18.5.2022 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

ŠVÉDSKO: Srdíčka lásky k muslimským imigrantům

Tak se zdá, že pokrytectví švédských multikulturních socialistů nezná hranic. Už jim zřejmě nestačí, že ještě nedávno hrdý a pracovitý vlastní národ přetvořili během několika desetiletí v línou, nezodpovědnou a na státu závislou socialistickou volební většinu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
B. Hamáček 7.1.2015 11:25

Re: Přesné, výstižné,

Obávám se , že bohužel nemá. Ne vždy s Vámi souhlasím, ale tentokrát za 1*.

L. Křivan 7.1.2015 12:07

Re: Přesné, výstižné,

Nemá. Politická korektnost je fašismus 21.století.  Šíří se hranice nehranice,...  všude kde vládne levičácká verbež.

Z. Bureš 7.1.2015 11:06

S článkem od prvního do posledního písmene PLNĚ souhlasím ..

.....a dodávám : Tak, jako my Evropané-křesťané nepatříme do světa mohamedánů, kteří jsou myšlením, chováním a jednáním cca 600 let za opicemi.....stejně tak oni nemají v našem světě co pohledávat !!! Ať se klidně mezi sebou pobijí !!!

Jinými slovy: Kdo v Evropě zvedne ruku pro přijetí jednoho jediného mohamedánského tzv."uprchlíka", měl by být postaven ke zdi a jako prašivý pohanský pes bez milosti odprásknut !!! Ono úplně stačí, že již dnes je např. ve Francii cca 6 miliónů islámského Hnoje.....v Německu cca 3 milióny islámského Hnoje.....a že tento Hnůj dělá bordel po celé Evropě a podřezává Britské vojáky na ulicích za bílého dne !!!!!

A pokud se tento Hnůj infiltruje do politických struktur evropských zemí - nebude za pár let potřebovat k islamizaci Evropy ani jediný výstřel - a bude podřezávat po celé Evropě zcela legálně !!!

V zájmu našich dětí a vnuků tento jimi připravovaný a dobře promyšlený scénář..... nesmíme NIKDY dopustit !!!

A nic proti tomuto FAKTU nezmůže ani srdce-ryvný kvikot místního Hoblováka a jemu podobných mohamedánských podsvinčat !!!

L. Křivan 7.1.2015 12:10

Re: S článkem od prvního do posledního písmene PLNĚ souhlasím ..

Ono to bez zabíjení ZLA nepůjde. :-(((

B. Hamáček 7.1.2015 12:19

Re: S článkem od prvního do

Ale to musí evropskoamerická populace konečně pochopit a zatočit se sluníčkama , které podporují Rusáci pro svůj prospěch.

L. Křivan 7.1.2015 13:00

Re: S článkem od prvního do

Dobroserové musí zmizet jako první. Rusové jsou také ohrožení islámem, jako my. Jenže z těch mají islamisti strach. Ze  Západu jen srandu.

H. Lukešová 7.1.2015 13:56

Re: S článkem od prvního do

I Česká republika se probouzí. Skupina Islám v ČR nechceme má už přes 95,000. Rozhodně jsou to slušní lidé, žádní náckové, fašouni, pitomci, vyvrhelové společnosti, h.zlové, zločinci, jak je líčí multikulti politkorektníci. I v Německu PEGIDA roste a to je dobře. No a ve Francii muslimové zaútočili na redakci francouzských novin, jak se píše vedle. A multikulti politkorektníci nám budou vykládat, jak je islám úúúúžasné, ušlechtilé a dokonalé náboženství. Že je islám ze všech náboženství nejdokonalejší, že bychom se všichni měli stát muslimy, i Vy...

L. Křivan 7.1.2015 14:01

Re: "jak je islám úúúúžasné, ušlechtilé a dokonalé náboženst

Kdo mi něco tak sprostého řekne, tak dopiji klidně pulitr a pak ho roztříštím o jeho levičácký sprostý ksicht. Smrt multikulťákům !

