21.5.2022 | Svátek má Monika


Diskuse k článku

ŠVÉDSKO: Srdíčka lásky k muslimským imigrantům

Tak se zdá, že pokrytectví švédských multikulturních socialistů nezná hranic. Už jim zřejmě nestačí, že ještě nedávno hrdý a pracovitý vlastní národ přetvořili během několika desetiletí v línou, nezodpovědnou a na státu závislou socialistickou volební většinu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
S. Landa 7.1.2015 15:24

Re: Tradiční hitlerovské postupy

Beru to jako ano.

J. Lepka 7.1.2015 10:38

Re: Tradiční hitlerovské postupy

Milá děvenko Netzer-ová, vy asi nikdy nepochopíte, že víra a náboženství je soukromou věcí každého z nás. Jestliže se ze mne stane zanícený pastafarián nedává mi to žádný dispens vtrhnout do supermarketu a "osvobodit" všechny těstoviny a navíc nutit celé okolí ke změně jídelníčku. Ale to asi vy nikdy nepochopíte !

J. Holič 7.1.2015 17:05

Re: Tradiční hitlerovské postupy

Kde paní Netzer tvrdila něco jiného?

P. Vaňura 7.1.2015 9:36

Raději žít v Třetí říši, než

v islámském chalifátu. V Třetí říši se člověk nemusel bát vyjít na ulici a to dokonce ani večer.

Pokud jde o poměr k Židům, Říše a Chalifát se nijak od sebe neliší a jinak vše hovoří pro Říši!

R. Langer 7.1.2015 13:17

Re: Raději žít v Třetí říši, než

No, v Třetí říši, to se opravdu člověk nemusel bát vyjít na ulici. Pokud to ovšem nebyl Žid, že? Bacha na to, ono to vypadá jinak, ale jenom vypadá a jenom naoko... ;-)

P. Sulc 7.1.2015 1:12

Deje se,pane autore deje, ale proc?

Protoze se k tomu mlci !  To neni par multi-kulti hyen ktere za to mohou. To je ta mlcici vetsina. A kdyz nekdo snad i v nekterych zemich demonstruje, nekdy trochu i doma, co se doctete na diskusich, pokud vubec pod takovym nejakym clankem je?  Ze to jsou fasisti, nacisti, extremisti, ultrapravicaci, vandasovci, zadne jmeno neni dosti spatne, aby ti cesti soudruzi je na ty protimultokulty pouzili a nasadili jim nejakou tu psi hlavu. A tak vetsina stale mlci, protoze se ji, zatim, stale dobre dari a tak:''co si budeme palit prsty, vsak to za nas nekdo vyresi". Mozna vyresi, ale to uz bude opravdu zle a ani to vyreseni nebude moc jiste.I v tom Nemecku se krise ve tricatych letech resila, resila, az se vyresila, vyresil to nejaky pan Hitler se svymi kamarady, ale moc dobre to reseni nebylo.

I. Procházková 7.1.2015 0:41

Stockholmský syndrom

Prostě stockholmský syndrom jako vyšitý. Člověče, miluj svého trýznitele a posléze okupanta a běda, kdyby sis na něco stěžoval! Multikulti korektníci vždy bdí... Snad se toho u nás nedožiju, ale co děti a vnoučata?

H. Lukešová 7.1.2015 0:23

Do kamene tesat! Multikulti politkorektní peklo v EU se

nezastaví před ničím. Veškeré kritiky umlčet, cesta k bolševicko-islámské společnosti je téměř završena.

B. Hamáček 7.1.2015 11:40

Re: Do kamene tesat! Multikulti politkorektní peklo v EU se

Kdo v minulých letech a vlastně i nyní podporoval muslimské teroristické režimy - bolševici z Ruska. Teda situace v Evropě nic moc. z jedné strany pravoslavný bolševik , a z druhé muslim.