Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

POJMY: Co je levice a pravice

Vždycky mne uhodí do očí, když nějaký novinář nazve levicové politické uskupení pravicí, nebo ještě lépe ultrapravicí. Připomíná mi to taxonomii vegetariánů, kteří používají pojmy jako tatarák z červené řepy nebo sójový biftek.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

V našem liberálně demokratickém režimu se přerozděluje formou dotaci v míře konkurující historickým socialistickým zřízením. Liberální demokracii se tváří internacionálně (multikulturalismus), ovšem některé řasy preferuje (BML), rozlišuje podle barvy pleti. Upřednostňuje i různé národnosti ( osvobození Ukrajince za zapíchnutí Roma za které by Čech skončil s výjimečným trestem) . A liberální demokrati prepisuji historii tvrzením, že nás sovětský svaz neosvobodila, ale dobyl, což neodpovídá skutečnosti vítání sovětské armády Čechy a Moravany v českých obcích v dubnu a květnu 1946 ani tomu, že sovětská armáda opustila naše území na podzim 1945. Z těchto znaků plyne, že liberální demokracie je režim se socialistickými znaky klonící se více k německému nacismu než k sovětskému marxismu.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz