6.8.2020 | Svátek má Oldřiška


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
7.1.2008 11:13

To, že je pan starosta Neoral vůl,

nijak nemění můj názor na radar. Starosta Trokavce mi může bejt zcela volnej. Totéž ale, bohužel, nemůžu říct o radaru. BTW Vondra je taky pěknej kastrovanej sudokopytník, taky lže (dokonce v TV). A mění to nějak Váš náhled na problematiku radaru?

7.1.2008 12:18

Re: To, že je pan starosta Neoral vůl,

Kde lze?

7.1.2008 11:13

koukám, že

nad Kladnem zase svítí rudá záře a imperialista třepe měšcem. A vrchní obrtrotl trokavec má zase publicitu a vymáčkne další prachy z rozpočtu.

Problematika potřebuje DŮSLEDNĚ rozdělit na technickou část a politickou. Na všech úrovních, poslanci a senátoři jsou častou stejně technicky zdatní jako trokavec.

7.1.2008 11:46

Re: koukám, že

A ta PŘÍŠERNĚ hloupá Chytilová by nám měla svými argumenty zvonit v uších.

7.1.2008 12:14

Re: Re: koukám, že

TO TY PŘÍŠERNÉ CHYTILOVÉ ASI MOC ZÁVIDÍTE

7.1.2008 12:46

Re: Re: Re: koukám, že

Ale vůůůbec ne,  PROBUUUUH ! Jen jsem včera shlédl starý záznam z ČT24, kde ta paní hovoří ( no spíše, jak tam sama říká se hádá ) v půlhodinovém pořadu o radaru s p. Topferem.

http://www.ct24.cz/vysilani/?rychlost=high&typ=asx&id=156171&porad=&datum=2007-07-16

Posuďte sám, prosím. Umělcům bychom normálně měli závidět jejich vystupování, jazyk, klasu ( VIP(!!)), ale věřte mi, nemám k závisti žádné chuti. Spíše lítost nad kompletní ABSENCÍ základního vzdělání, pohrdáním tímto, nepřípustným chováním a neznalostí základů rhetoriky. OSTUDA. Shlédněte a dejte mi vědět, prosím.

7.1.2008 13:15

Re: Re: Re: Re: koukám, že

SALCHERE IP: 80.188.71.xxx,  ČEKÁM !!!!

7.1.2008 13:23

Re: Re: Re: Re: koukám, že

R^R^R^

On totiž humanitní vzdělanec, dostane-li se mu jistého věhlasu, nabude někdy dojmu, že rozumí čemukoliv, a nerozpakuje se o tom veřejně mluvit a veřejně ze sebe dělat vola. A umělcové jsou holt spíš vzdělanci humanitní ...

K Chytilové bych řekl akorát, že to zamlada byla hezká ženská; její filmy mne bohužel nezaujaly - jsou na mně moc umělecké - no a k stáru ze sebe dělá komičku, ač to nejspíš nezamýšlí ...

7.1.2008 22:43

Re: Re: Re: Re: Re: koukám, že

Máte pravdu, že umělci (ale nejen, všechny známé oobnosti, bohužel i včetně "vyvolených") se ihned pasují na obecné poradce na "fšecko". Znám vynikající herce, kteří ale v politice byli za voly.

7.1.2008 11:05

Neměl náhodou na mysli bomby s ochuzeným uranem, které byly též použity při humanitárním bombardování Srbska ?

7.1.2008 11:17

Re: Neměl náhodou na mysli bomby s ochuzeným uranem, které byly též použity při humanitárním bombardování Srbska ?

S ochuzeným uranem jsou to střely (např. do leteckého kanónu A-10tky), nebo do protipancéřového granátu tanku M1 Abrams. Ten, jak známo, ničí cíl kinetickou energií, nemá výbušnou část.

7.1.2008 12:10

Re: Re: Neměl náhodou na mysli bomby s ochuzeným uranem, které byly též použity při humanitárním bombardování Srbska ?

ovšem co se děje s hlavicí po zásahu jistě víš, nebo ne?

7.1.2008 12:15

Re: Re: Re: Neměl náhodou na mysli bomby s ochuzeným uranem, které byly též použity při humanitárním bombardování Srbska ?

Roztříští se a shoří - neexploduje, anžto nemá co explodovat (i když to při zásahu jako výbuch vypadá - čast dopadové energie se mění teplo napomáhající destrukci pancíře).

7.1.2008 12:12

Re: Neměl náhodou na mysli bomby s ochuzeným uranem, které byly též použity při humanitárním bombardování Srbska ?

