2.2.2023 | Svátek má Nela


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Pepa 4.6.2008 20:53

Neotírejte se ve vlastním zájmu o Izrael

protože tím pouze zviditelnííte svojí vlastní ubohost a neschopnost pochopit co tento malý demokratický stát v tak nepřátelském prostředí dosáhnul.

kopretina 3.6.2008 23:10

Vodníkovi

Vodníku, píši jen fakta. V čem píši demagogii? Faktem je, že žádný palestinsko-arabský stát neexistoval v Zemi Izrael. A z právního hlediska Židé vlastnili 9% půdy, Arabové 3% půdy,17% půdy byla opuštěná země, 71% půdy patřilo britské koruně. Tato půda přešla do vlastnictví Izraele, takže později Izraelci vlastnili 80% půdy. Demagog jste Vy.

Izrael je ve stejné pozici jako Srbsko. Izrael stejně jako Srbsko je nespravedlivě pranýřován. Já fandím Srbsku proti albánským islamonacistickým banditům, stejně tak fandím Izraeli proti palestinsko-arabským muslimským banditům. I Srbsko je všemi pranýřováno. Vy fandíte Srbsku, to je správné, ale nenávidíte Izrael. To nedává smysl.

Chris Kelvin 3.6.2008 23:26

Re: Vodníkovi

Kopretino, s Izraelem máte dozajista pravdu, ale obávám se, že Srbsko si za své problémy může z větší části samo.

baltahsar 3.6.2008 23:48

Re: Re: Vodníkovi

Však Izrael taky .. trochu to přetitrovali, asi pod vlivem imigrace těch ruskejch revolucionářů, co posléze objevili svoje pravý kořeny 8-o

Vodník 4.6.2008 0:02

Re: Vodníkovi

Vaše demagogie je toho typu jako kdybych napsal: "Rakušani v Čechách nikdy žádný stát neměli" nebo "Turci v Bosně nikdy žádný stát neměli".

Izrael je ve stejné pozici jako Srbsko? Oni se tam Srbové začali massálně stěhovat teprve nedávno? (pravda, hrstka jich tam žila vždy) Oni staví kolonie na albánském území? Válčí Srbové se sousedy? Srbsko má atomové zbraně a nepouští do země kontrolory?

Anebo opačně: odstřihlo tzv. "mezinárodní společenství" kus území Israeli? Bombardovalo tzv. "mezinárodní společenství" Tel Aviv, když IDF zatočila s nějaqkými teroristy?

Harpyje 4.6.2008 0:08

Re: Re: Vodníkovi

A Vy mluvíte o demagogii! ;-D ;-D ;-D Vaše demagogie, Vodníku, je přímo masální!

baltahsar 4.6.2008 0:25

Re: Re: Re: Vodníkovi

Masální, to má bejt něco od masa? 8-o

Mephisto 4.6.2008 9:08

Re: Re: Vodníkovi

No, raději bych řekl, Sousedé válčí s Izraelem. Je to přeci jen malinko přesnější, co říkáš, Vodníku ;)

Pamětník starejch dob 4.6.2008 9:11

Re: Re: Vodníkovi

Ono to srovnání nějakých situací je vždy poněkud pochybné. Ale chcete li, Srbsko válčilo s Chorvatskem a Bosnou-Hercegovinou. A mezinárodní společenství financuje a vyzbrojuje teroristy, útočící a Izrael.

Na druhé straně ovšem, před 2 tisíci let neexistovalo Srbsko a Srbové netvořili národ, pokud je známo. Ve stejné době žili Arabové na Arabském polostrově a nikde jinde.

kopretina 4.6.2008 10:39

Re: Re: Vodníkovi

Podstatné je to, že židovská komunita v Zemi Izrael je mnohem staršího data,než muslimové. I většina arabského obyvatelstva Země Izrael jsou přistěhovalci ze Sýrie, Jordánska, Egypta, Libye z 19. století. Arabové tudíž nemají nárok na Zemi Izrael. Arabské obyvatelstvo je stejně starého data jako většina židovských přistěhovalců.

I Srbové vedli obranné války proti kosovským Albáncům a Chorvatům. IDF má právo bojovat proti teroristům, stejně jako bojovalo Srbsko proti albánským teroristům. Izrael má pravděpodobně atomové zbraně kvůli obraně, protože Írán a Arabové vyhrožují Izraeli zničením. Izrael se nenechá vyhladit od agresivních Arabů. Jak byste si to představoval? Aby se Izraelci nebránili a nechali se vyhladit od Arabů? Aby Izraelci dobrovolně naskákali do moře? Rakušané v Čechách stát měli, existovalo Rakousko-Uhersko, Váš příměr je tudíž chybný.

Pamětník starejch dob 4.6.2008 12:44

Re: Re: Re: Vodníkovi

V rámci Rakousko-Uherska existovalo i Království české, ač se Franz-Josef za krále korunovat nedal. Jeho nástupce Karel I to v roce 1916 měl v úmyslu, ztroskotalo to však na odporu Němců a Maďarů. Pak se nelze divit, že Češi nepociťovali roku 1918 žádnou loajalitu k monarchii.

