7.5.2024 | Svátek má Stanislav


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
EVa 30.12.2009 5:48

Re: To je zajímavé,

Třeba Jyrkovi, že ?

RZ 30.12.2009 9:02

Re: To je zajímavé,

To řekl (trochu elegantněji) Gilbert Keith Chesterton.

ascari 30.12.2009 20:11

Re: To je zajímavé,

aha,takže opravuji ,spisovatel.Děkuji za info.

RomanL 30.12.2009 10:51

Re: To je zajímavé,

Víra v Boha je stejná kravina jako jako každá víra v cokoliv jiného bez zdravého rozumu.

RomanL 30.12.2009 10:52

Re: To je zajímavé,

... koneckonců v co myslíte že věří ti muslimové, že?

Elvíra 30.12.2009 7:22

Re: To je zajímavé,

Do muslimských zemí kupodivu emigruje nebo spíš jde za prací, poměrně hodně muslimů...ovšem pozor, pobyt vázaný na zaměstnání, občanství nedosažitelné

RomanL 30.12.2009 10:49

Re: To je zajímavé,

... z Evropy? 8-o

Schumacher 30.12.2009 12:12

Re: To je zajímavé,

R^

Harry 30.12.2009 15:16

Re: To je zajímavé,

Zlata slova. Clovece Vy to schytate od krasoduchu, uz se na to tesim, zitra si to hned pujdu precist.

Kukulín 30.12.2009 16:36

To je zajímavé?

To je přesně případ, kdy myšlenka zvítězí nad zdravím selským rozumem.

. 30.12.2009 18:15

Re: To je zajímavé,

Juro , bezva. R^R^R^  :

Zkrátka komunisté nebo muslimové, ať mají akademické vzdělání či jsou

negramoti, mají v hlavě stejně nasráno, je to zkrátka svoloč,

Hadí oči 30.12.2009 0:49

Ano, jsem xenofobní. Silně xenofobní. Neuvěřitelně xenofobní.

A někdy rád tapetuji. Zkusím to i teď.

Když se jim u nás nelíbí, tak ať ti zatracení muslimové táhnou, odkud přišli.

Když se jim u nás nelíbí, tak ať ti zatracení muslimové táhnou, odkud přišli.

Když se jim u nás nelíbí, tak ať ti zatracení muslimové táhnou, odkud přišli.

Když se jim u nás nelíbí, tak ať ti zatracení muslimové táhnou, odkud přišli.  

důchodce 30 30.12.2009 2:03

Re: Ano, jsem xenofobní. Silně xenofobní. Neuvěřitelně xenofobní.

Tak takhle to dělají muezzini, jedno a to samé pěkně do čtyř světových stran....

JH 30.12.2009 0:47

Naprostý souhlas s autorem, ale bylo by vhodné připomenout, že

nejde o cizí kulturní vlivy, že nejde o multikulti, ale multietnicitu! Hloupí novináři zaměňují tyto pojmy. Jakou kulturu lze očekávat od společnosti, která si některé formy kultury přímo zakazuje a jiné kultury ničí!

JaS 30.12.2009 0:41

Stejně jako autor jsem byl zděšen,

když jsem v pondělí na čro6 poslouchal vyjádření českého orientalisty pan Luboše Kropáčka a katolického kněze pana Tomáše Halíka. Pana Halíka si vážím pro jeho rozumné postoje ke světu i k lidským záležitostem, ale tohle mi přišlo naprosto zrůdné, jako sebevražda. Zkuste si to pustit, bylo to Studio Stop. Pan Kropáček mluvil jako ten praštěný český náčelník muslimů.

M. 30.12.2009 3:22

Re: Stejně jako autor jsem byl zděšen,

Kropáček je skoro určitě tajnej muslim. Nebo na něho "jen" něco vědí z dob jeho studijních pobytyů.

A halík? Spadl do stejného lidského bahna jako jiní byvší bojovníci za svobodu u kterých se strach ze stáří a počínající senilita projevuje PC MC zblbnutí - dienstbier, havel, kocáb, štětina....

jihočech 30.12.2009 0:33

Jeden moudrý Angličan

to vyjádřil lakonicky: " Wherever are moslems, there are problems". Klidně si debatujme o tom, zda je to mírumilovné náboženství nebo vražedná ideologie sesmolená pouštním banditou, podstatné je muslimy do ČR nepouštět. Počkejme si, jak dopadne multikulturní ráj v Angli, Francii či Holandsku.

JaS 30.12.2009 0:43

Re: Jeden moudrý Angličan

No jo, ale když si počkáme, tak to už bude pozdě!

rob 30.12.2009 0:53

Re: Jeden moudrý Angličan

A nevíte náhodou, co je s tím moudrým angličanem dnes? Žiji v UK a podobný názor zde již publikovat nelze. To by chudák asi těžce odpykal..:)

jihočech 30.12.2009 0:59

Paměť slábne

Nevím, zda to vůbec prohlásil doma v Británii. A mimochodem, nepotěšil jste mne. Třebaže jsem na Ostrovech nikdy nebyl, miluji anglickou kulturu a "way of life" od dětství, od doby, kdy jsem hltal příběhy o českých letcích za II. světové... Nemluvě o Tolkienovi, C.S. Lewisovi, Oscaru Wildeovi či Edmundu Burkeovi. Bůh vám pomáhej.

M. 30.12.2009 3:19

Re: Paměť slábne

....miluji anglickou kulturu a "way of life"...

Kde ty loňské sněhy jsou. Možná někde na malých vesničkách. V Anglii je ten rozklad přímo hmatatelný, bývám tam cca co 2 roky.... ta země je ztracená.

68 30.12.2009 5:15

Re: Paměť slábne

Ještě mají královnu se synem a vnukem. Ti tři to snad vytrhnou.

jihočech 30.12.2009 6:41

Třeba je ještě naděje

Angličané měli ve své historii pár šatných období, a dokázali se vzchopit. Nejslavnější takovou dobou je vláda Alfreda z Wessexu.

Kolumbo 30.12.2009 0:11

islám není

náboženství, islám je politický směr, ideologie usilující o totalitní vládu na ovládnutém území. Levicoví blouznivci a humanističtí idioti jsou nakonec nebezpečnější než přímí muslimští fanatici a imámové. Konečně - většina teroristů se nerekrutuje z chuďasů, jak by to nejraději viděli levičáci, ale ze synků bohatých rodičů, které jejich bláhoví rodiče poslali "na studia" do Evropy nebo USA, na university prolezlé levičáckým morem. Teprve tam se "vzdělali" ve správném mixu nenávisti a fanatismu. A to chce Evropa vybudovat "společnost vzdělání"! Než takové vzdělance je lepší žít mezi negramoty a kydat s nima hnůj.