18.5.2022 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

ŠVÉDSKO: Srdíčka lásky k muslimským imigrantům

Tak se zdá, že pokrytectví švédských multikulturních socialistů nezná hranic. Už jim zřejmě nestačí, že ještě nedávno hrdý a pracovitý vlastní národ přetvořili během několika desetiletí v línou, nezodpovědnou a na státu závislou socialistickou volební většinu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Pražák 9.1.2015 8:20

Re: paní Netzer

Už máte sbaleno na cestu do Arábie i s rodinou?

P.S.: i partnery k diskusi si vybírám. vy mezi ně už nepatříte, tak se nenamáhejte.

J. Holič 9.1.2015 8:05

Re: paní Netzer

A já už se bál,že se chystáte použít nějaký argument! A neplytvejte energií,útěky typu "na vás je argumentů škoda", nebo "s vámi nemá cenu diskutovat" jsem tu už místo racionalnich odpovědi četl tolikrát...

J. Pražák 8.1.2015 16:45

Re: paní Netzer

O křesťanských teroristech pravidelně páchajících teroristické útoky jsem neslyšel. O muslimských slyšíme denně. Nevím jakého jste vyznání. Křesťan asi ne, tomu neodpovídá vaše znalost bible, možná jste ateista, ale spíše dle vašich názorů sympatizujete s islámem. Neuvažujete o přestěhování do některé z 57 muslimských zemí, které by byly vašim hodnotám o hodně bližší? Musí být pro vás frustrující být v opozici s naprostou většinou obyvatel, dedukuji z reakcí na vaše komentáře. Dtto pí Netzer.

J. Holič 8.1.2015 12:19

Re: Autor tohoto článku

Máte touhu něco smysluplného vyplodit, nebo vám jde jen o sepisování absurdních pokusů o dehonestaci názorových oponentů?

J. Holič 8.1.2015 12:14

Re: Islamističtí vrazi jsou jak jedovaté muchomůrky

To dovede plácnout každý. Konkrétní ale být nedovedete, že? Který můj argument je chybný a v čem?

J. Holič 8.1.2015 12:11

Re: Islamističtí vrazi jsou jak jedovaté muchomůrky

Ještě dodatek - je potřeba mít dobrý dohled nad komunitami, ve kterých se může extremismus šířit, což jsou dnes v nemalé míře i muslimové - samozřejmě že to bude nejúčinější, pokud se podaří přímo s muslimy spolupracovat v odhalování extremismu.

J. Holič 8.1.2015 12:07

Re: Islamističtí vrazi jsou jak jedovaté muchomůrky

S tím nemohu než souhlasit. Vymáhání dodržování zdejších zákonů je základ. + Je nezbytné mít kvalitní rozvědku, která by dokázala odhalovat pronikání radikálů k nám a jejich působení a rozvoj i v jiných místech světa. Zákon musí platit pro všechny.  A vymahatelnost práva má v Evropě a především u nás velké mezery, takže bych se soustředil právě na toto téma. Stát má pomáhat těm, co si sami chtějí pomoci (ve smyslu pomož si a bude ti pomoženo - tedy nikoliv na úkor druhých, ale samozřejmě slušně a poctivě).

J. Holič 8.1.2015 11:59

Re: paní Netzer

A zdá se, že lpíte i na odpovědích na bezpředmětné otázky, takže vám odpovím (raději šířeji, abych předešel další podobným nesmyslům na toto téma): Ne, nemodlím se, nevěřím v existenci něčeho, k čemu by motlitby měly mířit.

J. Holič 8.1.2015 11:56

Re: Frau Netzer -

Takže když vy napíšete o někom, kdo se integruje se zločinci, ale nejste schopen napsat koho tím konkrétně myslíte, tak je to z mé strany demagogie??? Co je demagogického na mé otázce? Já když považuji vaše tvrzení za demagogické, vysvětlím vám také proč si to myslím. Vy mě pouze osočujete z demagogie, ale že byste napsal v čem konkrétně moje demagogie spočívá, utečete s "originálním" tvrzením, že na mě nemá smysl reagovat (což dokáže napsat každý a očividně je to snažší, než uznat chybnost, nebo alespoň nepodloženost vlastního názoru). A pokud tak dobře víte, co by čtenáře zde v diskusi velmi zajímalo (to píšete všechny příspěvky sám, že to tak víte?), milerád vám odpovím - jsem rozený Čech (o pár generací zpět byste se možná dobral k předkům někam do Polska, snad také Německa), ateista. Je fascinující, jak tolik lidí místo hledání argumentů pro podepření svých názorů, mnohem více zajímá, jaká zlotřilost/zaujatost stojí za tím, že snimi někdo nesouhlasí. Zamyslete se nad sebou.