Pepa 4.6.2008 20:38

Re: Vodníkovi

Kopretina má ve všem pravdu, protože je to na rozdíl  od nás čistá duše a křestanka.

Václav 3.6.2008 21:33

Nic než souhlas.

Celá evropa se chová ke státu Israel zhovadile a vesele si pěstuje muslimskou lůzu. Islám je fašizmus 21 století, ba je mnohem horší fašizmu a židé to vědí. Ostudné je dnešní odsouzení Brigity Bardotové, která na islámské svinstvo veřejně ukázala. Evropští politici jsou idioti, vedou evropskou civilizaci k sebevraždě a palestinskou sběř ještě finančně podporují aby měla za co nakoupi zbraně proti israeli. Mám za to, že je to snad i zlý úmysl.

ergo 3.6.2008 21:42

Re: Nic než souhlas.

kua václave prostoduchý, kdo nejvíc podporuje albánské (kosovké) muslimstvo? jakými vlajkami ti mohamedáni pořád mávají?

Václav 3.6.2008 22:08

Re: Re: Nic než souhlas.

Já vím, je to tím, že účel světí prostředky, docela bych si přál vidět co za tím vězí. Za deset let nemusí kosovští albánci existovat a srbové se nebudou stačit divit. Amíci nejsou blbci.

Poloněmec 4.6.2008 17:07

Re: Re: Nic než souhlas.

Ti Albánci v Kosovu mávají vlajkou katolíka Skanderbega (černý dvojhlavý orel na červeném poli).

kopretina 3.6.2008 22:34

Re: Nic než souhlas.

Evropa není Evropou, ale Eurábií. V Evropě žije 20-40 miliónů muslimů. Evropa leze muslimům do pr..le, a odtud se bere fanatická nenávist evropské levice k Israeli.

Václav 3.6.2008 22:57

Re: Re: Nic než souhlas.

Kopretina je krásný květ. Já jsem křesťan, bratr židů. Až příjde čas, dejte mi merkavu, umím.

kopretina 3.6.2008 23:03

Re: Re: Re: Nic než souhlas.

I já jsem křesťanka a považuji Židy za své starší bratry. Náš pán Ješua (Ježíš) řekl, že "spása je ze Židů" (Jan 4:22). Zdravím Vás bratře.

Václav 3.6.2008 23:09

Re: Re: Re: Re: Nic než souhlas.

Přeji krásnou a klidnou dobrou noc.

kopretina 3.6.2008 23:14

Re: Re: Re: Re: Re: Nic než souhlas.

Dobrou noc.

Jara London 3.6.2008 23:06

Re: Re: Nic než souhlas.

Naopak, my dear Ox-eye daysinko! Evropská socdem levice leze do zadku Izraeli. A fanatická nenávist? Vy víte o fanatismu fakt hodně, je to konec konců vidět - podle sebe soudím tebe, že? Můžete mi, prosím, alespoň v kostce objasnit rozdíly v nacionalismu izraelském a německém, v neustálém řinčení zbraněmi Izraele a předválečného Německa, v izraelském a německém rasismu, v izraelských a německých zákonech proti přistěhovalectví "nežádoucích ras"? Víte, když člověk umí hebrejsky nebo alespoň jidiš, může si přečíst i věci, ke kterým se normální smrtelník nedostane. A to i v Praze. Voly můžete dělat z těch prosťáčků, kteří se zahazují diskusí s Vámi. Pro tu chytřejší část populace jste za krávu,

kopretina 3.6.2008 23:14

Re: Re: Re: Nic než souhlas.

Nikoliv. Izrael je jediná demokracie v moři despotických muslimských diktatur. Evropská socdem levice leze do zadku muslimům. Herečka Brigide Bardote byla obžalována za urážku muslimů. Tak to socialisti dopracovali. Izrael se pouze brání muslimským teroristům, zatímco němečtí nacionalisté vyprovokovali útočné války. Zatímco izraelské války byly obranné, Arabové začali všechny války proti Izraeli. Za vola jste tady Vy sám.

Libor 4.6.2008 20:14

Kopretino

nenechte se vyprovokovat verbezi jako je jara london.

kopretina 5.6.2008 11:21

Re: Kopretino

Přesně tak. Jaro London je ubohý primitiv.

kopretina 3.6.2008 23:19

Re: Re: Re: Nic než souhlas.

Voly dělejte ze svých soudruhů, ne ze slušných lidí. Izraelský nacionalismus je obranný, Izrael se ve všech válkách bránil, Arabové chtěli Židy vyhubit. Izraelské války byly obranné, zatímco německý nacionalismus byl útočný, Němci začali II. světovou válku, vyvraždili miliony Židů, Rusů, Poláků, Romů, homosexuálů. Jste primitivní vůl.

Pamětník starejch dob 4.6.2008 9:30

Jestli chcete toto srovnávat, kolik koncentráků provozuje Izrael

A pokud by Izrael praktikoval proti Palesticům rozkazy Keitela či i třeba takového von Rundstedta, týkající se boje proti partyzánům, žádné rakety by na Izrael nelétali. To by so ovšem EU pos*rala nad zacházení s "ubohými Palestici."

Pamětník starejch dob 4.6.2008 9:14

Máte bohužel pravdu.

Evropě vládne banda zločinců a idiotů.