2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Sekac 8.2.2007 15:11

Byvali doby, kdy se kastrati venovali chramove zpevu

a rozhodne se nezabyvali valecnickou agitaci.

Svet se zmenil ...

J.G. Pašek 8.2.2007 15:17

Sekáči, jak tak koukám, ty jsi vykastrovaný v hlavě . . .

R^

Sekac 8.2.2007 15:23

Re: Byvaly -> Byvaly doby ...

a ty to poznas?!

Bokonon 8.2.2007 14:56

Havle Havlíčku

když si vzpomenu že jsem podepisoval petici, aby tě propustili komunisti z vězení, ruku bych si přerazil. :-/

Xaver 8.2.2007 14:57

Ale, to on nesmí mít jinej názor?????

:-) 8.2.2007 14:59

jak víš, že je to jeho názor ??????

co když mu to napsali přímo ve Washingtonu?? ;-D;-D

Xaver 8.2.2007 15:01

Co když vy to píšete přímo z Moskvy?

;-D

:-) 8.2.2007 15:05

Re: Co když vy to píšete přímo z Moskvy?

nepíšu. Ale vy nepíšete z ČR... ;-D

Xaver 8.2.2007 15:33

Fakt jó??????

Teda vy jste chýýýýýtrej...;-D Moje planeta je nicméně pouhým okem viditelná...

Petr H 8.2.2007 14:54

Tenhle styl mi od Havla nesedí,

nemůžu se zbavit dojmu,že je Havel pro základnu proto,že Klaus má názor opačný,i když momentálně souhlasím s Havlem.

Xaver 8.2.2007 14:57

Myslím, že to bude obsedantní fixace...

...ve vašem případě...;-)

.o))))) 8.2.2007 14:58

Re: Tenhle styl mi od Havla nesedí,

jasně, tady nevystačíte s myšlením. Jen manifestačně řekněte, jste-li pro, nebo proti, nic jiného se neočekává :-);-D

Americká raketa 8.2.2007 15:01

Re: Tenhle styl mi od Havla nesedí,

Je možné, aby Klaus měl na základnu názor opačný (tedy proti), když při jednání s Topolánkem a Schwarzenbergrem nenalezl výrazně odlišný názor?

Xaver 8.2.2007 15:02

Kdo mlčí, souhlasí.

;-)

Americká raketa 8.2.2007 15:08

Re: Re: Tenhle styl mi od Havla nesedí,

Možná je lepší tohle.

:-) 8.2.2007 15:09

Re: Re: Re: Tenhle styl mi od Havla nesedí,

jinej nemáte? :o)

jepice 8.2.2007 15:28

Re: Tenhle styl mi od Havla nesedí,

Beztak to napsal jen proto, aby vás totálně zmátl.

Luba 8.2.2007 14:23

Odtřižen

:-D:-P;-);-D;-D;-D:-(:-(:-/:-/;-€;-O(Y);-)

V>-Rv

František I 8.2.2007 14:12

Chudáčci Srbové

Tuším, že pan Brmboš se tu vyjadřoval o nebohých Srbech a zlých amicích. Jen takový drobný poddotek, srbsko nebombardovali amici, ale vojáci NATO, včetně amiků. Mimochodem, Miloševič si o to říkal. My jsme do bojů nezasáhli. Do Kosova jsme řpišli prý až po. Naopak sloužíme tam jako nárazníky. Jediný ze státníků, který proti bombardování protestoval, byl onen špatný Klaus a od Havla si to schytal. (Jinak, souhlasím, bombardování kvůli jednomu komunistickému hovadu a jeho stoupencům byla blbost. Kosovo by sice jinak přišlo o možná půl milionek obyvatel, ale zase by tam nebyli muslimové. My to přeci pochopíme. Vyhnali jsme téměř 3 miliony Němčourů.) Ovšem, co to má společného s radarovou základnou, nechápu. Chápu ale to, že to byli právě amici, kteří donutili zbabělou Evropu jednat. (I blbé jednání je jednání. Jak bychom byli šťastní, kdyby se to dálo místo Mnichova.)Proto jim, narozdíl od našich milých sockomoušů a jejich rudých bratrů, věřím a přeji si je u nás.

