Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

JF

Pompézní schůzka diktátorů. Putin uzavřel s Kimem novou dohodu, jde hlavně o zbraně. Samotný Putin po konci jednání konstatoval, že nová dohoda má obranný charakter a obsahuje slib „vzájemné pomoci“, pokud bude jedna ze zemí napadena.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/svet/putin-kom-cong-un-rusko-kldr-severni-korea-nova-smlouva-dohoda-zbrane.A240619_182943_ln_zahranici_lvot

No tak to je jasné, Rusko, kterému se statečně už třetím rokem brání zákeřnému napadení banderovskou Ukrajinou, takže nyní Kimovi mužíčci přijedou Pútinovi pomoci s obranou před agresí - i poběda koněčno budět! Urrá ... R^

LN

Dementní komouši a spol. denně vytrubují na NP ruskou propagandu. Mnoho z nich systematicky téměř každý den, zbytek občas. Jediným kritériem výběru do seznamu je vědomé šíření ruské propagandy a lží:

Putinova prolhaná dezinformační PÁTÁ KOLONA aktivní na NP nejenom v posledních týdnech, Putinovo ostré komando v čele...

L. Kolman , P. Odložil = P. Dachmeister , A. Renjascu , I. Pávek , J. Černý , P. Černý , V. Čermák , J. Bárta , P. Spáčil , V. Zadák , D. Laurencikova , V. Machálková, V. Pavelka , F. Pavelka , K. Nový , K. Křivan , J. Novak , L. Zídek , V. Kuhaj , J. Vlček , L. Beneš , J. Drobný , P. Brich , J. Pšenička, D. Hubáčková , J. Karza , M. Varadinková , M. Moravcová , I. Kučerová , R. Sorge , D. Černý , O. Seliger , A. Mohela , J. Rejzek , A. Jaroš , Z. Babek , P. Boublíková , P. Boleloucký , J. Sedláček , P. Brecík , I. Teren , F. De Winter , A. Teply , M. Hoblík , J. Kratochvíl , M. Boháček = M. Zasazabanovaný, J. Kostelanský , J. Rybník , O. Vorálek , K. Filip , J. Krásenský , L. Hančar , J. Nevrkla , P. Pepax , R. Langer , R. Gramblička , P. Nešvara , F. Navrátil , S. Vozka , V. Šťastný , V. Damec , P. Zeman , R. Lávička , J. Blahová , Z. Linda , J. Dvořák , M. Grundmann , P. Vychodil , J. Fialová , J. Krejčová , L. Píchová , T. Kubín , V. Němec , J. Tulejová , I. Hermanek , F. Pokorný , O. Kaucký , S. San , Z. Grabec , J. Vrška , D. Rakous , V. Mokrý ("Kotaz") , L. David , B. Liborek , S. Ševeček , J. Trubač , J. Hanzal , F. Žůrek , E. Hlinovský , M. Šejna , R. Vacek , V. Podracký , M. Malovec , O. Hávová , K. A. , P. Vavruch , J. Uher , R. Woloszczuk , Š. Hašek , R. Nešpůrek , P. Kozelský , L. Svoboda , J. Matuška , J. Červený , J. Kalina , V. Petr , M. Pesat , L. Frydryšek , R. Pavlik , I. Krahula , P. Marcín , V. Cícha , V. Bartoš ... Rv

VZ

Ukrást Rusku Sibiř chtěly Američané v roce 1918, pane autore.

Vylodili se v Murmansku, Archangelsku, Vladivostoku. Jenže jim byla zima a tak ukradli co mohli a odpluli.

J21a86n 79Č66e36r50n74ý

19. 6. 2024 19:41

Krvavá Madla ta by se dobrem rozdala. Snad ji v pekle uleví.

PS

Je fakt sranda číst tuhle diskuzi. Betonové hlavy už pochopily, že pravdivost tohoto "výroku"Albrightové se obhájit nedá. Jech argument je, že když neprohlásila toto, tak určitě prohlásila něco jiného a ještě horšího. Až jim pan Ziegler vyvrátí i toto, budou pokračovat stejným způsobem. Betonové hlavy se přesvědčit nedají protože jsou betonové.

PD

Případně přijít s nějakým jiným, převážně vyfantazírovaným "hříchem".

Dávám kolektivní mu západu Rok, maximálně dva. Podobné články mě v tom utvrzují...;-D

PS

Nepsal jste to už před rokem, maximálně dvěma?

PK

Zatím to tedy autore vypadá, že měl generál Rogozin pravdu a USA a NATO se jen klepe na nerostné bohatství Ukrajiny a Ruska. Aspoň o tom vývoj posledních 2 a půl roku dostatečně svědčí. Navíc když za své padlé mohou nastrčit dost Ukrajinců. My jsme bohužel uprostřed a sra... čky jdou z východu i západu. Alespoň zatím jenom ty, než se něco pokazí a začne otevřený konflikt mezi Ruskem a Západem, což je zjevně zadání, které Zelenský dostal.

PD

Zatím to vypadá, že ruským rašistům nestačí jejich bohatství, ale chtějí ukrást ještě i ukrajinské.

VB

Včera o tom psalo Forum 24 a tak to dnes Ziegler musí papouškovat.

Jestli Krvavá Madla někdy řekla ten výrok o Sibiři není prokázané ze záznamů, Což ovšem nedokazuje, že to neřekla mimo záznam.

Osobně si myslím, že když prokazatelně říkala jiné "prasárny" určitě by jí to nedělalo žádné potíže.

JH
JH

Některé známé firmy se z tohoto článku mohou vzteknout a to je dobře.

Zas jednou se prokázala falešnost jednoho jimi oblíbeného hoaxu. Takže se vřeští o všem možném, výmysly o nějakém odseku 2 Bud. Memoranda po výkřiky, že se prý USA přesně tak chovají, aniž by to sebeméně upřesnily.

M. Albrihtovou je možné kritizovat za mnohé, třeba za to Kosovo, ale ani v nejmenším to neospravedlnuje kremelskou agresi na Ukrajinu

VB

Neprokázala se falešnost, ani že jde o hoax. Neprokázalo se ani, že to neřekla. Už se jí asi nikdo nezeptá.

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz