VíP: Aneb víkendový pokecník
logo VíP foto: Neviditelný pes
Před lety jsem psala článek o létě u nás: https://nelina36.rajce.idnes.cz/Nase_ctvrt_-_leto
V albu je kdeco včetně kocourů, ale na začátku rajčete je několik plotů ověnčených růžemi, jak v naší ulici, tak i v dalších čtyřech pode mnou. Je to u starousedlíků, protože kdo přišel v posledních letech nový, je trend předzahrádku vymýtit a dát jen dlažbu, i na zadních minizahradách porazit stromy. To by se muselo hrabat listí, dokonce mají někde položený umělý trávník, proč sekat, že? Pokrok nezastavíš, dost často je to útok na minulost.
Tak se aspoň pokocháme tím, co tu kvete i letos:
Foto: Nelina.
A jelikož máme obvyklý vípák, pište sem o čemkoli, co vás zajímá a oč se chcete podělit. Přeji co nejlepší víkend.


