18.5.2022 | Svátek má Nataša


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Karel 15.1.2009 5:05

Re: Svobodu má jen ten, kdo je ochoten a schopen o ni bojovat.

To, ze jste "tam" byl neznamena, ze vite jak Cina je silna. Podle zapadnich vojenskych specialistu Cina nepredstavuje po dobu 20 az 30 let vaznou vojenskou hrozbu Spojenym statum.

Pamětník I. 28.5.2007 9:00

Re: Re: Re: Vznešené lži o svobodě

To je silné tvrzení, zejména, když Roger Scruton byl překlepnut.

Miron T 27.5.2007 21:28

Re: oblbování

Milá Lindo,

Mír se nerozdává zadarmo, svět je zlej. Co pro něj chcete obětovat?

PS: Rusáci si taky moc rádi zaválčí, teď zrovna nejsou ve formě, ale to je přechodný stav. Přečtěte si nějaký přehled dějin od 2.Světové války, pokud nevěříte. Ať uýž to vezmete z kterékoli strany, 2.SV vyhráli hlavně USA a SSSR, takže u nich má armáda ohromnou moc a prestiž. (GB taky vyhrála, ale zůstala neuvěřitelně oslabená).

komantsch 27.5.2007 18:37

Re: Re: darny

Cancy vedest ty, soudruhu provereny. Kecy ze doba je jina, jsou zrejme soucasti bolsevicke propagandy. Dokud bude Rusko diktaturou pod vedenim plukovnika KGB Putina, tak o nejakem bezpeci nemuze byt zadna rec. Na tom nic nezmenis, myslys ze te nikdo neprokoukne, 5. kolono?

darny 27.5.2007 14:35

Re: darny

Jak jste si jistě ráčil přečíst vážený indiáne, nejsem ani tak ani tak atd. VUML znáte asi Vy, když se s ním tolik oháníte. V r. 83 jsem byl nuceně s výsadkem na Kavkaze, Uralu a nakonec v Afghanistanu. O demonstracích jsem neměl ani šajn. A taky jsem jasně napsal, že Rusové a Amici si v té době mohli podat ruku. Co se týká zbrojení a raket, byla jiná doba a lidi u nás nevěděli, kde se co staví a čí to je. I my, jako vojáci - ale inostranci na Urale, pokud by jsme překročili vymezené pásmo, tak nás Ruská hlídka s klidem zastřelila.To si laskavě uvědomte. Buďte rád, že ta doba je pryč a že se můžete vycancávat na nettu, urážet beztrestně kohokoli, kdo nesouhlasí s Vaším názorem a kdo si dovolí mít i svůj názor. Nějak Vám kromě urážek a ataků docházejí argumenty.

komantsch 26.5.2007 22:37

darny

Neni nad skvelou teoretickou prupravu z VUMLu. 1983 byly vsude v

Evrope  protesty proti americkym raketam, proti zhurvenym Rusakum ani

slovo. A ti zbrojili ostosest.(Y)(Y)(Y)(Y)

komantsch 26.5.2007 22:33

Re: Nejsem

V Americe je proste spravedlnost. Rusaci zadnou pokutu za podporu nacistickeho Nemecka a spolupraci s Hitlerem nedostali.

darny 26.5.2007 22:01

Nejsem

ani vlevo ani vpravo a netrpím žádnými jinými sexuálními úchylkami. Chci jen podotknout, že Rusko si za studené války mohlo s Amíky podat ruku, propagandou počínaje a financováním zbrojení konče. Samozřejmě do toho zahrnuji i okupaci - přítomnost vojsk na cizím území. Nicméně v současné době si nějak nemohu vzpomenout, že by Rusko mělo svá vojska jinde mimo území bývalých svazových republik, narozdíl od Ameriky.

Bush = Hitler a Topolánek = Göbels. Bushova politika mi připomíná politiku Hitlera, ten chtěl ovládat nejdříve Evropu a potom celý svět. Mimochodem, po válce dostal dědeček George Bushe 1,5 mil. osobní pokutu od kongresu za finanční a válečnou pomoc německé ekonomice za vlády Hitlera. To nám nějak Mirek (Dušín) Topolánek s madam Parkanovou zapoměli sdělit. Topolánkova propaganda by se dala v současné době srovnat s Göbelsovou propagandou, taky byla lživá, oblbující a bez pádných a věcných argumentů.

Referendum?    A N O !!!    Proč se vláda bojí referenda ?        Proč se referenda neobávají občané?

Blabol 26.5.2007 18:17

Chci rozhodovat o budoucnosti

Jestli členové Občanského Důvěřivého Stáda nechtějí referendum, ví proč. Já taky, protože nejsem členem stáda .......

ltonda 26.5.2007 16:57

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zakladna US Air Force v byvalem SSSR

Jestli ti všichni disidenti byli jako Šabatová tak to mě teda podrž

ltonda 26.5.2007 16:54

Re: Re: Re: Příznivci radaru podpoříte vyjádření diskutujícího komantsch ?

Já se přiznávám,za komunistů mě bylo lépe a radar nechci a ty nekomunisto si trhni nohou.

linda 26.5.2007 16:48

Re: Re: Re: Vzpamatujte se!

podle sebe soudím tebe:-DRv

linda 26.5.2007 16:46

Re: Vzpamatujte se!

Jo už se těším,bude 20let po revoluci plyšové tak ahoj 2098  2099 už si chystám klíče ,nejsem komouš ,ale to co vídím dnes je na zvracení.>->->->- prý pravda láska zvítězí>-

linda 26.5.2007 16:37

oblbování

Jen se z těch Amíků nepokálejte ,oni prostě rádi válčí a všude ,je jim jedno kde prostě oni jsou prý nej.Já prostě radar nechci žádnej a zase mě nestrašte Ruskem ,Mám větší hrůzu z toho fanatika Busche a né z Putina já chci prostě mír.

komantsch 26.5.2007 13:40

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Příznivci radaru podpoříte vyjádření diskutujícího komantsch ?

Jako za bolsevicke hruzovlady. Na tu se to hodi jeste lepe.;-D

komantsch 26.5.2007 13:36

Re: Re: Re: Re: PŘIPOSRANOST

Ale Schwanzenberg povazujete za vtipne, soudruhu?

komantsch 26.5.2007 13:34

Re: Svobodu má jen ten, kdo je ochoten a schopen o ni bojovat.

Ohledne Ciny jste prehnane optimisticky. Minuly rok jsem tam byl, jsou to pani sveta.

BaJo 26.5.2007 10:54

Re: Re: Re: Re: jenom taková drobnost ...

Váš názor vám pochopitelně ani v nejmenším neberu, ani vás kvůli němu nezatracuji. Je ale bohužel na škodu, když i upřímně míněný názor chcete podepřít nepravdivými "odbornými" a dosti hloupými argumenty. A proto jsem zcela zbytečně podlehl emocím, za což se vám omlouvám ...

BaJo 26.5.2007 10:47

Re: Re: jenom taková drobnost ...

Vy známý vole, asi neumíte číst. Polemizoval jsem s tím, že paní Andy psala, že na Muzeum se střílelo z tanků. Pokud chci něčím argumentovat, tak bych se měl vyjádřit přesně. A pokud se "střílelo z tanků" (jak trvdí paní A.) tak se střílelo z tanků. A tank střílí svým dělem. To snad nebudete zpochybňovat. Je jistě možné "z tanku" (jako objektu) pálit i z jiných zbraní na tanku se nacházejích (kulometů, samopalu, pušek, praků pod.) ale dle vojenské terminologie se v těchto případech nejedná o žádnou střelbu z tanků. Jinak to pochopitelně byla velmi smutná doba a jistě si přejeme aby se už nikdy neopakovala. To je snad jasné, ne? Ovšem vidět v radaru garantovanou spásu je velmi naivní a podobné nafouknuté "argumenty" na jeho obhajobu jsou velmi-velmi slaboduché. Pořídíme si radar a už nikdo nám na Muzeum nikdy střílet z tanků nebude. Cha-cha!

baltahsar 26.5.2007 10:23

Re: Re: Re: Vzpamatujte se!

Nač hned taková sebekritika?

achjo 26.5.2007 9:24

Re: Re: Re: Re: Ty střely jsou otisky kolaborace takových jako jste Vy.

