27.4.2024 | Svátek má Jaroslav


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
komantsch 25.5.2007 22:15

Re: Re: Re: Příznivci radaru podpoříte vyjádření diskutujícího komantsch ?

Podle vaseho velkeho ucitele a vudce, J. V. Stalina, se pri tomto mnozstvi obeti jedna o statistiku. Jak Pravil Klema kdyz se kaci lec litaji trisky.

Kobylka Lajda 25.5.2007 22:23

Re: Re: Re: Příznivci radaru podpoříte vyjádření diskutujícího komantsch ?

Mně vadí jen bývalé nomenklaturní kádry, které nebyly potrestány. Nezakrývám, že lucerny a la Budapest by se mi docela líbily, ale to procento by nebylo tak veliké. Já nejsem Stalin ani Berija a další!! A nejsem druhá, jsem jedna z vícera, kteří základnu chtějí, to snad není trestné jako za bolševika?;-ORv(Y)

Jura 25.5.2007 22:35

Re: Re: Re: Re: Příznivci radaru podpoříte vyjádření diskutujícího komantsch ?

§ 198a

Podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod

je podle mě slovy: "Jste zavsiveny dobytek a zaslouzite odstrelit s 81 % te  bolsevicke luzy." naplněn.    Tak mě zajímá, jestli to příznivci radaru podpoří nebo se od toho distancují. A to jsem ani nečetl celou diskusi.

komantsch 25.5.2007 22:46

Re: Re: Re: Re: Re: Příznivci radaru podpoříte vyjádření diskutujícího komantsch ?

Nech priznivce radaru na pokoji. Je to jen mezi nami. Zadam abys mne zaloval! Priznavam se v plnem rozsahu. Zde je muj e-mail champignac@bluewin.ch abychom mohli vyridit formality.

Jura 25.5.2007 22:57

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Příznivci radaru podpoříte vyjádření diskutujícího komantsch ?

Mezi námi nic není. To jsi nadával Crutonovi a chtěl ostřelit všechnu bolševickou lůzu. Nevím sice kdes vzal, že je jí 81% v našem státě.

Mě nadáváš jen do komunistů a bolševiků ... to mě netýká a poškodit mě to nemůže (celý moje okolí ví, že jsem byl chvíli v ODS a doteď jsem nikoho jinýho nevolil - teda v prvních volbách ještě neexistovala a jednou v senátních nepostoupila ODS do druhého kola, tak jsem volil představitele KDU-ČSL)

komantsch 25.5.2007 23:04

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Příznivci radaru podpoříte vyjádření diskutujícího komantsch ?

Jedna se o Crutonovu statistiku. 81 % clenu nebo volicu KSCM jsou proti radaru. Tyto soudruhy jsem myslel.

Jura 26.5.2007 7:27

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Příznivci radaru podpoříte vyjádření diskutujícího komantsch ?

Ještě by mě zajímalo, co bys udělal s 42%-50% (průzmum od průzkumu se to liší) voličů ODS, kteří jsou proti radaru ?

Cruton 25.5.2007 23:08

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Příznivci radaru podpoříte vyjádření diskutujícího komantsch ?

Díky Juro, že se za mne berete - potěšilo mne to.

S pozdravem Cruton.

Jura 26.5.2007 7:38

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Příznivci radaru podpoříte vyjádření diskutujícího komantsch ?

Nevím kdo jste, ale držím se slov faráře z Německa z dob nástupu NSDAP.

Když přišli pro Židy, mlčel jsem. Jsou to přece Židé. Když přišli pro komunisty, mlčel jsem. Jsou to přece komunisti. Když přišli pro homosexuály, mlčel jsem. Jsou to přece homosexuálové. Když přišli pro mě, nezbyl už nikdo, kdo by se mě zastal.

komantsch 26.5.2007 13:40

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Příznivci radaru podpoříte vyjádření diskutujícího komantsch ?

Jako za bolsevicke hruzovlady. Na tu se to hodi jeste lepe.;-D

Kobylka Lajda 26.5.2007 7:57

Re: Re: Re: Re: Re: Příznivci radaru podpoříte vyjádření diskutujícího komantsch ?

Podle  Ústavy ČR je komunismus zločinecká ideologie a kompartija zločinecká organizace, tak necituj paragrafy. Vždyť bolševici z lůzy alias svoloče povstali. Já se k tomu hlásím. Potrestej mne 9 gramy do týlu jako NKVD.;-O;-O;-O;-O

Cruton 25.5.2007 22:12

Re: Příznivci radaru podpoříte vyjádření diskutujícího komantsch ?

Zůstaňte Juro v klidu. Za nějaký čas si diskutéři zatřídí komantsche do kategorie "uřvaná, sprostá nula" a přestanou si jej všímat.

Na druhou stranu komantsch poskytuje zastáncům radaru medvědí službu. Ta mlčící většina, která tyto diskuse čte, začne zastánce radaru chápat jako duševně poněkud jednoduší osoby. A kdo by chtěl patřit k omezeným hulvátům?

komantsch 25.5.2007 22:23

Re: Re: Příznivci radaru podpoříte vyjádření diskutujícího komantsch ?

Vy jste zbabelec. Proc se nepriznate ze jste komunista? Nejak se toho radaru bojite soudruzi. Chystate opet nejaky prevrat?;-P

Cruton 25.5.2007 22:32

Re: Re: Re: Příznivci radaru podpoříte vyjádření diskutujícího komantsch ?

