21.5.2022 | Svátek má Monika


Diskuse k článku

ŠVÉDSKO: Srdíčka lásky k muslimským imigrantům

Tak se zdá, že pokrytectví švédských multikulturních socialistů nezná hranic. Už jim zřejmě nestačí, že ještě nedávno hrdý a pracovitý vlastní národ přetvořili během několika desetiletí v línou, nezodpovědnou a na státu závislou socialistickou volební většinu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Z. Švrček 7.1.2015 8:38

No to je přece stále stejná píseň -

- my do nich křesťanským multikulturním chlebem, a oni? Muslimové se nám za ta srdíčka lásky odvděčí kulkami džihádu. Zdá se, že naše euroatlantická civilizace již skutečně ztratila veškerý instinkt sebezáchovy. Ať si třeba Frau Netzer ve svém evropsky vybalancovaně korektním názoru píše cokoliv. Ona ji ta hYsterie chytne, až už budeme mít po žížalkách. Aby měla spolu s ostatními optimisty důvod být v klídku, musela by se muslimská mlčící většina dost výrazně vzbouřit a to neudělá. Stejně tak se nevzbouří naše česká a evropská mlčící většina a tudíž blahoslaveni budiž ti, kteří alespoň pozvednou varovný hlas a neopakují po zločincích z EU ty večné politicko korektní průpovídky.    

Optimista je jen špatně informovaný pesimista, takže optimisté se budou dál učit anglicky, zarytí pesimisté rusky a arabsky a my, realisté, se učíme střílet a legálně se ozbrojujeme :-).

V. Kolman 7.1.2015 8:09

NECHŤ SI EVROPŠTÍ POLITICI....

....vezmou příklad z politiků australských. Ti vyjádřili postoj k nepřizpůsobivým imigrantům naprosto jasně a srozumitelně.

Post Scriptum:

Pokud bych emigroval do Velké Británie, nemohu po všech Britech požadovat, aby kvůli mě začali jezdit vpravo, ale musel bych se já sám naučit jezdit vlevo.

M. Prokop 7.1.2015 9:51

Re: NECHŤ SI EVROPŠTÍ POLITICI....

U toho provozu na silnicích to multikulti sluníčka snad ještě chápou. Snad, zatím.

J. Olšanský 7.1.2015 7:15

Kdybyste se oprostil

od vaší fanatické protikomunistické rétoriky autore, dalo by se s vašimi vývody i souhlasit. Takhle je to jen ulítlý blábol zapšklého hysterika štětinovského typu.

P. Přibyl 7.1.2015 7:50

Re: Kdybyste se oprostil

Důležité je, že to je alespoň napsané

Bojím se, že důvody k histerii existují.

S. Netzer 7.1.2015 8:10

Re: Kdybyste se oprostil

Důvody k hYsterii mohou mít jen hYsterky a hYsterici.

Například takoví, kteří omílají do nekonečna své mantry o multikultipolitkorektnících.

L. Křivan 7.1.2015 8:48

Re: Kdybyste se oprostil

Jó, když nejsou věcné argumenty, pak musí posloužit alespoň ta gramatika.  :-))))

J. Holič 7.1.2015 11:55

Re: Kdybyste se oprostil

Kolik je věcných argumentů ve větě "Bojím se, že důvody k histerii existují."???

J. Holič 7.1.2015 11:56

Re: Kdybyste se oprostil

Kolik je věcných argumentů ve větě "Zalez zmetku !"???

J. Lepka 7.1.2015 10:22

Re: Kdybyste se oprostil

Vy asi nemáte doma zrcadlo, že ?

B. Hamáček 7.1.2015 11:31

Re: Kdybyste se oprostil

Obávám se, že to není hysterie , ale poslední zoufalé volání o pomoc. poslední budíček. Zatím je pořád velmi tichý.

L. Křivan 7.1.2015 8:05

Re: Kdybyste se oprostil

Antikomunismu nemůže být nikdy "příliš" .  Stejně jako antinacismu nebo antiislamismu.