Opět omyl. O základně se jednalo ještě před volbami. Hlavní politické strany se dohodly, že toto téma z voleb vynechají. Dobře si všimněte kdy přišel z americké strany dopis (okamžitě po vyslovení důvěry vládě) a mrkněte na stránky velvyslanectví, kde se v jedné tiskové konferenci mluví o jakémsi delším zdržení (několikaměsíční "bezvládí" u nás).

achjo 26.5.2007 9:02

Re: Re: Bez ideologie !

Omyl. My vystupujeme jako Česko PROTI všeobecnému názoru NATO. Od r 2002 je NATO k tomuto americkému "kosmickému" způsobu obrany zdrženlivé (Kanada nabídku přímo odmítla) a řeší (evropská část) obranu proti střelám s krátkým a středním doletem. Tedy to co bude Evropu skutečně za několik let ohrožovat.

Cruton 26.5.2007 9:02

Re: Re: Re: PŘIPOSRANOST

1) Že jsem Vám v hlavě způsobil myšlenkový chaos, mne ponechává zcela chladným. Jen jste tak potvrdil moji zkušenost z "diskusí" se zastánci radaru - jejich inteligence je vesměs podprůměrná.

2) Podprůměrnou inteligenci ve Vašem případě ještě potvrzuje hanlivé zkomolení mého nicku. Takto "argumentují" tak desetileté děti.

Kobylka Lajda 26.5.2007 7:57

Re: Re: Re: Re: Re: Příznivci radaru podpoříte vyjádření diskutujícího komantsch ?

Podle  Ústavy ČR je komunismus zločinecká ideologie a kompartija zločinecká organizace, tak necituj paragrafy. Vždyť bolševici z lůzy alias svoloče povstali. Já se k tomu hlásím. Potrestej mne 9 gramy do týlu jako NKVD.;-O;-O;-O;-O

Kobylka Lajda 26.5.2007 7:52

Re: Re: Vzpamatujte se!

Krupone - Schwanz je ocas, což jsi Ty, a nebet do špinavé huby jména lepších politiků než byla skvadra Paroubkova.Rv(Y)

Kobylka Lajda 26.5.2007 7:50

Re: Re: PŘIPOSRANOST

Krupone, raději nepředělávej přísloví,  vzniká z toho jen myšlenkový chaos, což je jediný produkt Tví mysli, nahlodané zlobou, že holt staré časy jsou už v (Y). To víš, mladý je každý komunista  - to nějak nevyšlo, a umřeli i ti, kteří byli "nesmrtelní". Ty bys asi tuze rád stahoval kaťata, ale nemáš co bys krásným ženám nabádl, a proto ten mindrák, zloba, vztek. ;-D;-D;-D

Kobylka Lajda 26.5.2007 7:46

Re: Svobodu má jen ten, kdo je ochoten a schopen o ni bojovat.

R^R^R^VV

BaJo 26.5.2007 7:41

Teminus technicus: Příští nepřítel !!!

Toto je typické pro vaši formu "ženské" argumentace. "Příštího nepřítele" sice vůbec neznáme (čili nevíme vůbec nic o jeho vojenském potenciálu apod.), ale vy přesně víte, že americký radar nás před ním naprosto spolehlivě ochrání. A co když ten váš imaginární příští nepřítel budou právě ti vaši ideální andělští amící? Vždyť i ty zatr. rusáky jsme (1945) vítali jako největší přátele, osvoboditele a dobrodince. A co se z nich pak vyvinulo za holomky (1968)! Takže bych doporučoval méně slepého euforizmu a více obyčejné "selské logiky".

Jura 26.5.2007 7:38

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Příznivci radaru podpoříte vyjádření diskutujícího komantsch ?

Nevím kdo jste, ale držím se slov faráře z Německa z dob nástupu NSDAP.

Když přišli pro Židy, mlčel jsem. Jsou to přece Židé. Když přišli pro komunisty, mlčel jsem. Jsou to přece komunisti. Když přišli pro homosexuály, mlčel jsem. Jsou to přece homosexuálové. Když přišli pro mě, nezbyl už nikdo, kdo by se mě zastal.

Jura 26.5.2007 7:27

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Příznivci radaru podpoříte vyjádření diskutujícího komantsch ?

Ještě by mě zajímalo, co bys udělal s 42%-50% (průzmum od průzkumu se to liší) voličů ODS, kteří jsou proti radaru ?