Bart 8.2.2007 14:15

blahoslavení budiž chudí duchem

neboť jim náleží království nebeské.....;-D

jednodušší jedince, cíle to televizních reklam a politické propagandy nevyjímaje, jakož i užitečné idioty :-)

Xaver 8.2.2007 14:18

Hovoříte o sobě???

Takováhle sebekritika na Psu není až tak častá....;-)

Bart 8.2.2007 14:25

Re: Hovoříte o sobě???

máte pravdu. Musel jsem ji říci i za vás ;-)

AeroKarel 8.2.2007 14:38

Re: Re: Hovoříte o sobě???

Za sebe milej zlatej (možná rudej), každý jen sám za sebe.

Bart 8.2.2007 14:49

ne, o vás

Jste frustrovanej, za rudých jste držel hubu a krok. Myslíte že USA = pravice. Že to vždy neplatí, nepochopíte. Jako jednodušší člověk potřebujete nálepkovat. Právě jako bolševici.

Mimochodem, jak se pozná bolševické totalitní myšlení? Co myslíte? :-);-)

Mirek F. 8.2.2007 14:52

Re: Chudáčci Srbové

Bohužel by ekvivalentem kosovských událostí v 1938 bylo bombardování ČSR západními velmocemi s cílem přinutit nás k přijetí mnichovské dohody. Nepochybně byste byl spokojen, i blbé jednání je přece jednání.

Americká raketa 8.2.2007 15:11

Re: Re: Chudáčci Srbové

Nezapomeňte dodat, že bombardování ČSR v roce 38 by následovalo po dvou válkách s menšinami, ve kterých čeští, nebo Českoslovenkem podporovaní, vojáci páchali etnické čistky a vraždění ostatních národností.

Mirek F. 8.2.2007 15:23

Re: Re: Re: Chudáčci Srbové

Když už zpřesňujeme ty analogie, tak by  v oněch předchozích válkách páchali etnické čistky a vraždění i protivníci, ovšem nad těmi by se držela ochranná ruka.

Ovšem zasahuje-li se do aktuálního konfliktu, řídíme se především situací aktuální, je poněkud bláhové brát možný zásah jako příležitost k potrestání jedné strany za minulé skutečné nebo domnělé hříchy. Tím se dobrého řešení dosáhne jen náhodou.

bart 8.2.2007 16:33

Re: Re: Re: Chudáčci Srbové

vždyť oni je čeští vojáci páchali. Vyháněli mírumilovné Němce. Znáte soudobý německý tisk?? .o)

A co víte o etnických čistkách na Balkáně? Jak je možné, že největší oběti čistek byli Srbové? Souhlasíte s působením islamofašistů? Víte, jak to začalo, a kdo se stavěl proti Kantonizaci Bosny? Kde máte mulrietnické Kosovo, přes záruky USA? Nevíte nic. Četl jste aspoň Izetbegovičovu Islámskou deklaraci ???? Chtěl byste žít v zemi, která by se jí řídila? A Izetbegovič říká jasně, že musí muslimové bojovat, dokud islám nepovládne Evropě, tedy i u nás. Za tohle vás Velký Strejda nepochválí... ;-D

IS 8.2.2007 17:28

Re: Re: Re: Re: Nejvíce byli masakrováni Romové

Ti také patřili mezi kosovské národnosti a byli téměř vyvražděni. Kdo by se zabýval nějakým "cikánem".

jepice 8.2.2007 15:37

Re: Re: Chudáčci Srbové

Kosovským ekvivalentem událostí z roku 1938 by bylo, kdyby NATO podepsala dohodu s Miloševičem a přiměla Albánce, aby vyklidili smíšené oblasti ve prospěch Srbů.