála 25.5.2007 12:11

Re: Re: Re: Velká radarová mediální Psí ofenzíva

 Základna(aspoň prozatím) to nebude a ještě není nijak namířená, protože ani nestojí radar.

 V  Rusku vládne stále víc diktátorštější Putin a jejich případně "osvobozující" jednotky na naše území nebudou moci vstoupit, pokud tady bude USA Army mít svůj ochranný prvek. Je to jistě pro zastánce Ruského vlivu u nás nepříjemné, ale ostatním to dá pocit větší ho bezpečí.

 Není to jen o pravici a levici. Po vstupu Ruských "osvoboditelů", či útoku jediné rakety s dlouhým doletem, by nerozdělovalo lidi na levici a pravici nic, protože by bylo po demokratickém státu. Demokratický stát se musí chránit proti cizím útokům. Jsem přesvědčený, že i proti útokům vlastních odpůrců demokracie. Ti jsou pak největším nebezpečím, ale s těmi si musíme poradit doma sami!

 

Jiří K. 25.5.2007 12:45

Re: Re: Re: Re: Velká radarová mediální Psí ofenzíva

To jsou následky horka, pane Skálo, nebo se Vám to stává častěji?

1. "... V  Rusku vládne stále víc diktátorštější Putin a jejich případně "osvobozující" jednotky na naše území nebudou moci vstoupit ..."  To myslíte vážně? Můžete nám tedy sdělit proč a s jakým cílem by sem Rusové ty "osvobozující jednotky" vyslali a jaký by z toho byl přínos pro Ruskou federaci v porovnání s dnešním stavem?

2. "... Demokratický stát se musí chránit proti cizím útokům. Jsem přesvědčený, že i proti útokům vlastních odpůrců demokracie. Ti jsou pak největším nebezpečím, ale s těmi si musíme poradit doma sami ..." .Ano, správně, nejhorší nepřítel je ten vnitřní, jsou to ti,kteří žijí mezi námi a dovolují si mít jiný názor. Ještě Vám k tomu chybí nějaká ta teorie o stupňování boje po nastolení demokratického státu a budeme doma. Už jsme to zažili. S obrácenou polaritou ovšem.

Přestaňte strašit Mikulášem v létě a pokuste se přemýšlet o tom, co jste zde napsal.

franta 25.5.2007 11:14

Dovolte mi pár dotazů, drahý autore

1) "Radarová protiraketová základna na našem území je až teprve teď naší vstupenkou do společenství svobodných zemí. Všichni postkomunisté vědí, že až poté nastane v naší zemi skutečná změna". Dá se z toho usoudit, že není svobodné země bez protiraketové základny ? Co si představujete pod pojmem "skutečná změna" ? 

2) Jak se projevuje a jak se pozná člověk, který "si uvědomuje svůj podíl odpovědnosti za svoji kulturu i stát" ? Musí mít stejné názory jako Vy ? Jak moc mohou být odlišné ?

3) Co Vám na to radí lékař ?

Ludva 25.5.2007 11:23

Re: Dovolte mi pár dotazů, drahý autore

Ještě bych citoval autora" Zatím nejsme odpovědnou demokracií a svobodnou zemí" ergo neexistuje demokratická země, které není pod kuratelou USA ?

Agent 25.5.2007 11:29

Re: Dovolte mi pár dotazů, drahý autore

add 1) svým způsobem stále platí Jaltská smlouva. Smlouvy typu NATO - Rusko, jsou svým způsobem pokračováním nebo dodatkama k této smlouvě. A Rusku vadí málo proto, že mají páky na Německo - tzv. kolektivní obrana. Ale bilaterární smlouva ČR - USA ... na tu už Rusko nebude mít žádnou páku. ;-(

add 2) vodítkem může být názor 500tis. exulantů, kteří byli různě odejiti západním směrem.

add 3) Asi mu radí to samé, co Frantům ... :-/

Lubomír Ptáček 25.5.2007 10:59

Je to bohužel tak

Musím smutně konstatovat, že si vinou vlastní zbabělosti, vychcanosti a čecháčkovství nezasloužíme ani radar, ani svobodu, ani spojence. Zasloužíme si jen slouhovství, o čemž svědčí řada komentářů k tomuto článku.

