2.10.2022 | Svátek má Olívie, Oliver


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
ghost.hardware 30.12.2009 17:05

..

Střet kultur se blíží.. Měl by přijít brzy,dokud máme technologicou převahu a je šance zastavit nástup islamistů v Evropě , což se rovná návratu středověku..

EUGEN 30.12.2009 16:59

Re: Pokud budou USA a EU

možná jsou muslimky tlusté jako prasnice,ale to platí i o černých američankách-společným znakem je chudoba,u nás taky tloustnou lidy a děti,kteří jsou vyžráni z levných a nekvalitních potravin typu LIDL,PENNY apod.Izraelců není 10 mil.,ale cca 7 ( ztoho je cca 1,2 mil. nežidů tj. arabů,křesťanů atd.).Muslimové je nechtějí vyhubit, ale chtějí aby židé opustili území Palestiny,které po roce 1945 ukradli a vyhnali původní muslimské obyvatelstvo.Spojení pan president S. Husajn je výrazem slušnosti.Dáma,nebožka Lady Abrhams (mimochodem židovského původu)-vždy říkala "a pak přišel pan říšský kancléř A.Hitler a my židé museli utéct".Mimochodem měla dlouhá léta za komunismu pronajatý Tuzex v Krakovské ul. v Praze.I nepřítel si zaslouží slušné oslovení,ale to už se v dnešní době asi nenosí.

 

Sigmund 30.12.2009 16:47

Re: Islám a expanze

Nevíte kolik procent z kosovských albánců je muslimů? Docela by mne to zajímalo,všichni z Kosova,které znám (a všichni jsou na nový stát strašně hrdí),jsou křesťané.

Kukulín 30.12.2009 16:44

Palestina je pouze enkláva v Severní Africe,

kdežto Izrael je stát. Izraelci na jejich území žijí minimálně  dva tisíce let. Ježíš Kristus byl, Žid a když se narodil tak území bylo již obývané Židy. Arabové a takzvaní palestinci území okupovali až v sedmém století po Kristu.

BuBu 30.12.2009 16:36

Re: Abychom si o EUGENOVi . . .

. . . udělali dokonalý a pravdivý obrázek, tak k tomu postačí přečíst si jeho větné spojení " . . . pana presidenta S.Husajna " . . . . . . a hned je všem jasné - co je zač !!!

Kukulín 30.12.2009 16:36

To je zajímavé?

To je přesně případ, kdy myšlenka zvítězí nad zdravím selským rozumem.

Vidlák 30.12.2009 16:35

Re: Pokud budou USA a EU

To jsou jen takové antisemitské řeči. Uvědomte si, že asi 10 milionů Izraelců, stojí proti miliardě muslimů, kteří je chtějí vyhubit.

dhimmi 30.12.2009 16:31

Re: Pokud budou USA a EU

Chudáci arabští muslimové  trpí "genocidním chováním Izraelců" a proto jsou "trpící" muslimky většinou tlusté jak prasnice.

david 30.12.2009 16:29

Re: Volte Věci veřejné

A také v nebojeschopnou armádu.

To je jediný bod z jejich letáku s volebním programem. Pravda nebylo to tam napsáno takhle "natvrdo" ale jen: Peníze z armády do školství ... (více než 10 miliard korun)

brblal 30.12.2009 16:18

Islám a expanze

Expanzi islámu  do Evropy ve své podstatě podpořily USA,Německo,Francie,Velká Britanie a další,nás nevyjímaje.Všichni jmenovaní se hrdě a rozhodně postavili za muslimy a jejich požadavek vybudování dalšího muslimského státu v Evropě,KOSOVO.Joooo,politika je svinstvo,hlásá to.co se momentálně hodí.

EUGEN 30.12.2009 16:18

Pokud budou USA a EU

podporovat genocidní chování izraelců v Palestině tak se dá očekávat,že útoky na naší tzv.civilizaci budou pokračovat.Muslimské státy jsou na rozdíl od křesťanských k sobě loajální (na nás se v roce 1939 a 1968 všichni vy.........).Poslední slova pana presidenta S.Husajna před popravou byla " Palestina byla,je a bude muslimská"

BuBu 30.12.2009 15:47

Re: Stručně a jasně: Minarety nepatří do Evropy !!!