B. Hamáček 7.1.2015 11:22

Re: Kdybyste se oprostil

Opravdu nikdy ho není dost !!

S. Netzer 7.1.2015 8:09

Re: Kdybyste se oprostil

To není protikomunistická rétorika, je spíš nenávistná a prošpikovaná bezobsažnými klišé.

Asi autoru není znám význam tolerance.

R. Gramblička 7.1.2015 8:41

Re: Kdybyste se oprostil

tolerance musí být oboustranná, jinak ztrácí smysl. A tolerance u muslimů ke kultuře, zvykům a zejména právu hostitelských zemí je čím dál menší. Zejména se to projevuje v getech

L. Křivan 7.1.2015 8:47

Re: tolerance musí být oboustranná, jinak ztrácí smysl

a stává se sebevraždou.

S. Netzer 7.1.2015 8:58

Re: Kdybyste se oprostil

Jistě, toleranci muslimů umí posoudit jen znalci z Neviditelného Psa. Nejlépe takoví, kteří ještě nikdy nevytáhli paty ze své rodné vsi.

M. Prokop 7.1.2015 9:54

Re: Kdybyste se oprostil

To víte, váš přehled nemají, chudinkové.

Nemůže každý být ve všech důležitých multikulti eunijních institucích, jako vy. :-P

P. Boublíková 7.1.2015 10:16

Re: Kdybyste se oprostil

Jj, lidi si myslí něco jiného, než si mají myslet. Dzp.

P. Vaníček 7.1.2015 10:29

Re: Kdybyste se oprostil

Pobýval jsem tam,zkušenosti mám a asi by se Vám nelíbily. Jenže takoví troubové jako Vy to nikdy nepochopí! U nás je to stejné s Rómama,v USA s afroameričanama. Žít za cizí bez práce,stále si stěžovat na rasismus a ohánět se demokracií. A chtít,aby v každém případě bylo po jejich.

J. Holič 7.1.2015 12:06

Re: Kdybyste se oprostil

Takoví jsme troubové a přitom chápeme více než vy, tedy alespoň v té věci, že hodnocení lidí podle principu kolektivní viny nikdy k ničemu dobrému nevede. Přitom jste sám svými příklady doložil, že příčinou není islám (jak autor článku naznačuje), ale nepůvodní neasimilovaná komunita (která se může vytvořit z muslimů, romů, černochů, vietnamců, atd.) a stejně tak se lidé ze jmenovaných menšin asimilovat dovedou a dělají to. Z toho všeho plyne, že příčina není ve víře, barvě pleti, ...), ale mnohem více v podmínkách, které jim umožňují zneužívání systému, tvoření nepřispůsobivých skupin páchání zločinů, podporu extremismu. A rozhodně vám mohu garantovat, že potlačování extremismu druhým extremismem ještě nikdy nic dobrého nepřineslo.

R. Gramblička 7.1.2015 13:06

Re: Kdybyste se oprostil

No dobrá, ale jak z toho ven? Připisování kolektivní viny má často příčinu v přiznaní kolektivních výhod. Pokud by každý byl nucen chovat se podle stejných pravidel, k ničemu podobnému by nedocházelo. Vinní jsou především politici a to zejména levicoví, kteří pod tlakem různých obskurních skupin pokřivují systém: jedněm přiznávají výhody a druhé nutí se placení výhod podílet a to často z podivných důvodů. Časem pak vzniká oficiální doktrína, která nutí politiky a další lidi k přiznávaní dalších výhod již zvýhodněným skupinám a naopak zakazuje jím výhody odebírat. Jak je možné, ne není vyvíjen dostatečný tlak na imigranty, aby se snažili naučit se jazyk, zvyky a zejména dodržovat právo v hostitelské krajině? Jak to, že okrajové státy jsou NUCENI přijímat další a další uprchlíky, i když je jasné, že pro ně nemáme uplatnění ani materiální podporu? Jak to, že jim automaticky přiznáváme veškerá práva a výhody, která byla zaplacená potem a krví našich předků a přitom mlčíme, když jsou porušována jejich práva v původní zemi? Proč pořád řešíme následky a ignorujeme příčiny?