Sk/epti/cus Max/imus 25.5.2007 11:03

Vy jste jeden z těch ptáčků, co vydávají zbabělost za hrdinství a svobodu za otroctví

přičemž všechny přesvědčují, že mír je vlastně válka a Velký bratr nezbytná nutnost, protože v nevědomosti je síla. :-/;-O(Y)

PetrK 25.5.2007 11:05

Re: Vy jste jeden z těch ptáčků, co vydávají zbabělost za hrdinství a svobodu za otroctví

Cos to vyblil? Nebo jsi snědl vlastní fotku?

Sk/epti/cus M/axi/m/us 25.5.2007 11:12

PetreK, nemusíte dokazovat, že jste primitiv, je to více než zřejmé

(Y)

šimon klein 25.5.2007 11:19

Re: Re: Vy jste jeden z těch ptáčků, co vydávají zbabělost za hrdinství a svobodu za otroctví

víte, co dá práce, odevzdat dohodnutý počet komentářů, když máte za šéfa Jyrku !!!

S/keptic/us Maxi/mus 25.5.2007 11:29

Jo jo, vypadáte dost zmožený sepisováním nepřátel amerického lidu a hledáním třídního nepřítele :-)

;-P

Ludva 25.5.2007 11:08

Re: Je to bohužel tak

To jako ti stateční jsou ti, co tady chtějí na svou ochranu cizí vojáky ? A ti, co tady nikoho nechtějí jsou slouhové ? Máte v tom jasno ?

Jura 25.5.2007 11:32

Re: Re: Je to bohužel tak

Taky si myslím, že sluha slouží cizímu pánovy a svobodný člověk se o sebe postará sám.

Jaara 25.5.2007 11:39

Re: Re: Re: Je to bohužel tak

Snad pánovi, ne? S takovým pravopisem budeme asi jen ti slouhové...

patejl 25.5.2007 11:08

Re: Je to bohužel tak

jen se tu nerozbrecte ptacku, vy si opravdu nic z toho o cem pisete nezaslouzite, kdyz se vehementne snazite z uctiveho predklonu nacpat do americke riti ;-DRv

Jenda 25.5.2007 10:59

Tak se zkusim zeptat znovu. On se snad polaku nekdo ptal

jestli se nahodou nechteji vzdat? Mam pocit, ze nikoli. Ze to ani Hitlerovi ani Stalinovi nestalo za namahu. A s tim ponizenim po valce ... no kdyz myslite ...

PetrK 25.5.2007 10:52

Někdo trpí ztrátou paměti,

někdo si vědomě lže do kapsy. Jak jsem již jednou napsal, poučme se z historie, protože navzdory všem ústupkům a smiřovačkám jsme nakonec dostali přes hubu. Nebo se snad budeme držet rčení, že "když ti dá někdo facku, nastav i druhou tvář".

Ludva 25.5.2007 11:09

Re: Někdo trpí ztrátou paměti,

To právě děláme, ono totiž Američané dali přes hubu už mnoha státům.

Agent 25.5.2007 11:31

Re: Re: Někdo trpí ztrátou paměti,

Prosím, prosím, nějaký příklad ... Dík Ludvo. ;-P

c.yvok 25.5.2007 10:10

Česká veřejnost chce být klamána

Noviny 24hodin uvedly že USA v nejbližších dnech otestují na základnách v Kalifornii a na Aljašce protiraketovou obranu.Test takzvaného deštníku se uskuteční v době kdy americký kongres zvažuje, že nedá na stavbu dalších základen tolik financí co bylo v plánu. Spojené státy se snaží prosadit vybudování základen PRO navzdory odporu který panuje v ČR a Polsku.

Tož nezbývá nic jiného, než popřát Američanům hodně "úspěchů" při testu a aby nikdo neodhalil podvod jak minule, kdy ne radar, ale silný vysílač a navíc systém GPS se zapojil do navádění antiraket. Ale tato skutečnost je dostatečně známá, tak doufám že je již trvalou součástí podobných "testů". Těžko ale při "ostrém" použití při napadení bude nosič vybaven podobnou "pomůckou", takže je jasné že nakonec NMD selže.