Pořád mají ještě Sev. Koreu . . . Kubu . . . i ten Chaves by je vzal, když by pořádně kvičeli proti USA !!!

No a jak by se živili - tak to už mne vůbec nezajímá ! Ale třeba by to mohli zkusit jako já: Hlavou a rukama !!!

Jenda 30.12.2009 15:43

Re: Stručně a jasně: Minarety nepatří do Evropy !!!

Jen nevim kam pak budou emigrovat a kdo je bude zivit.

BuBu 30.12.2009 15:41

Re: Místo minaretů by moslimové měli začít vyhlazovat jejich

Také to tak vidím . . . . R^

BuBu 30.12.2009 15:36

Stručně a jasně: Minarety nepatří do Evropy !!!

A jestli chce nějaký muslim v Evropě žít . . . . tak se holt musí přizpůsobit !!! Nikdo ho totiž v Evropě žít nenutí !!! Je to jeho svobodné rozhodnutí - tak holt musí přijmout křesťanství a svět západní civilizace takový, jaký je !!!

Naprosto souhlasím se Švýcary - také jsem jim držel všechny čtyři palce !!!

Pokud se Evropané budou chovat tak neskutečně vstřícně vůči islámu, jako se chovají Belgičané, Holanďané, Francouzi . . . . . tak za chvíli bude Ussáma Bin Ládin zcela bez práce . . . . a bude mít celý svět bez jediného výstřelu !!! Tedy přesně to, oč islámští fundamentalističtí psi usilují !!!!!!;-€;-€;-€ 

dhimmi 30.12.2009 15:36

Re: Místo minaretů by moslimové měli začít vyhlazovat jejich

Jasně ,že s nimi naoko bojují,protože nějakou činnost vykazovat musí,aby se neřeklo...

dhimmi 30.12.2009 15:31

Ještě jsme se ani pořádně nezbavili bolševiků

a už nám tady lezou muslimské hovada.Někdo si možná řekne,že se ho to netýká,ale kolik bylo uctívačů pedofilního proroka třeba v takovém Holandsku před padesáti lety?Ještě míň než jich teď máme tady.Je správné,když policie rozhání akce dementních skinheadů,ale proč nevykopne z ČR ty odporné muslimské smradlavce,kteří v Sáňkově mešitě vychvalují mohamedánské vrahy,kteří nejsou o nic lepší než esesáci ,kteří vyvražďovali Slovany a Židy po milionech?

Harry 30.12.2009 15:23

Re: jaký význam pak má náboženská svoboda

"buď náboženská svoboda je a nebo není." No ona ani obcanska svoboda nebo svoboda obecne vlastne neni, protoze kolem dokola porad narazi na hranici svobod ostatnich. Kupr. neustale musim dodrzovat priblble dopravni predpisy, nesmim zkopat dite co se mi priplete na ulici pod nohy, ba ani jejich psa, musim platit dane, elektrinu, vodu.... Furt jenom neco musim a nesmim. Ale Muslimove si osobuji sva prava nejen pro sebe a tady, ale chteji abychom je uznali i my pro ne a pro nas.

lucinapes 30.12.2009 15:20

Re: VZPOMINKA

R^ a nevíte, co za neválečnou nepomoc vozily ty konvoje do Murmanska za tak krutou cenu, že o tom bylo napsáno několik knih a natočeno několik filmů, jak Amíci nepomáhají Rusům porazit Německo?

Harry 30.12.2009 15:16

Re: To je zajímavé,

Zlata slova. Clovece Vy to schytate od krasoduchu, uz se na to tesim, zitra si to hned pujdu precist.

Sigmund 30.12.2009 15:14

Re: Místo minaretů by moslimové měli začít vyhlazovat jejich

A pákistánská armáda proti teroristům nebojuje? A irácká? A saudská či jemenská tajná služba nedělají nic?

Harry 30.12.2009 15:13

Re: jaký význam pak má náboženská svoboda

No asi bychom si meli definovat nabozenstvi. Pokud nektere nabozenstvi vyzyva k boji, k ovlivnovani jinych lidi, k nasilnemu obraceni jinovercu, tresta smrti odpadliky..... je to politika a jako takova nemuze byt prirozenym pravem cloveka.

