3.7.2022 | Svátek má Radomír


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Pamětník I. 28.5.2007 9:00

Re: Re: Re: Vznešené lži o svobodě

To je silné tvrzení, zejména, když Roger Scruton byl překlepnut.

komantsch 25.5.2007 12:42

Re: Vznešené lži o svobodě

Proc neodpovite? Jste bolsevicka s*ine?;-D

Brundibár 25.5.2007 17:57

Re: Re: Vznešené lži o svobodě

Možná už studuje Korán :-D

Cruton 25.5.2007 18:14

Re: Re: Vznešené lži o svobodě

Na rozdíl od placených, sprostých žvanilů jako jste Vy nemohu dřepět celý den u počítače. Mě neživí lhaní a urážky - mě živí práce.

zdenek 25.5.2007 8:16

Souhlasím s autorem

a to už jen proto, že Rusko a všichni rudí u nás ať již jsou v té či oné straně jsou ostře proti. Pak je vždy důvod takové opatření prosadit.

Jura 25.5.2007 8:38

Re: Souhlasím s autorem

Rudí byli ostře proti nacismu. Je tedy důvod nacismus prosadit.  .... Opravdu si to myslíte ?

pbla4024 25.5.2007 9:03

Re: Re: Souhlasím s autorem

Rudí byli spojenci nacistů proti svobodnému světu. Obcházení Versaillské smlouvy, pakt Molotov-Ribbentrop, dělení Polska atd. Spojenectví skončilo až v létě 1941.

Jura 25.5.2007 9:49

Re: Re: Re: Souhlasím s autorem

USA cvičil Taliban. USA dodával ZHN do Iráku, USA všude na světě podprují loajální diktatury sloužící jeho zájmům,....

pbla4024 25.5.2007 11:43

Re: Re: Re: Re: Souhlasím s autorem

USA cvičil Severní alianci, ZHN dodávali Němci a Francouzi, USA přešly od "je to bastard ale náš bastard" k "je to náš bastard ale bastard".

milan 25.5.2007 9:15

Re: Re: Souhlasím s autorem

RUDI NEBYLI PROTI NACISMU,V DOBE KDY VELKA BRITANIE BOJOVALA TAK SOUDRUH STALIN SE  S HITLEREM PAKTOVAL...AZ KDYZ HITLER NA BATUSKU  VEROLOME ZAUTOCIL,TAK BYLI RUDI OSTRE PROTI...JINACE NACISMUS A KOMUNISMUS BYLY IDEOLOGIE JEZ VYCHAZELY ZE SOCIALNI DEMOK RACIE S DELNICKEHO HNUTI...WINSTON CHURCHILL : SOVETSKY KOMUNISMUS NENI NIC JINEHO NEZ NEMECKY NACISMUS ,POUZE JE ASIATSKY USKOCNEJSI...

Novák 25.5.2007 8:05

Pane Hofhanzl

s první částí článku, že šlo akorát o zajištění dalšího vláenutí pro část komunistické elity, plně souhlasím, k tomuhle závěru jsem dospěl už dávno. Ale, jestliže hovoříte o určité národní hrdosti, která nám chybí, tak potom byste neměl prosazovat radar v té formě, jak je nám teď servírován. Radar možná ano, ale ne jako výsostné území USA čistě pod správou USA na našem území. Protože, to by mohl být zase začátek něčeho jiného...

Jura 25.5.2007 8:03

Jsou USA ještě svobodné ?

Autor, stejně jako velká část naší politické elity, si nevšiml velké evangelicko konzervativní revoluce, která v USA proběhla v odbdobí po pádu komunismu. Chtěl bych ho upozornit, že pokud není pravý křesťan (tj. pouze fundamentalistický evangelík), tak patří taky mezi "nevěřící". Pokud je třeba katolík, je již nevěřící. I kdyby byl evangelík, ale pokud se rozvedl, někdy zahýbal, koupil si Playboy ... je nevěřící. V některých státech pokud by měl styk s nezletilou (někde 18, jinde 17, nejliberálnější je Havaj 14) tak bude jeho jméno zveřejněno v seznamu sexuálních deviantů na internetu - mnozí věřící mu pak jako sexuálnímu deviantovi nedají práci, nebo nepronajmou byt .....

Postupné demontáže svobody přímo v USA nejen z hlediska prosazování konzervativní křesťanské morálky, ale i pomocí fízlování (Patriot Act I a II, ...) si patrně také nevšiml.

Opakované vytváření lživých důkazů k odůvodnění mezinárodní agrese si patrně také nevšiml. I při uznání lživé argumentace beztrestně pokračují v agresi.  (Beztrestné prosazování politiky lhaní za svobodu nepovažuji)

V některých státech má volební právo jen netrestaný dospělý člověk (z volebních důvodů se pak samozřejmě častěji zavírají skupiny podporující opozici a případnou amnestii (vymazání rejstříku z volebních důvodů) dostávají lidé přednostně ze skupiny podporujících). Jinde je podmínkou účasti na volbách zaplacení volební daně.

To že USA byly s námi na stejné lodi v boji proti komunismu tak neznamená automaticky, že jsme na té lodi i nadále.

Von 25.5.2007 8:16

Re: Jsou USA ještě svobodné ?

Ach Juro!!Na jaké LODI tedy asi chceme být? Se svobodou je potíž a je zřejmé, že mnoho lidí si s ní NEVÍ RADY a bohužel asi i dosti lidí jí není HODNO!!

