30.4.2024 | Svátek má Blahoslav


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
legionczech 3.6.2008 11:51

Re: Re: Re: Jsem nevěřící, ale s morálkou žido-křesťanské společnosti

To by jste měla říkat těm co ve jménu křesťanské lásky shořely na hranicích nebo byli jinak umučeni či zabiti.Bohužel to nejde jsou totiž díky křesťanské lásce mrtví.

kopretina 3.6.2008 11:57

Re: Re: Re: Re: Jsem nevěřící, ale s morálkou žido-křesťanské společnosti

Tyto zločiny neměly s křesťanstvím nic společného. Byly páchány zlými lidmi. Za tyto zločiny nemůže křesťanství jako takové, ale zlí lidé.

legionczech 3.6.2008 12:07

Re: Re: Re: Re: Re: Jsem nevěřící, ale s morálkou žido-křesťanské společnosti

Takže ono se to dělo na základě ,křesťanského učení,bylo to vykonáváno na příkaz křesťanských církevních hodnostářů a oni za to mohou zlí lidé!!!!!?????

Jalub Roth 3.6.2008 12:11

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jsem nevěřící, ale s morálkou žido-křesťanské společnosti

Nikoliv, pane, dělo se tak v přímém rozpúoru s křesťanským učením. Račte si přelouskat Nový zákon.:-P

kopretina 3.6.2008 15:17

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jsem nevěřící, ale s morálkou žido-křesťanské společnosti

To se nedělo ve jménu křesťanství, ale ve jménu zlých lidí.

I-Worm 3.6.2008 12:11

Re: Re: Re: Re: Re: Jsem nevěřící, ale s morálkou žido-křesťanské společnosti

zatímco komunistické zločiny páchali dobří lidé ve zlém komunismu. Proto se také ti dobří lidé tak nadšeně konvertovali na kapitalisty.

Jalub Roth 3.6.2008 12:14

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jsem nevěřící, ale s morálkou žido-křesťanské společnosti

A pro jistotu ještě jednou - komunisté naplňovali teze M,E,L o třídním boji (jen si najděte Marxova slova o teroru), zatímco tito "křesťané" se těžce zpronevěřili učení Ježíše. To ale zřejmě jako ateista (jste jím?) nemůžete vědět.

Jakub Roth 3.6.2008 12:16

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jsem nevěřící, ale s morálkou žido-křesťanské společnosti

Sakryš, překlep ve jméně.

EW 3.6.2008 12:16

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jsem nevěřící, ale s morálkou žido-křesťanské společnosti

NO - nerikal on Jezis taky jednou neco o tom, ze neprinesl pokoj, ale mec?

Jakub Roth 3.6.2008 12:22

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jsem nevěřící, ale s morálkou žido-křesťanské společnosti

Říkal. Podle evangelisty. Ale ve světle jiných promluv mne to jako křesťana teda k násilí nenutí. Vás by to nutilo? Na rozdíl od tvrzení - je nutný nekompromisní a tvrdý, krvavý a nemilosrdný třídní boj.

mimu 3.6.2008 11:51

Re: Re: Jsem nevěřící, ale s morálkou žido-křesťanské společnosti

obdivuji vaši znalost historie, nevíte také prosím, proč se křesťanství přibližně před dvěma tisíci lety rozšířilo po celé Římské říši, antickým ideálům a příkladné demokracii navzdory? A druhá otázka: Máte se zatrháváním tipce křesťanství osobní zkušenost?

ps 3.6.2008 12:28

Re: Re: Re: Jsem nevěřící, ale s morálkou žido-křesťanské společnosti

Před dvěma tisíci lety se křesťanství nerozšířilo ale vzniklo. Jakžtakž se začalo šířit až za Konstantina. A to už byl čas dominátu a ne republiky. Tedy o nějaké demokracie se mluvit nedalo.  

Romana 3.6.2008 16:52

Re: Re: Jsem nevěřící, ale s morálkou žido-křesťanské společnosti

Mýlíte se RomaneL. Morálka antická byla od té naší žido-křesťanské dost odlišná.

Malý příklad: Pro antickou morálku nebylo ničím výjimečným uctívat bohy též lidskou obětí.

