25.7.2021 | Svátek má Jakub


DISKUZE: Jak pomoci?

15.10.2007

Víte já tohle nikdy neuměla, nikdy nedokázala a proto mi psaní tohohle článku vůbec nejde od ruky, necítím se v roli prositele a "vyděrače" dobře. Zkrátka chtěla bych pomoci nějakému útulku s tvorbou www stránek a pomoci tak s umisťováním jejich nebožátek.

Teda ne že bych byla nějakej odborník, to ani zdaleka ne, jen obyčejný amatér, co toho umí míň, než většina z vás. Ale asi tušíte, jak to u nás doma vypadá, tak si nemohu dovolit ty zvířátka sponzorovat jako vy. Chtěla bych to tedy zkusit takto. Věřím, že se mi to podaří naučit natolik, aby stránky pomáhaly. A to tu jde.

Bohužel všechny mnou oslovené útulky v okolí Prahy a dostupné vzdálenosti už stránky mají, nebo o ně z nějakého důvodu nestojí (???). Pokud seženu něco dál (jeden pán u České Lípy by toto prý potřeboval), budu tam určitě muset minimálně, jednou dvakrát dojet. To bych měla finančně utáhnout, pokud však nebudou mít digitální fotoaparát, budu tam muset jezdit častěji.

A tady je má neskromná prosba, strašně nerada to dělám, ale je to pro ty opuštěné dušičky, tak bych vás moc ráda poprosila, zda bychom spolu nějak nedomysleli to, že byste mi s tím benzínem pomohli. Nebo, pokud bude majitel útulku ochotný to zvládat, třeba nesehnali digifoťák? (To by ale musel mít přístup k netu…)

Jestli by se sešlo alespoň pár hlásků pro, pokusila bych se vymyslet, jak to udělat s tím benzínem. Samozřejmě bych to vše nějak doložila účtenkami apod., i když v účtu jsem ještě míň zběhlá, jak v počítačích, přesto mě snad mnozí z vás natolik znají, abyste věděli, že bych vaše korunky nikdy nezpronevěřila. To bych se radši nechala ukřižovat :)

Myslela jsem si, že by nemuselo být špatné mít to jako Zvířetníkový útulek, něco jako náš společný projekt. Co vy na to? Nejsem moc drzá? Jinak asi moje idea vezme za své…

 

Štětinka


Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!