Jura 25.5.2007 9:00

Re: Re: Jsou USA ještě svobodné ?

Na svý.

Harry 25.5.2007 8:17

Re: Jsou USA ještě svobodné ?

V USA jsem nebyl nemohu posoudit jak je to se stykem s nezletilou aj. sverazy americkeho zpusobu zivota, to je jejich vec. PS: Je i B.Clinton na seznamu deviantu kvuli Lewinske? Bodu pro ktere USA zautocily na Irak bylo tusim 12 a JEDEN byla predpokladana existence ZHN. Ty prokazatelne Hussain pred tom pouzil proti Kurdum a pak mel rok na to, aby je nekde schoval, odvezl do Syrie ci jine spratelene zeme, mozna i znicil (ale to neni tak jednoduche), mozna je i proste spotreboval vsechny,  v kazdem pripade ale odmital jakekoli inspekce a kontroly. V tech bodecch ale bylo i nedodrzovani bezletove zony, odmitani inspekci atd. atp. OSN byla schopna jen vydavat resoluce a varovani coz je pro srandu kralikum. Naprosto souhlasim s tim, ze volit ma pravo jen dospely clovek, ktery neni soudne trestan pro zavazny cin, radne se zivi, plati dane atd, cili nikoli i paraziti, vyzirkove, lumpove a snadno manipulovatelne deti.

Jura 25.5.2007 8:37

Re: Re: Jsou USA ještě svobodné ?

ZHN prokazatelně např. použili USA ve Vietnamu a jaderné proti Japonsku.

Bezletové zóny a inspekce ... někteří by se třeba rádi podívali do Area 51 a Amíci jim to nedovolej.. vlastně jsou tedy blbý, že proto na USA nezaútočili. ??? (jako samostatný bod je to naprosto nedostačující)

Lewinká byla dospělá. Clinton je ale pro konzervatívní američany "nevěřící". Oficiálně tedy není v seznamu sexuálních defiantů.

pbla4024 25.5.2007 9:04

Re: Re: Re: Jsou USA ještě svobodné ?

Mohl byste nám říci více o použití ZHN ve Vietnamu?

Jura 25.5.2007 9:50

Re: Re: Re: Re: Jsou USA ještě svobodné ?

Agent Orange, ....

jeff 25.5.2007 8:02

Pravdivý, výstižný a potřebný článek.

Jednoznačně, minimálně americký radar,když už ne i s protiraketovou základnou.

Jan Sládek 25.5.2007 7:53

Pane autore, zaujala mne věta ...

"Zatím nejsme odpovědnou demokracií a svobodnou zemí." Jako byste ji převzal z článku o výhodnosti vytvoření protektorátu Böhmen und Mähren. Tehdy, jako dnes, také jedinou pravdu představuje velká Říše. Jen ten Čapek tady chybí. Ale Moravců se už našlo dost.

jeff 25.5.2007 8:08

Re: Pane autore, zaujala mne věta ...

Pane Sládku, Vámi použitá metoda  dehonestace autora nahrazující argument, byl oblíbený bolševický trik. Starého psa novým kouskům nenaučíš., což?

Petr Kohout 25.5.2007 7:51

Vzhledem k tomu, že jsme Mnichovskou smlouvo přijali

pod ultimátem Německo FRANCOUZKÉ koalice (tato koalice nám vyhrožovala válkou v případě nepřijetí, nemohlo být přijetí mnichovského diktátu záminkou pro jednání Francie.

Von 25.5.2007 8:18

Re: Vzhledem k tomu, že jsme Mnichovskou smlouvo přijali

A proto je zřejmě třeba se vázat více na francouzko - německou Evropu než na USA

Vojtin 25.5.2007 7:19

K diskutujícím

Kdo má mozek, tak myslí. Skutečně věříte, že samet byl sameten a revolucí a ne tím co napsal autor článku?

honzak 25.5.2007 6:58

americký radar

je nesmysl. Situaci zachrání pouze euroradar, vyvinutý, verifikovaný a validovaný podle eurosměrnic. Bude se k němu dodávat návod ve všech jazycích unie a obsluhu zvládne i starosta Trokavce. Pak teprve bude ráj na zemi.

Je mi z těch rudých pablbů na blití!

BuBu 25.5.2007 6:39

Takový nádherný článek . . .

. . . je ale zde na NP "házením perel sviním" . . . . socialisticko-komunistickým - zde velmi často diskutujícím !

Standa 25.5.2007 6:34

Se ztrátou

paměti to není tak, zlé jak autor chce, aby to vypadalo."Zatím nejsme odpovědnou demokracií a svobodnou zemí. Umístění radarové základny protiraketové obrany na našem území znamená, že naše země se stane součástí obrany svobodného světa." Citát v uvozovkách lze bez pochyb nazvat stupiditou a ti co děkují autoru citátu, nemají vlastní hlavu a ani vlastní myšlení. Říká se tomu - utáhnout někoho na vařené nudli. Lidé, kteří se tímto nechají manipulovat, jsou tou pravou potravou pro propagandu.

eTony 25.5.2007 6:37

Re: Se ztrátou

co je na tom stupidního ??

Dušan 25.5.2007 7:19

Re: Se ztrátou

Dovoluji si tvrdit, že vlastní hlavu i myšlení (alespoň zatím) mám a s autorem 100% souhlasím.

DS 25.5.2007 8:12

Re: Re: Se ztrátou

s autorem souhlasím ve všem.Bohužel těch přízmivců KSČSSD je tady tolik,že nemáme naději se z toho srabu vybabrat