27.9.2022 | Svátek má Jonáš


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
kocour 30.12.2009 3:55

Minarety v nasi zemi ....

Vetsina migrantu jde do jinych zemi z ekonomickych duvodu, o tom neni pochyb. V Egypte bylo pred nejakymi 15 lety 65 milionu lidi. Dnes je to 80 milionu. Soustredeni v Kahire, Alexandrii a pa mensich mestech a povodi Nilu. Zbytek je temer neobydlena poust. Mnoho podobnych.Mexico - v roce 1940 25 milionu. Dnes cca 125 milionu, a z toho jen v Mexico City 25 milionu. Cca 15 milionu ??? povetsine ilegalne v USA.

Nelze s tim nic delat, a skonci to katastrofou a valkami behem par let. 

ascari 30.12.2009 3:48

Re: To je zajímavé,

Poněkud příkrý odsudek.Jsem rovněž bez vyznání,přesto dávám zapravdu jistému filosofovi,který kdysi prohlásil,že od té doby ,co lidi přestali věřit v Boha,věří každé kravině.

RK 30.12.2009 3:26

Re: buddhismus za prve: neni nabozenstvi ale filosofie

to budu muset rict manzelce, ze kdyz zapaluje vonne tycinky a modli se tak vlastne filosofuje  - Asiati jedni - filosofove kdo by to byl rekl.

M. 30.12.2009 3:22

Re: Stejně jako autor jsem byl zděšen,

Kropáček je skoro určitě tajnej muslim. Nebo na něho "jen" něco vědí z dob jeho studijních pobytyů.

A halík? Spadl do stejného lidského bahna jako jiní byvší bojovníci za svobodu u kterých se strach ze stáří a počínající senilita projevuje PC MC zblbnutí - dienstbier, havel, kocáb, štětina....

M. 30.12.2009 3:19

Re: Paměť slábne

....miluji anglickou kulturu a "way of life"...

Kde ty loňské sněhy jsou. Možná někde na malých vesničkách. V Anglii je ten rozklad přímo hmatatelný, bývám tam cca co 2 roky.... ta země je ztracená.

důchodce 30 30.12.2009 2:03

Re: Ano, jsem xenofobní. Silně xenofobní. Neuvěřitelně xenofobní.

Tak takhle to dělají muezzini, jedno a to samé pěkně do čtyř světových stran....

lubošek 30.12.2009 2:03

Re: To je zajímavé,

Všichni věřící stojí za prd.Jak někdo něčemu věří je lepší mu nevěřit.

lubošek 30.12.2009 1:58

Re: Samozřejmě souhlasím pane Vilde

R^

ada 30.12.2009 1:55

Re: To je zajímavé,

VVV>->->-R^R^R^R^

ada 30.12.2009 1:53

Re: Samozřejmě souhlasím pane Vilde

R^R^>->->-VVVR^

Paul Sulc 30.12.2009 1:48

Jo, pane autore,

jestli jste ve veku, kdy si prohlizite rakve, tak jste stastnej clovek, protoze z toho, co za 10 ci 15 let prijde, vam veselo nebude.Nase zapadni civilisace diky politikum jde do pr....!

m 30.12.2009 1:45

buddhismus za prve: neni nabozenstvi ale filosofie

jestli ne, reknete mi kdo je jejich buh? A za druhe: jake ma teroristy? Muzete autore dat nejaky priklad, ja jsem totiz jeste zadny nezaznamenal.

Gaston 30.12.2009 1:45

Samozřejmě souhlasím pane Vilde

a hlavně souhlasím s tím, že by se imigrace měla omezit na nejmenší možnou míru. Tkzv. ekonomické migranty vracet okamžitě do země původu. Nemá to vůbec žádný smysl, jedině ten, že nastanou v budoucnu velké problémy ( a že si jich s Číňany a Vietnamci ještě užijeme). Když imigranty, tak jedině s kulturně spřízněných zemí, nikoliv z Asie, či Afriky, a už vůbec ne islamisty, dokud si neudělají v hlavě jasno.

ranbow 30.12.2009 1:41

jaký význam pak má náboženská svoboda

takže, buď náboženská svoboda je a nebo není. To že sice toleruju a uznávám náboženskou svobodu, ale na druhé straně říkám, tohle náboženství se mi nelíbí, a vadí mi že vidím jeho symboly vidím víc než se mi líbí, takže to zakážu, je projev opravdu příznačný pro evropskou politiku všeho.

Neboli, to že nově stavěný minaret se stává dominantou mého okolí, je problém  pro místní stavební úřad, který na něj musí vydat povolení , nikoliv pro celonárodní hlasování.

iko 30.12.2009 1:31

To je divne....

JAké teroristy ma buddhismus? Anebo se jen autor spatne vyjadril?

