29.6.2022 | Svátek má Petr, Pavel


Diskuse k článku

ŠVÉDSKO: Srdíčka lásky k muslimským imigrantům

Tak se zdá, že pokrytectví švédských multikulturních socialistů nezná hranic. Už jim zřejmě nestačí, že ještě nedávno hrdý a pracovitý vlastní národ přetvořili během několika desetiletí v línou, nezodpovědnou a na státu závislou socialistickou volební většinu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Pražák 8.1.2015 8:05

Texty pana Holiče a pí Netzer hraničí

s trestným činem.

J. Holič 8.1.2015 8:53

Re: Texty pana Holiče a pí Netzer hraničí

Se kterým?

J. Pražák 8.1.2015 10:29

Re: Texty pana Holiče a pí Netzer hraničí

Poračujte ve stejném duchu a brzy sedozvíte více.

J. Holič 8.1.2015 10:49

Re: Texty pana Holiče a pí Netzer hraničí

Co vám znemožňuje odpovědět na moji otázku? Nerozuměl jste jí? Bohužel se obávám, že jednodušeji už ji formulovat nedovedu. Možná že bych to zvládl ještě výrazem "konkrétně?", ale silně pochybuji, že byste se s tím popral lépe...

P. Brodský 8.1.2015 0:02

Všíchni křesťané ani muslimové nejsou špatní

Zato skinhedští islamofobní náscové nejsou nikdy dobří.

P. Brodský 8.1.2015 0:03

Re: Všíchni křesťané ani muslimové nejsou špatní

Nacíčkové

B. Rybák 8.1.2015 0:51

Re: Všíchni křesťané ani muslimové nejsou špatní

I "nacíčkové" sice byli socialisté přírodu mohutně milující a zákony chránící, práva zvířat na úkor práv většiny lidí prosazující, ale ovládnout svět pomocí zeleného náboženství, přesvědčujícího zbytek světa, že pro své spasení musí podstoupit boj s klimatem, který je pro na něj nepřipravený svět zcela devastující, je bohudík nenapadlo, takže počkejte, až o nich bude řeč! To nebude dlouho trvat, vždyť oni a Pol-Pot byli průkopníky toho, co k nám teď přichází!

J. Holič 8.1.2015 10:10

Re: Všíchni křesťané ani muslimové nejsou špatní

Jestli spíše než o skinheads nejde o voidheads :-)

P. Brodský 7.1.2015 23:57

Za půl hodiny spustí Aston další Akustickou islámofobii

Zatím se múžeme dívat na lyžařské závody ve filmu od nějakých amerických feministů.Na Nova Cinema.

J. Kulheim 7.1.2015 22:18

Všichni muslimové nejsou špatní.

Tak, jako nejsou všichni křesťané dobří, tak nejsou všichni muslimové špatní. Ale, Evropa stojí na řecké kultuře, římském právu a křesťanském náboženství a země ve kterých je dominantním náboženstvím Islám, jsou základy jejich životní filosofie jiné. Jsou tam jiné zvyky, tradice.

Slované přišli na dnešní území ČR při velkém stěhování národů, které začalo 6.století n.l. Kultura, tradice vycházejí z křesťanství. Člověk má stejnou genetickou výbavu jako jeho předkové před 30000 lety. Jestliže chtěl přežít, musel si chránit svoje území. Dobráci, kteří předpokládali, že sousedi jsou stejní dobráci jako oni, dopadli špatně. Jejich potomci tady nejsou. Ti, kteří se jevili jako dobráci, je zamordovali.

Islám se šířil mečem. Na těchto základech stojí i dnes. Taktika je jiná, cíl je stejný. Ovládnout území. Tak to bylo, je a bude. Ten kdo chce přežít musí chránit svoje zájmy před zájmy svých sousedů. Proto pro udržení dobrých vztahů jsou nejlepší pevné a vysoké ploty.

Žijeme na území, které se momentálně nazývá ČR. Pokud chceme jako národ přežít musíme si bránit svoje tradice a základy z kterých jsme vyšli. Muslimové nech k nám přijdou na návštěvu. Pokud se jim zamlouvá žít na tomto území nech se přizpůsobí zdejším tradicím.

