2.7.2022 | Svátek má Patricie


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Blabol 25.5.2007 9:37

Odpůrci radarujsou naivní, hloupí a nepoučitelní!

Jedině přítomnost amerického vojáka nám zabezpečí klid a budoucí rozkvět. Náš vnitřní nepřítel (struktury minulého režimu) tu stále je a používá finanční prostředky na agitaci proti radaru. Proti čemu to bude zítra? Povolejme k nám americké vojáky, ti už zabezpečí, aby se ta verbež moc nerozlejzala. Odpovědný občan je pro vybudování nejen radaru, ale měl stát o vybudování "klasické" vojenské základny. Čím více zde bude amerických vojáků, tím lépe pro nás i naše děti.

Ske/ptic/us Maxi/mus 25.5.2007 10:08

Blábole a předtím nám klid a rozkvět zajistil SSSR a Vaše rodná strana, viďte?

Prostě bezpáteřní ustrašení komouši jako Vy svůj způsob myšlení nezapřou, nedokáží stát zpříma a musí se krčit za zády Velkého bratra.

Agent 25.5.2007 10:20

Re: Blábole a předtím nám klid a rozkvět zajistil SSSR a Vaše rodná strana, viďte?

A ještě hooooodně před tím Římská říše. ;-) Proč se nechaly ty národy okolo, severně od Dunaje tím tolik ovlinit, proč to křesťanství ... Proč jsme tehdy lezli do (Y) jinému velkému bratrovi? Proč jsme nešli tou svoují cestou, která by mohla být krásná a naše a ...? Proč neleze do (Y) někdo nám? Proč? :-(

Skep/ticus M/aximus 25.5.2007 10:35

Protože je tu spousta zbabělých Agentů.

:-/

Agent 25.5.2007 11:07

Re: Protože je tu spousta zbabělých Agentů.

Ano, osobní útok ... když došly argumenty.:-D Co mi to jen připomíná? ;-D

Ske/pticus M/aximus 25.5.2007 11:26

To neníé osobní útok, ale popsání reality a zároveň příčin stavu, na který jste se ptal.

;-P

Blabol 25.5.2007 10:24

Re: Blábole a předtím nám klid a rozkvět zajistil SSSR a Vaše rodná strana, viďte?

Já nikdy v žádné straně nebyl (věřte či ne), ale Vaše vyjadřování a myšlení Vás řadí k rudému kmeni. Stranickou knížku máte ještě schovanou?

Ske/pticus M/aximus 25.5.2007 10:40

Nevěřím, jste komouš, jak z katologu správných komoušů

I když možná, že jste byl tak zbabělý, že jste do té strany nevlezl i když se Vám zamlouvala a nebo Vás prostě nechtěli. V každém případě jste jejich.

Mimochodem, jestli já jsem komouš, tak komunisti jsou svobodomyslní pravičáci, jak ekonomicky, tak politicky ;-D

Skybird 25.5.2007 9:36

PRINCIPIÁLNÍ NE RADARU a ZÁKLADNĚ. Jejich propagace je totiž právě dobře zakuklenou protiamerickou, totalitární, bolševickou politikou !!!

Současné USA tuto politiku odmítají drtivou většinou svých občanů, sněmovnou i kongresem. Odmítá to drtivá většina evropských států, odmítá to drtivá většina našich občanů ! Všichni jsou neznalí, primitivní a nevidí si na špičku nosu ? Jen naši páni Vondrové, Havlové, Topolánkové - o Parkanové ani nemluvě - jsou ti prozíraví ?

Prostě usilování o realizaci této základny je zoufalou snahou zbytků neokonzervativního amerického vedení o destabilizaci Evropy a k tomu využívají jako pátou kolonu fanatiky či  svoje trapné nohsledy u nás a v Polsku. Politika bushistů má úděsné následky, které budou demokraté řadu let odstraňovat.

Nenechte se proto zblbnout, zvedněme hlavy ! Nebo snad jsme větší troubové než Rakušané, Slováci, Maďaři, Francouzi, Němci, Španělé, Řekové, než prostě drtivá většina Evropanů ??? A doporučení na závěr: v ČR žijí desetitisíce Američanů - promluvte si s nimi a zeptejte se na jejich názor !

Skála 25.5.2007 9:42

Re: PRINCIPIÁLNÍ NE RADARU a ZÁKLADNĚ. Jejich propagace je totiž právě dobře zakuklenou protiamerickou, totalitární, bolševickou politikou !!!

 Spoléháte na to, že jednou napsané slovo může být i jindy použito jako publikovatelný fakt, ačkoliv nemusí být vůbec pravdivé. Mistrovství takových propagandistů lze lehce překonat rozumem. Čím víc ale podobných lží napíšete, tím víc se můžete dovolávat veřejného mínění, které jste sám stvořil.

 Jak jsem už dřív zde napsal: Jste "pátá kolona" v republice"! Máte v úmyslu nebezpečně poškodit stát v jeho obranyschopnosti!

Ske/ptic/us Maxi/mus 25.5.2007 10:13

Skálo, chce snad on cizí vojska v ČR nebo je chcete Vy?

Tak, kdo je pátou kolonou? Ten, kdo odmítá cizí vojáky na svém území? 8-o

Agent 25.5.2007 10:27

Re: Skálo, chce snad on cizí vojska v ČR nebo je chcete Vy?

Ten, kdo odmítá jakékoliv vojáky a všude - hlavně aby se nerozlobil strýček Putin a spol.:-)

Skept/cus Max/imus 25.5.2007 10:44

Agente nelžete :-(

Prakticky nikdo neodmítá Armádu ČR a spojence z NATO. V každém případě současná zahraniční politika USA je zlodějská a eskaluje napětí.

Historik 25.5.2007 11:05

Re: Agente nelžete :-(

"současná zahraniční politika USA je zlodějská a eskaluje napětí."

na rozdíl od moudré politiky Chamberlaina a Daladiera roku 1938.

Skept/cus Maxi/mus 25.5.2007 11:33

Nezapomněl jste na někoho, Historiku?

;-P

Skálo 25.5.2007 10:39

Re: Re: PRINCIPIÁLNÍ NE RADARU a ZÁKLADNĚ. Jejich propagace je totiž právě dobře zakuklenou protiamerickou, totalitární, bolševickou politikou !!!

A proč zrovna nám, na rozdíl od toho Rakouska (to ani není v NATO a nebojí se), Slovenska, Maďarska a řady dalších mělo hrozit nějaké speciální, blíže nespecifikované nebezpečí ? Lze to jasně a věrohodně vysvětlit ??

Pokud snad nějaké nebezpečí hrozí nebo bude hrozit, tak by se netýkalo speciálně jenom nás, ale Evropy jako takové a proto by případná obrana proti němu měla být záležitostí celé Evropy - i od toho máme příslušné smlouvy (EU, NATO).

Takovým nebezpečím se právě stává např. ten radar - prvořadý strategický cíl pro případného nepřítele USA. Nás by v podstatě ochránit nemohl.

Takže Skálo, jste vedle jak ta jedle !

Blabol 25.5.2007 9:51

Re: PRINCIPIÁLNÍ NE RADARU a ZÁKLADNĚ. Jejich propagace je totiž právě dobře zakuklenou protiamerickou, totalitární, bolševickou politikou !!!

Vy máte svoje názory, ale fakta jsou na naší straně. Smiřte se s faktem, že umístění radaru na našem území je v našem zájmu. Nemůžeme přece spoléhat na OSN, EU, NATO. Vycházeje z historických zkušeností, musíte uznat, že jen USA jsou schopny a ochotny nás bránit  proti nepřátelům (vnějším i vnitřním).

S/keptic/us Max/imus 25.5.2007 10:19

Blabole, neblábolte

Spoléhat musíme na sebe a na naší rozumnou zahraniční politiku. Rozhodně není v našem zájmu ohrožovat naší zem kvůli cizím zájmům a dokonce ty cizí zájmy platit. :-/

Agent 25.5.2007 10:33

Re: Blabole, neblábolte

Ano, papír unese vše. Ale když přijde na lámání chleba .... tak si tím papírem můžeme vytřít (Y). A rozumná zahraniční politika umí generovat kvanta takových papírků. ;-)

Skeptic/us M/aximus 25.5.2007 10:47

Neplácejte nesmysly, Agente

Před nasraným sousedem Vás neuchrání žádný Velký bratr ani zbraňový systém. Viz Izrael

Agent 25.5.2007 11:18

Re: Neplácejte nesmysly, Agente

Ale vždyť to píšu: to pořád podepisujou kdejaké příměří a stačí pár hodin a někdo se odpálí, aby konečně byl v lůně 13ti krásných panen. ;-D Má tohle cenu.

A když bude soused hodně nasraný (protože jsem např. krásnější a chytřejší), tak se kvůli němu nenechám zabít, a když na to fyzicky nemám, tak si zaplatím ochranku a zvolím další právní kroky pro ochranu mojí a své rodiny, ne?

NevericiTomas 25.5.2007 11:21

Re: Neplácejte nesmysly, Agente

To mate pravydu. Pred nasratymi Izraelci zatim araby neuchranilo nikdy nic ;-D

Historik 25.5.2007 10:54

Definujte pojem "rozumná zahraniční polika"

a např. dělal "rozumnou zahraniční politiku" ministr krále Victora Emanuela hrabě Cavour???

Skybird 25.5.2007 10:46

Re: Re: PRINCIPIÁLNÍ NE RADARU a ZÁKLADNĚ. Jejich propagace je totiž právě dobře zakuklenou protiamerickou, totalitární, bolševickou politikou !!!

Pane Blabole,

historie nás poučuj o tom, že USA jsou připraveny zasáhnout tam (a je jim jedno, kde to je), pokud jim to bezprostředně ohrožuje jejich zájmy. Např. do 2. světové se zapojily nikoli po okupaci ČR, ale po napadení Pearl Hrabouru. V podstatě nás prodaly již v Jaltě. Co pro nás udělaly po r. 1948 kromě pár proklamací, co udělaly v r. 1968 ?

Takže to jsou ta fakta - na čí straně jsou je jasné !

NevericiTomas 25.5.2007 11:26

Re: Re: Re: PRINCIPIÁLNÍ NE RADARU a ZÁKLADNĚ. Jejich propagace je totiž právě dobře zakuklenou protiamerickou, totalitární, bolševickou politikou !!!

Vy jste cikan? Ze porad chcete, aby nekdo makal za vas? Co jsme udelali my po roce 48? Proces s Horakovou? A v 68? Nasi zakonni predstavitele podepsali Moskevske protokoly a zbytek obyvatelstva se statecne znormalizoval. BTW. v te dobe USA s komunistama valcily ve Vitnamu ktereho se pred jejich agresi zastaly. A maji to na taliri dodnes. Co vlastne chcete?

Skybird 25.5.2007 11:56

Re: Re: Re: Re: PRINCIPIÁLNÍ NE RADARU a ZÁKLADNĚ. Jejich propagace je totiž právě dobře zakuklenou protiamerickou, totalitární, bolševickou politikou !!!

Ale to právě chcete vy !! Vy si myslíte, že nás nějaký americký radar před něčím ochrání. Houby ! Naopak oslabí naše existující svazky !  Vy v něm hledáte naši spásu a záchranu před nevím jakým nebezpečím.

Já říkám NEBLBNĚME, dělejme realistickou politiku, nehrajme si na něco, co nejsme. Jsme členy zcela konkrétního společenství 27-mi států, tak tam hrajme pozitivní roli a nesypejme písek do soukolí !

NevericiTomasi zčněte přemýšlet a možná potom začnete i věřit !

Lolitka 25.5.2007 11:35

Re: Re: PRINCIPIÁLNÍ NE RADARU a ZÁKLADNĚ. Jejich propagace je totiž právě dobře zakuklenou protiamerickou, totalitární, bolševickou politikou !!!

V politice se moc nevyznám. Pane Blabole, povězte mi, kdo je to "vnitřní nepřítel"?

achjo 25.5.2007 12:39

Re: Re: Re: PRINCIPIÁLNÍ NE RADARU a ZÁKLADNĚ. Jejich propagace je totiž právě dobře zakuklenou protiamerickou, totalitární, bolševickou politikou !!!

No k dnešnímu dni je to cca 7 lidí z deseti.

A jak jsem se tady dočetl, tak jezdí v nějakých kolonách.;-D

Dugy 25.5.2007 9:32

NE RADARU

Všechny zastánci agresivní US politiky by si měli zajistit pobyt v nějakém americkém koncentráku, kterých je velké množství po celém světě. Zjistili by jak funguje ten jejich "svobodný svět".

A pro zastánce radaru: co se tak bojíte referenda? Demokracii se berete do huby jen, když se vám to zrovna hodí!!

milan007 25.5.2007 9:38

Re: NE RADARU

Americký koncentrák ?    Nepletete si Ameriku s Ruskem ??