13.8.2020 | Svátek má Alena


BTW: Pizza

8.3.2006 0:12

Tahle příhoda se stala předevčírem mému muži a staršímu synovi. Oba jsou spolu přes týden v Praze a v pondělí se rozhodli, že si zajdou společně na večeři. Protože poblíž našeho bytu je slušná pizzérie, vyrazili si tam.

Objednali si, povídali si a čekali. Čekali inzerovaných dvacet minut, ale pizza nikde. Hlad narůstal, ale servírka s očekávanou krmí v nedohlednu. Bylo o čem mluvit, sedělo se příjemně, tak čekali dál. Třicet minut, čtyřicet... a stále nic. Snahy o upoutání pozornosti personálu selhávaly.

Konečně po více než pětačtyřiceti minutách se objevila servírka s vytouženým menu. Trpělivost obvykle není ctností mého muže, ale protože nechtěl pokazit večer ani sobě ani synovi, tak omezil projev svého rozhořčení nad servírčinou liknavostí na jedinou ironickou větu.

I pravil: "Nezlobte se, že jsme tak dlouho čekali..." a čekal, zda toto sdělení dorazí do dívčiny hlavinky. Nedorazilo. Zafungoval pouze reflex odněkud z prodloužené míchy a děvenka s nepřítomným úsměvem oba konsternované čekatele utěšila: "Ale to je dobré, já se vůbec nezlobím..."Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!