27.3.2023 | Svátek má Dita


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
kapitán 2.2.2006 8:02

Re: Volebni preference

Původní kniha EKOFAŠISMUS vyšla v roce 1999 z několikaleté studie.
Takže, KTERÉ že to volby měla ovlivňovat ?
kapitán 2.2.2006 7:56

Re: Autor

Ohánět se "ubožáctvím" autora je hloupé,
vyvraťte jeho názory ?
Jan Hájek 2.2.2006 7:52

Re: Vskutku zajímavé

a často též TURECKÉ hospodářství.
VladaPing 2.2.2006 7:52

Jenom poznámku pro autora..."Böhmische Dörfer" má v němčině...

(a to již daleko dříve, než se nějaký Hitler narodil), naprosto přesně stejný význam, jako naše rčení "španělská vesnice".
S naprosto stejným významem.
 
P.S.
Ovšem, nikoho, tedy u nás, nenapadne z tohoto rčení vyvozovat nějaké závěry ohledně architektury (třeba) španělského venkova.......
Aaspoň v to doufám.
Skepticus Maximus 2.2.2006 7:51

Teď mi to došlo.

Autor je agent Zelených, který se snaží o dehonestaci jejich odpůrců zhovadilým článkem, ve kterém splácá chorobné vize s trochou reálií a výsledkem je příliv sympatií těmto hloupě nařknutým aktivitám :-)
L 2.2.2006 7:35

Volebni preference

V dalsim pokracovani, cile v casti tri, nam vyjde uplne jasne, ze mame volit ODS.
 
Ono je docela mozne, ze jsou obavy, ze se tem zelenym budou zvysovat volebni preference. Kdo vi, cim takove obavy vznikaji. Mozna je to vrazdamy uspesnych podnikatelu, mozna je to tim, ze bylo otraveno Labe. Jak by rekl Profesor, otraveni vseho ziveho kyanidem je jen takova tresinka na dortu.
 
Takze je rychle nutne vyplodit nekolikastrankove pojednani na zdejsi tema. Musi se proste teoreticky odvodit, ze ti, co maji jakekoliv namitky proti otraveni vseho ziveho v rekach jsou vlastne co. Jsou to vlastne muslimove, jsou to nacisti, jsou to ti z te technoparty a podobne blaboly.
 
Ale ted opravdu nevim, mozna z toho vseho vyplyne, ze mame nakonec volit CSSD.
 
Hnyk 2.2.2006 7:25

Vskutku zajímavé

Vskutku zajímavé jak akce IDOB (internet do blázince) v Čechách funguje. Kdyby tak výborně fungovalo i všechno ostatní...
Poznámka k článku: Pokud mne pamět neklame, tak první ekologostické hnutí po II - SV bylo a je greenpeace. Až později se po něm začali opičit " alternativní " politikové v Evropě. Org. greenpeace vznikla v Kanadě. Kanada - útulek německých fašistů po II - SV ???
A Češi jsou rasisti. Když něčemu nerozumí anebo je tam bordel, tak je to pro ně " španělská vesnice "
Ivan Nový 2.2.2006 7:17

Levicové ideály

jsou stejně nemravné :-)))
Pavel 2.2.2006 6:47

Auto je trapný ubožák

To se jinak vůbec nedá říci. Anebo se jedná o duševně nemocného člověka za způsob jistého nejmenovaného "závislého" novináře.
honzak 2.2.2006 6:31

nalezeno,

doporučuji pečlivě prohlédnout. Zejména celkové využití, aby i ti nejzarytější příznivci pochopili (stačí základní vzdělání). Energetický přínos téměř nulový, zato 150 00,- na účtu...
honzak 2.2.2006 6:25

informace o

 Kuchtové mě potěšila. Šance melounů na průnik do parlamentu se tím dramaticky snížily. Takovou ordinérní ženštinu může volit jen užitečný idiot obého pohlaví a těch naštěstí není statisticky významné množství.
Pro milovníky alternativních zdrojů jdu hledat přehled vytočených peněz v Jindřichovicích pod Smrkem. Při dlouhotrvající tlakové výši to budou zajímavá čísla.
Autora zdravím a přeju pevné nervy při pročítání ekologistických výpotků.
68 2.2.2006 2:26

