VíP: Aneb víkendový pokecník
logo VíP foto: Neviditelný pes
Mám dva muškáty, už víc než deset let, které uchovávám přes zimu na chodbě. Vždy je na podzim přímo oholím na jednu čtvrtinu, pak přesadím už v březnu, a jsou do května ještě doma.
Vždy dost kvetly, ale co se děje letos? Nikdy nehnojím jen zalévám.
Jsou to moje radosti.
Přeji příjemnou sobotu a neděli. A jelikož máme obvyklý vípák, pište sem o čemkoli, co vás zajímá a oč se chcete podělit.
Foto: Nelina









