7.12.2022 | Svátek má Ambrož, Benjamin


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. 3.6.2008 7:45

Re: Israel je hlavne spunt do Evropy

Ano, pokud Izrael padne, Evropa bude  velice rychle následovat. Jedinou, ukrutnou spravedlností pak bude, že dcery a prepubertální synové dnešních levičáckých arabofilů, politkorektních  izraelofobů a nacistických židobijců skončí jako konkubíny a homo-otroci vítězných Ahmedů a Abdulů. A sebeponíženější kolaborace  táty a mámy těch zprzněných dcer nezachrání před proříznutím hrdla.

A pokud si někdo myslí, že kecám, že "to nebude tak hrozné" - pak studujte dějiny muslimských výbojů, třeba staré dějiny dnešního Pákistánu a Indie a Persie,  novější příběhy Konstantinopole a Bulharska a Arménie, nebo zcela nové příběhy Timoru a Biafry. Ne, muslimští vládcové se s kuffíry nikdy nemazlili - a mazlit nebudou.

legionczech 3.6.2008 12:52

Re: Re: Israel je hlavne spunt do Evropy

Žádní semité se s nikým nemazlí ,to ti musím dát za pravdu.

kopretina 3.6.2008 11:15

Re: Israel je hlavne spunt do Evropy

R^R^R^

EW 3.6.2008 12:11

Ale kdez.

Jakej spunt, pekne prosim?  Myslite, ze Izraeli na Evrope nejak zalezi? A jeste je tu jedna vec - nejake prednevychodni "spunty" jsou zcela na ...nic..., od te doby, co Evropane nesmeji byt nacionalisticti (bububu - prima vesta do Auschwitzu), evropske tradice jsou k smichu a propaguje se multikulturni politika otevrenych dveri  a ustupku.

A kdyz se jeden podiva, kdo je u korenu teto kulturni zmeny, pak se holt zacne na mytus Izraele jako "spuntu" divat naprosto jinak. Evropa bez vlastni kulturni a historicke identity a s desitkami minorit vseho druhu a otevrenymi dvermi byla totiz zadouci cil, "aby z ni jiz nevzesel novy holocaust".

QSECOFR 3.6.2008 1:41

moc dobrej clanek

obsahove i jazykove. jaky kvalitativni rozdil v porovnani s mnohymi jinymi autory. to by mel dostat jako povinnou cetbu  napr.edmontdante.

Hrad 3.6.2008 1:26

Izrael????

A tak se radujme, nad "spravedlností" po 2 000 letech. Zatím je to pořád tak, jak píše William Styron v Sofiině volbě, nebo Jerzy Kosinsky v Nabarveném ptáčeti. Pogromy na Židy na Polsko - Ukrajinsko -Litevském pomezí po přechodu fronty neprováděli zdivočelí příslušníci Čeky, ale spontánně, prostí zemědělci, žijící v jedné místnosti se svým dobytkem(Nabarvené ptáče). Židé, které ubíjeli jako divou zvěř, nebyli vůbec bohatší než oni. Bestialita nemá jenom ideologickém pozadí. Tak se dnes jede podle obráceného garde. Už to nejsou Židé.  Pořád stejně. Lidské srdce a jeho náchylnost ke zlu(From). A zatahovat do toho procesu budování Izraele"komunistobilce" Churchilla je nevkusné. Velká Británie bránila dodávkém zbraní vznikajícími Izraeli v době, kdy komunista Slánský tajně vysílal letadla s tímto zbožím do Izraele a možná to rozhodlo o jeho popravě.  Slánský a hrdina. To se musí modrým "znalcům" zatmívat před očima. Letci(Hagana) v Budějovicích, tankisté v Mikulově, výcvikové prostory Libava, ty by mohly vyprávět.

zalozak 3.6.2008 4:43

Moc bych si Slanskeho neidealizoval..

... Slansky byl stejny parchant jako zbytek takze netreba si ho nikterak idealizovat...

To ze Gotwald vesel Slanskeho (a spol) v ramci "nezbytneho" a predem pripraveneho scenare o boji proti "vnitrni kontrarevoluci". (Zactete se do stejnych procesu ve 30-tych letech ve Svazu).  Byla ciste otazka kdo si vytahne kratsi sirku. Kdyby byl Klema o nece hure zapsal (a jeden cas to i tak vypadalo) tak by pro zmenu Slansky vesel Gotwalda a jeho kliku.

Hrad 3.6.2008 7:22

Re: Moc bych si Slanskeho neidealizoval..

Ono vážený pane již Kristus byl  ve svém chování podezřele komunistický, když vyháněl kramáře z chrámu. Od tohoto podobenství i ti nejprostší lidé dokáží rozlišit sakrální od profánního. To na okraj co s tím, co napsal nějaká záložák nemá zdánlivě nic společného. Tupá mysl nerozlišuje. Protože se replikuje. Produkuje další a další..... tupost.

ODS mi připomíná(každá podobnost kulhá) komanče v roce 1946. Jedná se o volby a nakládaní s volebními výsledky. Ne rozdíl od  KSČ , která v roce 1946 získala absolutní volebná vítězství(žádné straně se to při svobodných volbách již nepodařčilo, ODS o tom stále sní) se ODS rychle odklonila od svého volebního programu. Přečtěte si program ODS a veletoče při jeho zdůvodňování. Abstrahuji od toho, co to byla za zkušenost voličů, že dali tak obrovské množství hlasů KSČ. Jako čtenář(nepředpokládám, že to jinak můžete vědět) si s tím raději nelámete hlavu. Ta zkušenost byla zkušeností s tzv. demokratickými stranami před II. sv. válkou a  v jejím průběhu.