Re: Dalo by se to říct stručněji

Co se týká těch muslimů, oni to myslím plánují i ti méně militantní a nemilitantní. Pouze jinými prostředky. (Všichni nemají žaludek na pumové atentáty a pižlání hlav.)   Nemohou si vlastně pomoci, nebyli by to jinak muslimové. Poslouchat se musí, víra je víra, Alláh jen jeden.
Richard Švehla 2.2.2006 1:28

Malá poznámka k dobrému článku

Nacismus s fašismem si pletou lidé nejen na Západě. Toto zmatení pojmů záměrně zavedli komunisti už ve třicátých letech, aby v soupeření s konkurenční tlupou nemuseli stále používat pojem „socialismus“ ( National sozialistische Deutsche Arbeiterpartei), na který chtěli mít monopol.
 
S rostoucí vzdělaností lidí se naštěstí zlepšuje povědomí o nedávných dějinách, jak o dvou typech socialismu, které postihly naši vlast, tak o důsledcích zavedení soběstatečných zemědělských komun v Kambodži za éry Pol Pota.
Martin 2.2.2006 1:19

Narodni parky

Ja nevim jestli se pan Pehe neopil. Prvni chranene uzemi jako takove bylo Yosemitske udoli, kratce nato jako prvni narodni park na svete vyhlasili Yellowstone a kratce nato i Yosemite, oba v USA.
j 2.2.2006 1:01

Neuvěřitelné....

...on ten blábol má opravdu pokračování
IS 2.2.2006 0:55

správný odhad - autor opisovalˇ

Odhad, že autor opisoval z  publikace Bielové a Staudenmaiera "Ekofašismus" byl správný. Bohužel záměr publikace je jiný než autor zamýšlí a rozhodně daleko od jeho srovnávání se současnými Zelenými v ĆR.  Známý komunistobijce senátor Štětina kandidoval přece za Stranu Zelených a možná dostane infarkt, až zjistí, že mu někdo nasazuje "psí hlavu" nacismu či fašismu..
Stalo se v módě primitivních pravičáků provádět všelijaká absurdní srovnávání. Jsem zvědav, jestli někdo vymyslí, že Zelení jsou terorističtí islamisté, protože symbolem islámu je zelená barva, jak bylo  vidět na TV záběrech příslušníků Hamasu se zelenými vlajkami po vítězství  v palestinských volbách. A je také známo, že v SS byla muslimská divize. 
Zdá se, že Slupecký také podléhá módnímu folkloru a bude Západu vytýkat, že má upředňostňovat termín nacismus před fašismem. Ono se totiž špatně vysvětluje, že ve členské zemi EU existuje legální fašistická strana frankistů.  Jenže srovnávat nacismus s komunismem znamená srovnávat německého ratlíka myš se komunistickém slonem, protože v komunistických zemích žilo více než miliarda lidí.
Využívání různých přírodních jevů pro ideologii není nic neobvyklé. Je však přihlouplé z toho vyrábět ideologické klacky. Rasismus byl dloho nemocí i demokratických Spojených států donedávna  Když Hitler nastoupil moci, jako jedni z prvních mu  blahořáli k úspěchu eugenikové z Virginie (stát USA), kteří se již dříve snažili zlepšovat "americkou rasu" a podnítili nucené sterilizace údajně  méněcenných lidí. Ostatně podivné sterilizace žen v ČR řešil nedávno ombudsman.
doxa 2.2.2006 0:52

Dalo by se to říct stručněji

Komunisti, fašisti, militantní muslimové, zelení ad. plánují pro lidstvo zářné zítřky, ale nikdo soudný jim o to nestojí.