H. Lukešová 7.1.2015 14:11

Re: "jak je islám úúúúžasné, ušlechtilé a dokonalé náboženst

Víte já nevím, co už se musí stát, aby se také politici EU probudili, to snad budeme čekat, až bouchnou tisíce bomb? Kolik lidí bude muset zemřít? Lidi jsou naštvaní, nebaví je jejich hnusné multikulti politkorektnické levicové vedení. Kolik Evropanů bude muset zemřít? I kdyby byly zavražděny tisíce lidí, s politiky EU to nehne.

L. Křivan 7.1.2015 14:29

Re: "jak je islám úúúúžasné, ušlechtilé a dokonalé náboženst

Jedinné co by pomohlo, co by je snad probudilo,  by byl útok muslimáků letadlem na budovu EU-Komise v Bruselu.  Nevznikla by sice velká škoda, ale mělo by to účinek.  Jinak nevím. :-((

M. Krátký 7.1.2015 10:57

Řítíme se do pekel, naprostý souhlas s autorem

Sluníčkoví pitomci - mírumilovný islám a pochody buzerantů Prahou - vše se platí z našich penez bez našeho souhlasu. Ty peníze by bylo lépe investovat do kákupů těžkých zbraní a nebát se je použít.

M. Hoblík 7.1.2015 10:27

Autor tohoto článku

je důkazem toho, že na internetu může publikovat i prase.

L. Křivan 7.1.2015 10:30

Re: Autor tohoto článku

Zalez zmetku !

M. Prokop 7.1.2015 10:46

Re: Autor tohoto článku

Co prase, dokonce Hoblík.

S. Netzer 7.1.2015 11:02

Re: Autor tohoto článku

Autor: M. Prokop Datum: 01.03.2013 21: 54

.....zatím se mírním a držím se spíše ad rem, možno-li.

P. Jakeš 7.1.2015 10:51

Re: Autor tohoto článku

Prase je užitečný tvor, na rozdíl od Hoblíka.

J. Lepka 7.1.2015 11:27

Re: Autor tohoto článku

Zvláště ve vztahu k islámu !

E. Erat 7.1.2015 12:22

Re: Autor tohoto článku

Jistě i ve vztahu k judaismu.

J. Kanioková 7.1.2015 11:10

Ach jo, vám vůbec nedochází,

že je třeba koukat dál, než jen na špičku nosu ?

B. Hamáček 7.1.2015 11:45

Re: Autor tohoto článku

Hoblík nebo prase ono je to jedno. Jako ozdravný pobyt navrhuji pro všechny multikulti a podobné v čele se Šabatovou nejméně roční pobyt přímo mezi jimi milovanými v jejich zemích, pokud se vrátí mohou pořádat besedy.