Harry 30.12.2009 15:05

Re: stavět minaret není základní právo

"právo vyznávat svobodně zvolené náboženství," Tyka se to take napr. Satanistu? Ti svoji viru vyznavaji mj. obetovanim deti? Jste proto aby byli uznani v CR legalne? A jiste jim nebudete branit v jejich pravech kdyz vam odchytnou synka pro svoji obet? Jste si tak jist? Muslimove provozuji metodu salamovou: postupne po malych kruccich se prosazuji: satky ve skole- komu by to vadilo? minaret- no boze v Lednici uz jeden mame, .... a az nakonec bude saria v Ustave CR, samozrejme nejdriv jenom pro Muslimy, pak teprve i pro ostatni. A bude konec. Zaslouzene.

Kdyby Zidi uverili ze co Hitler napsal v Mein Kampfu to mysli vazne tak mohli umirat alespon se zbrani v ruce a vedle alespon jednoho-dvou zabitych nacku. Dneska maji "uz nikdy jako ovce" a dokud toto budou delat tak preziji. Nebo umrou, ale vezmou sebou vsechny Araby kolem.

Karel K 30.12.2009 14:57

Místo minaretů by moslimové měli začít vyhlazovat jejich

teroristy, nejen  distancovat se od nich, ale i  pomahat je chytat. Jenze oni vlastně jen jednaji podle koránu ...

Je to od moslimů takové pokrytectví jako když papež nevyobcuje irské katolické  teroristy a přesto hlásá mír.

bezocasý obojživelník 30.12.2009 14:50

Re: Problém

To je dobrý, že uvidíme, až nás přerodí! Ale kdo je pak bude živit? Na to mameluci nemysleli?

kolemjdoucí 30.12.2009 14:50

Jenom čekám,

zatím stále marně, až spolek českých mírumilovných mohamedánů odsoudí vraždy ze cti, ženskou obřízku a další středověké šílenosti, které praktikují jejich souvěrci  nejen ve svých původních zemích, nýbrž  i v Evropě.

Jediná schůdná cesta, jak se pokusit tikající muslimskou bombu v Evropě zneškodnit, vede přes emancipaci ( tedy vzdělání ) jejich žen a tím jim  rozložit systém zevnitř. Teprve, až muslimským dívkám  dojde, že se nemusejí na vše ptát otce, popř. bratrů a že si mohou se svým životem nakládat tak, jak ony uznají za vhodné, se můžeme přestat islámu,  alespoň v Evropě bát, protože lze předpokládat, že v tomto duchu budou jednou vychovávat i své děti. K tomu ovšem musejí být státem zřízeny instituce a nástroje, o které se při své revoltě budou moci opřít a které jim zajistí bezpečnost - např. poradenská centra,  pomoc při nalezení práce , v krajním případě i změna identity. Bude to běh na dlouhou trať,  nicméně žádné jiné  nesilové a  zároveň průchodné řešení v tuto chvíli nevidím.

xxxKubeš 30.12.2009 14:47

Autorovi

R^

Yetti 30.12.2009 14:46

Re: Díky autore, též jsem byl při sledování zděšen.

Kubera má jednu z vlastností(je dobrá i špatná) je totiž až chorobně lakomej a zároveň spořivej,peníze to je jeho modla.

vladim jaro 30.12.2009 14:44

Re: Souhlasím s vším, až na ty minarety

Naprosto souhlasím,tito názory by si měli přečísti naši politici,aby se probudili a našli odvahu a hlavně povinost zachovati křestanskou budoucnost dalším generacím.

g 30.12.2009 14:43

Re: Všichni, kdo tady pindají o problému muslimů

Jde o to kdo stál v počátcích multikulti šílenství, kdo to vyprodukoval a dále propagoval a vedl!

Zjisti si co je to Frankfurtská škola (to je idologická základna multikulti) a kdo byli ti multikulturníci na čelních místech od začátku až do teď. Pro začátek se stačí podívat, kdo jsou největší multikulti humanitáři v "českých" médiích. Češi to nejsou, a třeba ředitel multikulti centra je "Němec" - taky s obrizkou v gatích!

Taková je realita multikulti. Ti co dostali královskou sociálku k neomezenému množení ji nedostali od Čechů, Němců, Francouzů, atd. Protože od ww2 již nemají vládu ve svých zemích.