J. Holič 8.1.2015 11:41

Re: paní Netzer

Tak si to shrňme: nepovažujete se za dosti schopného k vysvětlení vztahu nového a starého zákona, ale přitom jste si jistý, že násilí a špatnosti propagované ve starém zákonu, jako v bibli nejsou. Jenže ty texty tam jsou. Vy tvrdíte, že jsou překonané (tedy že náhled nového zákona je střízlivější a pacifičtější), což jsem nikdy nepopíral - nic to nemění na tom, že bible drastické pasáže obsahuje a to hojně. To je prostě fakt. Bible obsahuje i nz, který mnohdy stojí přímo proti tezím a postupům starého zákona - to je také fakt. Vy zcela správně předpokládáte, že se mají křesťané řídit především druhou, mírnou částí bible. Ale kvůli předsudkům odmítáte připustit, že je to s koránem stejné. Také obsahuje pasáže, které vedou k nenávisti ostatních, stejně jako obsahují takové, které jdou významově zcela opačně. Kolik najdete lidí, kteří se doslova řídí celou biblí? Asi nikoho - nelze to. Stejně tak nenajdete nikoho, kdo by se řídil doslova celým Koránem. Také to nelze. Ani fanatici z ISIL se jím doslovně neřídí, jak potom můžete spojovat jejich činy a islám a přitom tvrdit, že všechna ta zvěrstva radí Korán a tudíž je takový z podstaty islám? To je přeci nelogické, ne?

J. Holič 8.1.2015 10:49

Re: Texty pana Holiče a pí Netzer hraničí

Co vám znemožňuje odpovědět na moji otázku? Nerozuměl jste jí? Bohužel se obávám, že jednodušeji už ji formulovat nedovedu. Možná že bych to zvládl ještě výrazem "konkrétně?", ale silně pochybuji, že byste se s tím popral lépe...

J. Pražák 8.1.2015 10:29

Re: Texty pana Holiče a pí Netzer hraničí

Poračujte ve stejném duchu a brzy sedozvíte více.

J. Pražák 8.1.2015 10:28

Re: Frau Netzer -

Na vaši demagogii (tady myslím i na diskusi pana Holiče) nemá smysl reagovat. Stydím se za takové spoluobčany. Čtenáře by velmi zajímala vaše národnost a náboženské přesvědčení. To by pravděpodobně vysvětlilo i zrůdnou logiku vašich odpovědí.

J. Holič 8.1.2015 10:18

Re: paní Netzer

Na kterou? Otázka bývá zakončena obvykle otazníkem. Myslel jsem, že to víte... To vysvětluje, proč chcete odpověď na nepoloženou otázku, ačkoliv jste na mé otázky raději neodpověděl...

J. Holič 8.1.2015 10:15

Re: Frau Netzer -

"Protože integrace se zločinci, kteří cíleně rozleptávají stávající systém s cílem ho zničit (možná ne všichni, ale určitě s pár procenty velice nebezpečných zločinců) je zrada na vlastní zemi a národu, dokonce podpora genocidy." - kdo se integruje se zločinci?

"Lépe z bezpečnostních důvodů nepřijmout ani jednoho muslima." - podle stejné logiky byste z bezpečnostních důvodů mohl vystěhovat všechny rodilé Čechy, protože z určitého procenta z nich se stanou zločinci, kteří cíleně zneužívají a ničí stávající systém. To vás nenapadlo, že?

J. Holič 8.1.2015 10:10

Re: Všíchni křesťané ani muslimové nejsou špatní

Jestli spíše než o skinheads nejde o voidheads :-)

J. Pražák 8.1.2015 9:09

Re: paní Netzer

Neodpověděla jste na moji otázku.

J. Holič 8.1.2015 9:00

Re: paní Netzer

Nevíte snad, jak šířil víru řád Německých rytířů, co byly křížové výpravy atd? Taky byste řekl, že zlo je podstatou křesťanství? A fakt, že je to dávno, může něco změnit na samotné podstatě nějakého náboženství, které tu je už tak dlouho a o které (podstatě) tvrdíte, že je u islámu zlo a u křesťanství ne?

J. Holič 8.1.2015 8:53

Re: Texty pana Holiče a pí Netzer hraničí

Se kterým?

J. Pražák 8.1.2015 8:05

Texty pana Holiče a pí Netzer hraničí

s trestným činem.