Holt, ty nevládní nátlakové organizace spolu s politiky jsou často za problémy schovaní a pro lidi je pak těžké ukázat na skutečné viníky, tak si najdou kolektivního nepřítele, který vidět je.

Imigrace a socialismus představují velký problém, ale jak ho řešit, když kohokoliv ze zavedených stran volíme, každý je orientován stejně. A ostrakizací těch, kteří by chtěli změnu nám je fakticky zakazují volit? Co s tím? Já to nevím.

J. Holič 7.1.2015 14:05

Re: Kdybyste se oprostil

Rovné podmínky pro každého, nebo podporu tomu, kdo se chce zapojit do společnosti slušně? Samozřejmě. To je nezbytné. A v tomto směru jsem si jistý, že nejen (ale hlavně) v reakci na islámský extremismus musí tento nedostatek Evropa dohnat. Právě proto, že problém není snadné vyřešit, je nejhorší podporovat ty, kdo vykřikují "jednoduchá řešení". To komunisti nabízeli také. Jednoduše to nelze. Nevím o tom, že by někdo byl někým NUCEN přijímat uprchlíky. Problém je v tom, že mnohdy nelze jinak.

L. Křivan 7.1.2015 14:44

Re: Kdybyste se oprostil

EU hodlá přinutit  země jako Polsko, ČR a jiné,  k přijmutí muslimských uprchlíků.

R. Gramblička 7.1.2015 8:49

Re: Kdybyste se oprostil

Ona ta PEGIDA a podobné hnutí nevznikají jen tak bez důvodu

V. Novák 7.1.2015 9:18

Re: Kdybyste se oprostil

Zajímavé je, že nejsilnější je PEGIDA v Drážďanech - tedy ve městě, které je velkých německých měst zřejmě nejvíce muslimůprosté.

Podobně jako ječí Češi, kteří se s muslimem pravděpodobně nikdy nesetkali a podobně jako jsou Poláci přímo genetickmi antisemity - ač v Polsku aby Žida v poledne s lampou hledal...

S. Netzer 7.1.2015 9:38

Re: Kdybyste se oprostil

Nedávno jsem viděla v TV, jak ani jeden z oslovených účastníků demonstrace nebyl schopen srozumitelně a jasně odpovědět na otázku proti čemu, nebo zač demonstruje.

Zřejmě se jedná spíš o nějaký jev kolektivní hysterie, která zachvacuje ty, kteří kteří ztratili orientaci.

M. Prokop 7.1.2015 9:55

Re: Kdybyste se oprostil

A ta TV byla pochopitelně zcela nezaujatá ....

J. Lepka 7.1.2015 10:27

Re: Kdybyste se oprostil

Víte, že já viděl skoro totéž. Ovšem ta zabalená osoba, těžko říct, zda on či ona jen mumlala cosi pod rouškou, patrně něco z věrouky zapsané někdy v 7. století kdesi v poušti. Podle hrdelních souhlásek asi arabsky.

E. Erat 7.1.2015 10:39

Re: Kdybyste se oprostil

Ono je to prosté ,rasismus,antisemitismus atd. se nejvíce projevuje na území bývalého NDR.Ti lidé tam byli zavřeni desítky let jako v kleci, a tak se nenaučili žít a tolerovat jiné národnosti,náboženství atd.Neměli v podstatě žadný kontakt s okolním světem, a dnes jako zvířátka,která vypustíte z klece v Zoo se bojí jinakosti.A v ČR je ten syndrom stejný, a projevuje se hlavně u mimopražských obyvatel,kteří málo cestují a v podstatě znají muslimy atd. jenom ze záběrů v TV. A Prahu i za komunistů přece jenom turisté z různých zemí navštěvovali.Takže Pražané jsou tolerantnější,ale i nové obyvatelstvo Prahy z venkova má zase možnost vidět kdekoho a tak se učí té toleranci také.