Jura 30.12.2009 1:25

To je zajímavé,

proč tedy ti muslimové jdou žít mezi nevěřící psi a potom si stěžují na útlak, který přece mohli očekávat. Kolik muslimů imigruje do mohamedánských zemí? Tam by se jim přece líbilo a nikdo by je neutlačoval. Jen by se tak trochu škorpili mezi sebou, tu zabije sunita šiitu, jinde zase naopak, to už je takový jejich tradiční sport, to jim nemůžeme brát.

Je to stejné jako naši báječní komunisté (třeba Šik, Golstucker, Sviták, Pelikán atd) po okupaci v roce 68 neutíkali do jiné komunistické země, jako Čína nebo Albánie, ale do kapitalistické ciziny, proti které tak vehementně brojili. A potom tam zase propagovali marxismus. Zkrátka komunisté nebo muslimové, ať mají akademické vzdělání či jsou negramoti, mají v hlavě stejně nasráno, je to zkrátka svoloč, které neradno ustupovat. Už také proto, že bude.li to takto pokračovat nebude brzy kam utíkat za svobodou.

jihočech 30.12.2009 0:59

Paměť slábne

Nevím, zda to vůbec prohlásil doma v Británii. A mimochodem, nepotěšil jste mne. Třebaže jsem na Ostrovech nikdy nebyl, miluji anglickou kulturu a "way of life" od dětství, od doby, kdy jsem hltal příběhy o českých letcích za II. světové... Nemluvě o Tolkienovi, C.S. Lewisovi, Oscaru Wildeovi či Edmundu Burkeovi. Bůh vám pomáhej.

rob 30.12.2009 0:53

Re: Jeden moudrý Angličan

A nevíte náhodou, co je s tím moudrým angličanem dnes? Žiji v UK a podobný názor zde již publikovat nelze. To by chudák asi těžce odpykal..:)

Hadí oči 30.12.2009 0:49

Ano, jsem xenofobní. Silně xenofobní. Neuvěřitelně xenofobní.

A někdy rád tapetuji. Zkusím to i teď.

Když se jim u nás nelíbí, tak ať ti zatracení muslimové táhnou, odkud přišli.

Když se jim u nás nelíbí, tak ať ti zatracení muslimové táhnou, odkud přišli.

Když se jim u nás nelíbí, tak ať ti zatracení muslimové táhnou, odkud přišli.

Když se jim u nás nelíbí, tak ať ti zatracení muslimové táhnou, odkud přišli.  

JH 30.12.2009 0:47

Naprostý souhlas s autorem, ale bylo by vhodné připomenout, že

nejde o cizí kulturní vlivy, že nejde o multikulti, ale multietnicitu! Hloupí novináři zaměňují tyto pojmy. Jakou kulturu lze očekávat od společnosti, která si některé formy kultury přímo zakazuje a jiné kultury ničí!

JaS 30.12.2009 0:43

Re: Jeden moudrý Angličan

No jo, ale když si počkáme, tak to už bude pozdě!

JaS 30.12.2009 0:41

Stejně jako autor jsem byl zděšen,

když jsem v pondělí na čro6 poslouchal vyjádření českého orientalisty pan Luboše Kropáčka a katolického kněze pana Tomáše Halíka. Pana Halíka si vážím pro jeho rozumné postoje ke světu i k lidským záležitostem, ale tohle mi přišlo naprosto zrůdné, jako sebevražda. Zkuste si to pustit, bylo to Studio Stop. Pan Kropáček mluvil jako ten praštěný český náčelník muslimů.

jihočech 30.12.2009 0:33

Jeden moudrý Angličan

to vyjádřil lakonicky: " Wherever are moslems, there are problems". Klidně si debatujme o tom, zda je to mírumilovné náboženství nebo vražedná ideologie sesmolená pouštním banditou, podstatné je muslimy do ČR nepouštět. Počkejme si, jak dopadne multikulturní ráj v Angli, Francii či Holandsku.

Kolumbo 30.12.2009 0:11

islám není

náboženství, islám je politický směr, ideologie usilující o totalitní vládu na ovládnutém území. Levicoví blouznivci a humanističtí idioti jsou nakonec nebezpečnější než přímí muslimští fanatici a imámové. Konečně - většina teroristů se nerekrutuje z chuďasů, jak by to nejraději viděli levičáci, ale ze synků bohatých rodičů, které jejich bláhoví rodiče poslali "na studia" do Evropy nebo USA, na university prolezlé levičáckým morem. Teprve tam se "vzdělali" ve správném mixu nenávisti a fanatismu. A to chce Evropa vybudovat "společnost vzdělání"! Než takové vzdělance je lepší žít mezi negramoty a kydat s nima hnůj.