Pokud si někdo myslí, že směrem na západ je vše ve zlatě a směrem na východ jsou agresivní divoši, a nebo podle politického přesvědčení rudí marxisti, nebo se chovají podle toho, kam vane právě kremelský vítr, tak se plete. Je to účelová manipulace médii u nás v čase "za pět minut dvanáct". Kořeny manipulací je nutno hledat v blížícím se období které bude provázeno protesty veřejnosti a zatajování průzkumů mínění nás ještě čeká. Tak se nedejte mást informacemi o Iránských přípravách na válku, korejskou hitech raketovou technikou atd. Stačí jen fakt, že Irán už několik století nevedl žádnou útočnou válku, bránil se pouze proti napadení z Iráku, který se v té době přítelíčkoval s USA. Klíčem ke všemu je ropa v arabském zálivu. A jsou to právě USA které vedou neomezenou válku proti civilistům v Iráku. Nálepkování odpůrců základen "užitečnými idioty" nebo pátou kolonou je v dnešním stavu informovanosti k smíchu.... Ale česká veřejnost chce být klamána

Agent 25.5.2007 10:22

Re: Česká veřejnost chce být klamána

Jen poznámka: proč civilisti v Iráku necinkají klíčema? Proč mají zbraně? A proč ty zbraně používají proti sobě navzájem?;-(

Skep/ticus Max/im/us 25.5.2007 10:32

Všiml jste si, že v Iráku je uměle rozdmýchaná občanská válka za účelem krádeže ropy?

Proč by měli cinkat klíčema? Když narazíte ve svém bytě na zloděje, tak zacinkáte klíčema nad vypáčenými dveřmi a uděláte na něj tytyty? 8-o

Agent 25.5.2007 10:49

Re: Všiml jste si, že v Iráku je uměle rozdmýchaná občanská válka za účelem krádeže ropy?

Nevím. :-/ Ale normální zdejší člověk by zavolal třeba policii. Ten, co žije v Iráku, by vzápětí po návštěvě zloděje vyvraždil půlku své rodiny. Otázka je ještě, kdo je zloděj a kdo policie.

Konkrétně na irácký případ stejně ta paralela nesedí - i kdyby tam žádný cizí voják nebyl vraždili by se dál, trochu rychleji ... dokud by jeden kmen nenastolil novou diktaturu s nějakou staronovou ideologií - paradoxně je to vlastně záměr OSN, ne?

Skeptic/us Maxim/us 25.5.2007 10:53

Agente, to si děláte srandu, ne?

Vy byste za Protektorátu zavolal české četníky na Gestapo? 8-o

Oni se snad náboženští fanatici vraždili více za Sadáma než dnes? 8-o

Historik 25.5.2007 10:56

Re: Agente, to si děláte srandu, ne?

Nahraďte pojem "náboženští fanatici" pojmem "Iráčané" a položte si tuto otázku ječtě jednou.

S/kepticus M/aximus 25.5.2007 11:05

Historiku, takže ten doteď sekulární stát je plný náboženských fanatiků?

8-o

NevericiTomas 25.5.2007 11:16

Re: Historiku, takže ten doteď sekulární stát je plný náboženských fanatiků?

Proste mate v hlave seno. V protektoratu snad domaci odboj odpaloval bomby na trzistich a pred nemocnicema? Gabcik a Kubis dali bombu do narodniho? Vase analogie jen dokazuji, ze jste dusevne zauzlovan....

S/ke/pticus Ma/xim/us 25.5.2007 11:22

NevericiTomasi, máte vážné problémy s chápáním textu

Nemluvě o tom, že ani netušíte, kdo odpaluje bomby na tržištích či před nemocnicema a komu to především slouží.

Ostatně Gabčík s Kubišem byli vojáci vyslaní k záškodnické akci exilovou vládou, kde vidíte paralelu s Irákem, kde je uměle rozdmýchaná občanská válka?

NevericiTomas 25.5.2007 11:32

Re: NevericiTomasi, máte vážné problémy s chápáním textu

Jo agenti CIA tam ty bomby odpaluji? A delaji to taky v Palestine a nejnoveji v Libanonu. Jak jsem rekl. Seno a slama...