Tak jako s dalšími okolnostmi - mezinárodní situace - které tyto okolnosti provázely.

Izrael zůstal Československé republice vděčný(jak to vyplývá z dokumentů a postojů jeho politiků) za její pomoc. Že Slánský byl komunista, stejně jako Frejka a Geminder(ekonomové), kteří usilovali o ekonomický model(ten byl úspěšný,byť krátce) který byl v příkrém rozporu s válečnou ekonomikou, kterou Československo muselo přijat.(Stálo to mnohé život). I to se skrývá za vznikem státu Izrael.  

Až pár novinářů skončí zabetonovaných v nějakém kontejneru, bude pro mě signálem, že šlapou darebákům na paty. Zatím se nic takového nestalo, to znamená že darebáky adorují.

Kobylka Lajda 3.6.2008 7:30

Re: Re: Moc bych si Slanskeho neidealizoval..

Jak trapně vyznívají žvásty p. Hrada v porovnání s článkem autora!  Požitím alkoholu to asi nebude, že obsah příspěvků je hodně od věci, bude to dáno duševním rozhledem přispěvatele. V porovnání s článkem bych se, být Hradem, i dost styděla!!!;-O;-O;-ORv(Y)

Harpyje 3.6.2008 9:37

Re: Slánský byl Žid a jeho mrtvolu a popravu nikdo nikdy neviděl.

;-D ;-D ;-D Ano Septiku, Elvis žije!

EW 3.6.2008 12:13

Re: Izrael????

A to vite, ze "Nabarvene ptace" si autor zcela vymyslel?

legionczech 3.6.2008 13:11

Re: Izrael????

Naprosto s Vámi souhlasím.

J.M. 3.6.2008 17:49

Re: Izrael????

Hrade, kdo je to "modrý znalec"? Ale to není podstatné, podstatné je to, že Slánský byl komunistický vrah a zločinec, který jen plnil Stalinovy pokyny, protože byl v odpovídající funkci  a jeho poprava s pomocí Izraeli nemá nic společného. Jen se komoušům hodil jeho původ a životopis.

Karim 3.6.2008 0:56

Pro svaz pratel Hezboly a Hamasu nutno z clanku vyzvednout .......

...nekolik casto zapominanych faktu:

1)  velka vetsina pudy dnesniho israele (i kdyz ne vsechna) byla vykoupena od arabu za naprosto trzni ceny za penize rodiny Rotschildu. Velka vetsina pudy byla vykoupena od muslimu za muslimske - osmanske spravy.  Britove se snazili prodeje pudy zidovskym nadacim omezovat - s ohledem na tzv "arabske spojence". Predstava ze zide "kradli" arabum pudu za trvani osmanske rise je ponekud ignorantska...

2) velka vetsina nemovitosti ktere zide zanechali v arabskych zemich byla zrekvirovana nebo "vykoupena" hluboko pod trzni hodnotou.  Zidum patrila pulka Bagdadu do let 1950-1951.  Bylo jim "umozneno vystehovani" na coz tzv "dobrovolne pristoupili" a masove se vystehovali prakticky behem jednoho roku a nemovitosti budto zanechali ladem, nebo je prodavali za 5% trzni hodnoty.    Ze 120 tisic zidu jich zbylo v Bagdadu cca 6 slovy sest.   Samozrejme - podobne jako v jinych arabskych zemich - nebyly do vilek po zidech nastehovani palestinci ale mistni smetanka.....   priznacny detail pro tzv "arabskou solidaritu s palestinci".........

3) jakekoliv reci o hypotetickem usidleni Palestincu v ridceji osidlenych oblastech okolo eufratu a tigridu jsou jak v Syrii tak v Iraku povazovany za vrchol zrady palestinske veci - kdyby se palestinci nekde zabydleli - kdo by pak bojoval proti israeli????   Paralela s evropou - cca jako kdyby SRN drzela sudetstke nemce v taborech na nuznych pridelech jidla, bez obcanstvi, a dodavala jim mortary na ostrelovani Klatov, Domazlic, Chebu atd atd....

Sowfiw 3.6.2008 0:52

Zidozrouta Antonina Vachu z toho chyti psotnik.

a o Alexiji Juchylkovi ani nemluve. Ten je myslenkou vystehovat Zidy na nejaky ostrov primo posedly.

Abonent 3.6.2008 0:51

Článek skvělý. Antisemiti ještě nejsou ve službě ?

Výborný, shrnující článek.   R^

Ale kde jsou naši drazí židožrouti ?

Je 0.49, a žádný antisemi ještě nepřispěchal, aby popsal příšerné židovské zločiny za posledních pár tisíciletí...   8-o

Kobylka Lajda 3.6.2008 7:54

Re: Článek skvělý. Antisemiti ještě nejsou ve službě ?

Už se probral z opice po těch vedrech sám největší Septik!;-D;-D;-D;-D;-D;-D

kopretina 3.6.2008 11:16

Re: Článek skvělý. Antisemiti ještě nejsou ve službě ?

Přesně tak.R^R^R^