A dalo by se pokračovat ... třeba jak se antická morálka dívala na problém rovnosti-nerovnosti lidí ... etc.

alfa.BCS 3.6.2008 10:45

Díky,paneF.,jasně a pregnantě jako vždy,díky

R^

rýpadlo 3.6.2008 11:31

Re: Díky,paneF.,jasně a pregnantě jako vždy,díky

R^R^

kopretina 3.6.2008 11:41

Re: Díky,paneF.,jasně a pregnantě jako vždy,díky

R^R^R^

vlasta 3.6.2008 11:59

Re: Díky,paneF.,jasně a pregnantě jako vždy,díky

R^R^R^R^

Franta Tyčka 3.6.2008 10:41

Bylo by dobře kdyby Izraele nebylo

nemusel bych tady o něm skoro každý den číst.Čerta mě zajímá nějaký Izrael.Od tý doby co se tam nastěhovali se mlátí s každým okolo.

jirka.s. 3.6.2008 10:44

Re: Bylo by dobře kdyby Izraele nebylo

Ahoj Franto! Kdepak jsi se flákal? Že tys zase pašoval do Polska prachy? ;-D;-D;-D

Franta Tyčka 3.6.2008 10:54

Re: Re: Bylo by dobře kdyby Izraele nebylo

ahoj Jirko.s.Nebylo času,moc práce a starostí.Přeji pevné zdraví a svěžest.Dneska už to s tím pašováním není co bylo.Žádnej adrenalin.A už jsem na to taky starej.

jirka.s. 3.6.2008 12:03

Re: Re: Re: Bylo by dobře kdyby Izraele nebylo

Díky, zdraví budu potřebovat, čeká mne spousta práce! ;-)

Franta Tyčka 3.6.2008 14:14

Re: Re: Re: Re: Bylo by dobře kdyby Izraele nebylo

tak ať ti slouží.

ik / hh 3.6.2008 14:09

Re: Re: Re: Bylo by dobře kdyby Izraele nebylo

Bohužel ještě ne MOC starej

kopretina 3.6.2008 10:45

Re: Bylo by dobře kdyby islamonacistů nebylo

Kdyby islamonacisté nechali Izrael nepokoji, byl by klid.

legionczech 3.6.2008 11:30

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Antisionismus je jednou z forem antisemitismu

Važená paní to byl ,ale důsledek,který vyšel z něčí dílny a měl své cíle.Vy jste nějak v těch dějinných událostech zapoměla na myšlenkového otce komunismu a na realizátory tohoto experimentu jež měl dalekosáhlé cíle,ale jež se vymknul  zúčastněným  s rukou .Doporučuji vám proto přečíst si knihu známého českého novináře Peroutky Budování státu.Jeho snad nebudete považovat za antisemitistu a komunistu.Tam, se dočtete kdo to byli Zinověv,Kameněv a Trockij,jaká byla jejich politická kultura,kolik krve měli na svých rukou pro své cíle.Co se týká soudruha Slánského toho postihla,,revoluční spravedlnost ,kterou sám hlásal,takže z něho dělat ubohou oběť antisemitismu mě nepřijde na místě.

kopretina 3.6.2008 11:39

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Antisionismus je jednou z forem antisemitismu

Hodně prvních komunistů bylo židovského původu, to nepopírám, ale Stalin komunisty židovského původu vymlátil.Slánský byl zločinec, nelituji ho, ale byl popraven komunisty jen proto,že byl Žid. Nebyl popraven za zločiny, které spáchal, ale proto, že byl Žid. A komunisté začali podporovat Araby.

legionczech 3.6.2008 11:49

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Antisionismus je jednou z forem antisemitismu

Myslím,že Stalin nevymlátil jen židy,ale co se týká osob židovského původu ve vedení bolševiků tak tito lidé pod vedením Trockého požadovali  světovou bolševickou revoluci, v  Evropě to začalo takzvanými republikami RAD.Stalin toto odmítal protože věděl,že by to znamenalo konec bolševiků v Rusku měl jiné plány.A co se  týká Trockého stačí si prostudovat jeho spisy,ale i jeho  životní styl Trockij totiž pokud nebyl horší byl stejný.Konec jaký ho potkal si zasloužil.

V. 3.6.2008 9:54

Spravne.

Dobre napsano.

Kobylka Lajda 3.6.2008 9:45

Zaplať pánbůh

A už je vymeteno.;-D;-D;-D K tak krásnému článku se takový hnůj nehodil! Svoji k svému!;-D;-D;-D

Kobylka Lajda 3.6.2008 9:58

Re: Zaplať pánbůh

Už je tu zas.:-/:-/:-/Rv(Y)