J. Holič 7.1.2015 11:54

Re: Autor tohoto článku

Souhlasím. Je zde v diskusi vidět, že mnohým lidem pouze stačí, když si v textu někdo zanadává na islám a to dělá v jejich očích článek dobrým. To je ale dost primitivní pohled, řekl bych. Tak například, ten text je plný dost expresivních výrazů, které sice hodně nekonkrétně, ale o to více agresivně útočí na všechny, kdo podle názorů autora mohou za kritizovaný neduh, který ovšem autor také raději neupřesňuje. Jen nechává viset ve vzduchu nahlas nevyřčenou myšlenku, že muslimové ve Švédsku jsou jen paraziti a budoucí atentátníci, násilníci atd. a že tudíž každý, kdo vůči muslimům projeví něco pozitivního, je gauner. Typickou ukázkou tendenčního psaní je také odstavec věnující se zapálení mešit. Autor vyjmenuje několik možných příčin,z nichž (překvapivě) za všechny mohou muslimové sami.Tento text se řadí mezi další texty z klasické řady: extremismus -> problémy -> extremismus opačného ražení -> problémy x 2. Jak jednoduché je ukázat na nějaký problém uvnitř náboženské komunity a tvrdit, že to náboženství je příčinou a musí se tvrdě potlačit, vyhnat, vyhladit.Jak snadné je tvrdit, že všichni muslimové si nezaslouží nic než odsouzení a nebo vyhnání.Ale vyřeší to generování muslimského extremismu?Spíš naopak. Vyřeší to jeho výskyt v Evropě? rozhodně ne.Ale o hledání řešení autorovi článku asi nešlo, že? Kdyby autor pravdivě napsal, že jakékoliv zločinné chování přistěhovalců má být trestáno a že totéž platí i o násilí namířeném vůči nim, nebo že podpora ISIS občanem země (jakýmkoliv) je srovnatelná s vlastizradou,nebo dokonce že každý imigrant, imám atd musí být kvalitně prověřován, zda se na podpoře extremismu/zločinu nepodílí, pak bych ho ocenil. Takhle je to jen manipulativní snůška nadávek - takže nic moc.V jediném má autor pravdu, a to v tom, že Švédsko dospělo k prapodivnému velesociálnímu státu, který vychovává závisláky na státu. S tím celkem souhlasím.Myslím, že tento systém žije jen díky tomu, že lidé ve Skandinávii nemají ve zvyku toho tak zneužívat, jako my.

M. Prokop 7.1.2015 13:20

Re: Autor tohoto článku

" že lidé ve Skandinávii nemají ve zvyku toho tak zneužívat, jako my."

Neměli. Ovšem, ti původní Skandinávci. To, co se jim tam teď natáhlo (z valné části vinou oněch Skandinávců) už tu morálku nemá a je to vidět.

J. Literák 7.1.2015 14:18

Re: Autor tohoto článku

Děkuji, že tady taková slova zazněla. Poslední dobou diskuse na internetu připomínají orwellovské dvě minuty nenávisti. Hlavně nemyslet.

H. Lukešová 7.1.2015 13:44

Re: Autor tohoto článku

Proč by měl být autor prasetem? Kvůli tomu že vyjádřil názor, že multikulti politkorektnictví vede do záhuby? Jak demokratické, že...Umlčovat názory, nadávat lidem do prasat jen kvůli tomu, že nesdílí vaše názory.

J. Holič 7.1.2015 13:59

Re: Autor tohoto článku

Proč se ptáte na to, na co už tu je odpovězeno?

J. Schwarz 7.1.2015 22:51

Re: Autor tohoto článku

Hoblík, Čertík, Holič, Netzer - jaká to krásná, ušlechtilá a ctná společnost! Skoro by si zasloužili ti čest sedět v Mekce na tom šutru, aby je tam musulmani mohli obdivovat.

J. Holič 8.1.2015 12:19

Re: Autor tohoto článku

Máte touhu něco smysluplného vyplodit, nebo vám jde jen o sepisování absurdních pokusů o dehonestaci názorových oponentů?

K. Janyška 7.1.2015 10:21

Mezí nezná počet zlých vlastností všech socialistů obecně.

Vždyť jen zločinec se může snažit řídit neřiditelné, tedy lidský svět. Kdo se o to snaží je ničen sám sebou. Dobrými vlastnostmi ho totiž zorganizovat nelze, tak to musí jít špatnými. Tedy zločinnými a vražednými. A ono to nakonec za těchto krvavých okolností vždy na chvíli jde. Ale jen na chvíli... Dzp.

V. Novák 7.1.2015 9:20

Možná by byl váš apel účinnější, kdyby z něj nestříkalo

tolik vzteklých slin a žluče.

Méně je někdy více a řvaní může odpuzovat...

B. Hamáček 7.1.2015 11:21

Re: Možná by byl váš apel účinnější, kdyby z něj nestříkalo

Naopak, tichem jsou mnozí ukolébáni a ukolébáváni.