Jak se muslimové v Evropě chovají, vidíme a slyšíme každý den. Neberme jim jejich území, které si vybudovali jejich předkové a nenechme si vzít zem kterou nám předali předkové naši. Matka Tereza byla jenom jedna a už není mezi námi. Pan Holič nech si dělá ze svým majetkem co chce, ale nech nerozdává, to co mu nepatří.

J. Holič 8.1.2015 7:17

Re: Všichni muslimové nejsou špatní.

Rád bych vás vyvedl z omylu. Z původních obyvatel,kteří sem přišli před 3000 lety byste v našem genofondu dnes našel velmi malo zbytku. Němci také za Hitlera chtěli čistotu rasy. A jak jsem uvedl- USA jsou vlastně tvořené jen přistěhovalci a že by z nich tento fakt dělal loosera ,to se říci nedá. Neznamená to,že migrace nemá mít mantinely,znamená to jen,že migrace je přirozený proces,nemá smysl k ní přistupovat selektivně podle vyznání a ze vaše argumenty nejsou smysluplné. Také je vtipné,že poukazujete na šíření víry mečem-křesťanství se mečem nikdy nesirilo? Navíc neustále číny jednotlivců v Evropě berete jako doklad chování celé muslimské komunity. Já vám přeci také nenadavam do zlodějů,jen proto,že mnozí češi kradou. Nakonec dotaz: co rozdavam?

J. Pražák 8.1.2015 7:54

Re: Všichni muslimové nejsou špatní.

Už máte po raní modlitbě?

J. Holič 8.1.2015 8:02

Re: Všichni muslimové nejsou špatní.

http://cs.m.wikipedia.org/wiki/Argument

J. Cimbálník 7.1.2015 21:47

Sledoval jsem diskuzi

na nemeckem serveru N24.de,po pul hodine byla veskera diskuze pod clanky o udalostech v Parizi vymazana a objevil se tam napis, ze k tomuto clanku neni zadna diskuze. To je ta svoboda slova ve svobodne nemecke spolecnosti?

7.1.2015 22:01

svoboda slova

nikterak nespočívá v povinnosti, pokud si otevřete internetové stránky, poskytovat na nich prostor k výlevům ještě větších pitomců než jste sám.

J. Cimbálník 7.1.2015 22:10

Re: svoboda slova

Diky za kompliment-vy me znate?

7.1.2015 22:12

Re: svoboda slova

to nemůžu vědět, ale před chvilkou tu někdo, kdo se představoval stejně jako vy, zplodil strašně blbou představu o tom co to vlastně znamená svoboda slova

J. Cimbálník 7.1.2015 22:17

Re: svoboda slova

:-)

P. Papež 7.1.2015 22:27

Re: svoboda slova

Anonymní "hrdina" Certik nadává na výlevy pitomců na internetu aniž pochopil, že se tímto příspěvkem sám mezi tyto pitomce zařadil.

J. Jurax 8.1.2015 0:18

Re: svoboda slova

Ale Vám tu prostor ponechali - nevidíte v to rozpor?

J. Veverka 7.1.2015 19:17

Jen politici?

Pan Dientsbier slíbil všem přistěhovalcům hlasovací právo, aby prý viděli, že o ně stojíme. A obvodě Kladno ho za to zvolili do senátu. Takže další muslimy směřovat do Kladna!

F. Matousek 7.1.2015 18:30

paní Netzer

paní Netzer s vasí náklonností k muslimúm, jste zde cím dál nesnesitelnejsí.

Budto zádné muslimy neznáte, nebo jste sama muslimkou?

Nekdo zde napsal, ze 99 procent muslimú je hodnych. To je ovsem lez. Kdo se rídí koránem, nemuze byt hodny.

A ty jásající palestinsky báby, nad podarenym atentátem v USA, mi také utkvely. Tak nám tady prosímvás nejak tu lidumilnost muslimú dolozte, at se poucíme. Trebas jim opravdu krivdíme ?

J. Holič 7.1.2015 19:34

Re: paní Netzer

"Nekdo zde napsal, ze 99 procent muslimú je hodnych." - To jste špatně četl. Někdo tu jen tvrdil, že i kdyby bylo těch 99 % hodných a jen jedno procento teroristů, z celkové populace muslimů je to stále ohromné číslo, čímž se autor (těžko říci na jakém logickém základu) snažil obhajovat protimuslimské postoje. Takže nikdo nemůže přesně vědět, kolik jich je "hodných", stejně tak ani vy nemůžete vědět, kolik jich je v roli teroristů.

Naopak pokud tvrdíte, že kdo se řídí koránem, nemůže být hodný, je v podstatě stejné tvrzení, jako že kdo se řídí biblí, nemůže být hodný. Jenomže dvojí metr se vám zrovna víc hodí. Bible obsahuje ve starém zákoně krutosti, na které má v některých ohledech i Korán co dohánět. Ale to přeci neznamená, že by se následovníci bible (/koránu) museli nutně chovat špatně. Kdyby se někdo měl doslovně řídit tím, co je v bibli, nebo vším, co je v Koránu, musel by nejspíš zešílet, neboť obě knihy si často protiřečí (není myšleno jen navzájem). Použít šílené Palestinky jako argument proti islámu je dost padlé na hlavu. 11. září zemřelo plno muslimů, rukou palestinců už v Izraeli také padlo plno muslimů. Stejnou logikou si můžete vybrat kohokoliv na světě, kdo páchá nějaké zlo s odkazem na jakoukoliv skupinu, ke které se řadí. Máte, jako mnoho jiných lidí, tendence dávat rovnítko mezi fanatiky z ISIL a islámem. Jako příklad toho, jak je takový pohled mylný, uvedu fakt, že jen v Německu proti ISIL vystoupilo veřejně přes 2000 imámů. Demonstrace muslimů proti zvěrstvům ISIL proběhly ve Francii, Holandsku, v Norsku. Na internetu mladí muslimové natočili videa, že nechtějí, aby chování isil bylo spojováno s jejich vírou (heslem kampaně je "not in my name!". Oproti tomu víte, že cca 3000 lidí odjelo z Evropy pomoci ISIL a že jednou za několik měsíců někdo spáchá atentát ve jménu Islámu. Porovnejte to a přemýšlejte. Chcete mít ze všech jmenovaných nepřátele, nebo naopak podpořit ty umírněné v boji proti teroristům?

S. Netzer 7.1.2015 19:57

Re: paní Netzer

Obdivuji Vaši trpělivost.

J. Pražák 7.1.2015 20:21

Re: paní Netzer

Vy jste asi bibli nečetl. Přečetl jste si Nový zákon? Kolik násilí jste v něm našel?

J. Václavíková 7.1.2015 20:29

Re: paní Netzer

Má pravdu. A Bible není pouze Nový zákon.

J. Pražák 7.1.2015 20:38

Re: paní Netzer

Samozřejmě, bible se skládá ze Starého a Nového zákona. Měla byste si ji přečíst, nebo nechat vysvětlit, abyste pochopila. Pokrok v Novém zákoně (základu křesťanství) je možno charakterizovat např. větou Ježíše: "......slyšeli jste oko za oko, zub za zub (to bylo ve starém zákoně), já vám říkám: udeří li tě někdo do pravé tváře, nastav mu levou...".

J. Václavíková 7.1.2015 20:43

Re: paní Netzer

To mi vysvětlovat nemusíte, ovšem Vy tu popíráte násilí obsažené ve Starém zákoně.

J. Pražák 7.1.2015 20:52

Re: paní Netzer

To je PŘEKONÁNO Novým zákonem. Našla jste nějaké násilné věty v Novém zákoně?