Normální lidé mají spíše strach, že Topolánek pod USA patronací začne realizovat svoji "noc dlouhých nožů". Když si představíme, že má podporu takových omezených fanatiků jako jste Vy, tak se nám nedivte.

komantsch 25.5.2007 22:36

Re: Re: Re: Re: Příznivci radaru podpoříte vyjádření diskutujícího komantsch ?

Specifikujte prosim blize pojem "nam".;-P

Cruton 25.5.2007 22:40

Re: Re: Re: Re: Re: Příznivci radaru podpoříte vyjádření diskutujícího komantsch ?

No, každý už asi poznal, že inteligencí zrovna nepřekypuješ. Nám = normální lidé.

ltonda 26.5.2007 16:54

Re: Re: Re: Příznivci radaru podpoříte vyjádření diskutujícího komantsch ?

Já se přiznávám,za komunistů mě bylo lépe a radar nechci a ty nekomunisto si trhni nohou.

Kobylka Lajda 25.5.2007 22:33

Re: Re: Příznivci radaru podpoříte vyjádření diskutujícího komantsch ?

Krupone, přání otcem myšlenky - znáš to rčení?;-D;-D;-D

F.VÍZEK 25.5.2007 21:48

Nevyrábějme si nepřátele, máme jich i tak dost!

Skutečné zbraně hromadného ničení dneška jsou chudoba, bezdomovectví, rasismus, nezaměstnanost, strach a netolerance.  Jsou podhoubím pro terorismus, což se nerado přiznává. Informační technologie svět sbližují - a sociální propast mezi lidmi (a národy)  se prohlubuje. Lidstvo si "vidí do talíře" víc než kdykoli v minulosti a ti nejbědnější se ptají - PROČ je svět takový?  Proč průměrný občan z miliardy nejchudších musí šest let vydržet  s tím, co spotřebuje průměrný občan z miliardy nejbohatších za měsíc?   

Výdaje na zbrojení přesto obrovsky rostou, o nějakém odzbrojování se téměř přestalo mluvit. O co tedy opravdu jde?  Soudím, že započal proces utváření nového multipolárního modelu světa, ve kterém Spojené státy budou zřejmě ztrácet svoji superiorní roli. O svoje místo se už nehlásí jen Rusko, ale i  Čína,  brzy i Indie a Brazílie a významnou roli chce hrát samozřejmě i Evropská unie, pokud se její vliv neumenší vnitřními spory, ke kterým přispívá notnou mírou i současné euroskeptické Česko.  Souhlasím s autorem: Paměť neztrácejme. Ale dodávám: před problémy neutíkejme - není je kam schovat. 

Pete Brich 25.5.2007 21:55

Re: Nevyrábějme si nepřátele, máme jich i tak dost!

To už tady bylo. A ještě se nestačily ty miliony mrtvých, co překážely světlým zítřkům, pořádně rozpadnout.

PB

Kobylka Lajda 25.5.2007 22:06

Re: Nevyrábějme si nepřátele, máme jich i tak dost!

To do nás cpali horem dolem na škole, na školeních atd. Na to já už neslyším. Už tu chybí jen to, že Masaryk nechal do těch nejbědnějších střílet! ;-D;-D;-D;-D

Kobylka Lajda 25.5.2007 22:13

Re: Nevyrábějme si nepřátele, máme jich i tak dost!

Zbraněmi hromadného ničení je především lidská blbost a vymývání mozků!;-O;-ORv

komantsch 25.5.2007 21:36

Zakladna US Air Force v byvalem SSSR

Kyrgystan

Jura 25.5.2007 21:44

Re: Zakladna US Air Force v byvalem SSSR

Ta je tam určitě z mírových důvodů a Rusko neohrožuje.

komantsch 25.5.2007 21:58

Re: Re: Zakladna US Air Force v byvalem SSSR

Co jste delal za totality? Soouhlasil jste s komunistickym rezimem? Kdyz ne, jak jste proti bolsevicke diktature bojoval?

Jura 25.5.2007 22:26

Re: Re: Re: Zakladna US Air Force v byvalem SSSR

Jako žáček jsem to dál než k posloucháni zahraničního rozhlasu a šíření politických vtipů nedotáhl. ... Teď nám řekni něco o svým boji. Jsem zvědavej, jaké máte morální právo na takovéto otázky?

komantsch 25.5.2007 22:29

Re: Re: Re: Re: Zakladna US Air Force v byvalem SSSR

Poslouchat radio Moskva bylo hrdinstvi. Takze klasicky cesky posera. Rusaku jsi se bal na americany stekas.

Jura 25.5.2007 23:03

Re: Re: Re: Re: Re: Zakladna US Air Force v byvalem SSSR

Asi neznáš reálie. Tak se říkalo Svobodné Evropě, Svobodně, BBC a Hlasu Ameriky.

Neodpověděl jste na moji otázku.

Cruton 25.5.2007 23:55

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zakladna US Air Force v byvalem SSSR

Ten neodpoví. Je jen odbojář-teoretik.

ltonda 26.5.2007 16:57

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zakladna US Air Force v byvalem SSSR

Jestli ti všichni disidenti byli jako Šabatová tak to mě teda podrž