J. Holič 8.1.2015 8:02

Re: Všichni muslimové nejsou špatní.

http://cs.m.wikipedia.org/wiki/Argument

J. Pražák 8.1.2015 7:58

Re: Frau Netzer -

Protože integrace se zločinci, kteří cíleně rozleptávají stávající systém s cílem ho zničit (možná ne všichni, ale určitě s pár procenty velice nebezpečných zločinců) je zrada na vlastní zemi a národu, dokonce podpora genocidy. Lépe z bezpečnostních důvodů nepřijmout ani jednoho muslima. Mají možnost žít v 57 muslimských zemích na světě, kde se budou cítit jako doma.

J. Pražák 8.1.2015 7:54

Re: Všichni muslimové nejsou špatní.

Už máte po raní modlitbě?

J. Pražák 8.1.2015 7:50

Re: paní Netzer

Neuvědomuji si, že by kdykoli v dějinách v nějakém islámském státu křesťané nebo příslušníci jiných náboženství prováděli nepřetržitou řadu atentátů a teroristických útoků jak to dělají islamisté v Evropě. Pouze boje mezi frakcemi křesťanů (Albigenští, husité, selská válka v Německu,,,), ale i to je dávná minulost. Zlo je v samé podstatě islámu.

J. Pražák 8.1.2015 7:42

Re: paní Netzer

Doufám, že vám vztah Nového a Starého zákonu vysvětlí někdo schopnější, než jsem já. Nemám ani vyjadřovací schopnosti, ani čas, ale hlavně by to asi bylo marné. V islámu obdobná kniha jako O dobých skutcích od M. Luthera pravděpodobně neexistuje. Doporučuji ke čtení.

Pro info: Verše koránu podle zaměření a obsahu: Nenávist k nemuslimům - 349 veršů, Násilí a brutalita - 180 veršů, O ženách - 108 veršů, O sexu - 71 veršů, Pomoc druhým - 69 veršů, O rodině - 25 veršů, Náboženská tolerance - 11 veršů, Zahalování žen - 4 verše, Bití žen - 1 verš

P.S.: už máte po raní modlitbě?

J. Holič 8.1.2015 7:32

Re: Proč např. pan Špidla si klidně bere 100000 Kč důchodu

Určitě mají za sebou ZŠ,takže poznaji rozdil,kdyz se mluví o jednom pánovi a když je řeč o pánech. Také mě zaráží,že neumíte odpověď vymyslet sám-vystudoval vš,naučil se třeba francouzský,musel se naučit vést vládu,prosadit se v politice. Byl to poslední kvalitní předseda čssd. To ho stalo místo. Použijte google.

J. Holič 8.1.2015 7:17

Re: Všichni muslimové nejsou špatní.

Rád bych vás vyvedl z omylu. Z původních obyvatel,kteří sem přišli před 3000 lety byste v našem genofondu dnes našel velmi malo zbytku. Němci také za Hitlera chtěli čistotu rasy. A jak jsem uvedl- USA jsou vlastně tvořené jen přistěhovalci a že by z nich tento fakt dělal loosera ,to se říci nedá. Neznamená to,že migrace nemá mít mantinely,znamená to jen,že migrace je přirozený proces,nemá smysl k ní přistupovat selektivně podle vyznání a ze vaše argumenty nejsou smysluplné. Také je vtipné,že poukazujete na šíření víry mečem-křesťanství se mečem nikdy nesirilo? Navíc neustále číny jednotlivců v Evropě berete jako doklad chování celé muslimské komunity. Já vám přeci také nenadavam do zlodějů,jen proto,že mnozí češi kradou. Nakonec dotaz: co rozdavam?

B. Rybák 8.1.2015 0:51

Re: Všíchni křesťané ani muslimové nejsou špatní

I "nacíčkové" sice byli socialisté přírodu mohutně milující a zákony chránící, práva zvířat na úkor práv většiny lidí prosazující, ale ovládnout svět pomocí zeleného náboženství, přesvědčujícího zbytek světa, že pro své spasení musí podstoupit boj s klimatem, který je pro na něj nepřipravený svět zcela devastující, je bohudík nenapadlo, takže počkejte, až o nich bude řeč! To nebude dlouho trvat, vždyť oni a Pol-Pot byli průkopníky toho, co k nám teď přichází!

J. Jurax 8.1.2015 0:18

Re: svoboda slova

Ale Vám tu prostor ponechali - nevidíte v to rozpor?

P. Brodský 8.1.2015 0:03

Re: Všíchni křesťané ani muslimové nejsou špatní

Nacíčkové