V koránu jich je spousta. Např.: 3.110 Vy jste národ nejlepší, jenž kdy povstal mezi lidmi; vy přikazujete vhodné, zakazujete zavrženíhodné a věříte v Boha . A kdyby uvěřili vlastníci Písma, bylo by to pro ně lepší; jsou sice mezi nimi věřící, avšak mnozí z nich jsou hanebníci. 98.6 A věru ti, kdož jsou nevěřící z vlastníků Písma a z modloslužebníků, přijdou do ohně pekelného a budou v něm nesmrtelní, a to jsou ti nejhorší ze všech stvoření! 5.51 Vy, kteří věříte! Neberte si židy a křesťany jako přátele, neboť oni jsou si přáteli jedni druhým. Kdokoliv z vás se s nimi přátelí, ten stane se jedním z nich a Bůh věru nepovede lid nespravedlivý. 2:191 Zabíjejte je všude, kde je dostihnete, a vyžeňte je z míst, odkud oni vás vyhnali, vždyť svádění od víry je horší než zabití. Avšak nebojujte s nimi poblíže Mešity posvátné, dokud oni s vámi zde nezačnou bojovat. Jestliže však vás tam napadnou, zabte je -taková je odměna nevěřících! 2:216 A je vám předepsán také boj, i když je vám nepříjemný. Je však možné, že je vám nepříjemné něco, co je pro vás dobré, a je možné, že milujete něco, co je pro vás špatné; jedině Bůh to zná, zatímco vy to neznáte.

4:91 A najdete i jiné pokrytce, kteří chtějí získat důvěru vaši i důvěru svého lidu. Kdykoliv se pokusí vás svést k odpadnutí, budou v tom odraženi. A jestliže se nebudou držet stranou od vás a nevzdají se vám na milost a nesloží své ruce, tedy je chyťte a zabte, kdekoliv je naleznete! A nad těmito vám dáváme pravomoc zřetelnou.

8:17 Nejste to vy, kdo je zabili, ale Bůh je zabil; a nevrhals ty, když jsi vrhal, nýbrž bylto Bůh, kdo vrhal, aby vyzkoušel věřící zkouškou dobrou, od Něho přicházející, vždyť Bůh slyšící je, vševědoucí!

Více se do odpovědi nevešlo.

J. Holič 7.1.2015 23:37

Re: paní Netzer

Je to tak jednoduché, že? "nehodící se škrtněte" - Takže staré drastické pasáže bible jsou překonané, ale podobný přístup k tvrdým pasážím Koránu nepřipouštíte. A teď k "citacím": 1.) v 3.110 se nepíše "přikazujete vhodné a zakazujete zavrženíhodné", ale "užíváte vhodné a odvrhujete/zapovídáte zavrženíhodné". S tím souvisí i 49.13: Nejváženější v očích Alláha jsou ti poctiví-slušní/zbožní. 2.) Dále se nepíše "... avšak mnozí z nich jsou hanebníci.", ale "...mnozí z nich jsou odpadlíci", což je rozdíl. 3.) za citátem 98.6 následuje "Avšak ti, kdož uvěřili a zbožné skutky konali, to jsou ti nejlepší ze všech stvoření." - vzhledem k tomu, že podle jiných pasáží je biblický bůh a Alláh totéž, není to nic tak zlého. Podobných věcí najdete dost i v bibli. I bůh z bible nechal lidi trpět, jen aby ověřil, zda v něj věří, či ne, nebo je nechal pobít, protože se protivili jeho lidem. 4.) 5.48: "Kdyby byl Bůh chtěl, byl by vás věru učinil národem jediným, avšak neučinil tak proto, aby vás vyzkoušel tím, co vám dal. Předstihujte se vzájemně v konání dobrých skutků! K Bohu se uskuteční návrat vás všech, a On vás poučí o tom, o čem jste byli v rozporu." - korán se také zmiňuje o tom, že se nesmí chovat nepřátelství vůči lidem knihy. Verš 5.51 je s tím celkem v rozporu. 5.) Před vámi zmíněnou súrou 2.191 je 2.190: "A bojujte na stezce Boží proti těm, kdož bojují proti vám, avšak nečiňte bezpráví, neboť Bůh nemiluje ty, kdož se bezpráví dopouštějí." Což následující súru staví do zcela jiného světla.

Mám vám citovat starý zákon? Také tam pár brutalit klidně najdu. Chcete-li považovat brutální část bible za překonanou, přiznejte totéž i Koránu. Na příkladech jsem uvedl proč.