Buvole - ten uran je tam proto, aby střela byla těžší - ničí cíl svou kinetickou energií; a ochuzený proto, aby to co možno nejmíň zářilo :-D

7.1.2008 13:13

Re: Re: Neměl náhodou na mysli bomby s ochuzeným uranem, které byly též použity při humanitárním bombardování Srbska ?

Ze školy znám zákon o zahování energie. Rozumím tomu, že kinetiká energie se nárazem přemění v tepelnou, ale trošku tápu, co se stane s tou "jadernou" nebo "zářící" energií v tom uranu .... nezamoří to náhodou okolí nějaký izotopy toho uranu, které dál ničí živou sílu, třeba dlouhodobě, tím zářením ?

7.1.2008 13:26

Re: Re: Re: Neměl náhodou na mysli bomby s ochuzeným uranem, které byly též použity při humanitárním bombardování Srbska ?

Viz třeba http://www.barrister.cz/strat/bulletin/page.php?id=14 a http://www.toxicology.emtrading.cz/modules.php?name=News&file=print&sid=28

7.1.2008 14:29

Re: Re: Re: Re: Neměl náhodou na mysli bomby s ochuzeným uranem, které byly též použity při humanitárním bombardování Srbska ?

Děkuji za odkazy .... jsem nakloněn tomu, že nemoc veteránů války v zálivu souvisí s tím ochuzeným uranem ...

7.1.2008 15:26

Re: Re: Re: Re: Re: Neměl náhodou na mysli bomby s ochuzeným uranem, které byly též použity při humanitárním bombardování Srbska ?

Uran, ochuzený, ci neochuzený, je prudce jedovatý tezký kov. Zbytek si domyslete,  myslivci...

7.1.2008 15:27

Re: Re: Re: Re: Re: Neměl náhodou na mysli bomby s ochuzeným uranem, které byly též použity při humanitárním bombardování Srbska ?

Já ne - onemocněli i vojáci, co nebyli v první linii a k dotyčnou municí zničeným objektům se ani nepřiblížili ..

7.1.2008 17:35

Re: Re: Re: Neměl náhodou na mysli bomby s ochuzeným uranem, které byly též použity při humanitárním bombardování Srbska ?

A ta škola, ..vole, to byla nejspíše tahle, viď :http://www.firmy.cz/Instituce-a-urady/Vzdelavaci-instituce/Zakladni-skoly/Zvlastni-pomocne-a-specialni/reg/praha

7.1.2008 11:05

wagner...

Opet muj klasicky vykrik: Pane Wagnere, co pan Bem? Byl na Everestu nebo nebyl? Omluvil jste se mu nebo neomluvil?

7.1.2008 11:02

Nemyslím ..

že se starosta Trokavce pomátl. On pouze upozornuje na to ,že veškeré napětí ve světě dnes        (a záměrně vynechám pozitivní úlohu Ameriky ve válce a po ní ) se,bohužel, odehrává v režii USA.Amerika je  v současnosti více než kdykoli před tím ,na pozadí své vojenské a ekonomické síly, agresivnější,nenasytnější,bezohlednější vůči ostatnému světu. A kdyby  mělo dojít ,chraň Bůh,ke světovému konfliktu v němž by neměla šanci zvítězit,tak nás obdobně jako Británie a Francie svěho času klidně hodí přes palubu.    Závěr: radar u nás slouží zájmům USA především a až na posledním místě Česku a Polsku.

7.1.2008 11:42

Re: Nemyslím ..

Buližníku, ale JÁ si myslím, že myslím. " ...veškeré napětí ve světě dnes.... se,bohužel, odehrává v režii USA.  Co Vás vede k černobílému "veškeré". Zavádějící nepravda, možná osobní NÁZOR, nikoliv ARGUMENT pomíjející existenci nikdy nekončícího TERORIZMU a NEPŘÁTELSTVÍ vůči Americe. Amerika byla vždy opravdovou mírumilovnou zemí, která, a to prosím si napište, " šla do válek až byla sama napadena " !!!! Amerika MĚLA vždy slabou stránku, že musel někdo přijít a dát jí prví ránu pěstí. Ovšemže následky si musí každý přičíst na SVŮJ účet. Proto to píši v čase minulém. Po prozření s Japonskem Amerika není stejná. Od té doby filosofie její obrany spočívá na nepřekonatelné síle, vědě, technice a pokroku. Zbraní proti Americe pak se stala cílená ESKALOVANÁ ZÁVIST. A toto je zbraň, užívaná, Buližníku, i pánem z Trokavce. 

Není jiná země na světě, která, s takovouto mocí by byla ochotna se sama eticky kontrolovat a své síly NEZNEUŽÍT ke své dominanci, ovšem až do té míry, kdy nějaký ztřeštěnec svou míru odpovědnosti popře. Stačilo málo a NĚMECKÉ TANKY jsem měl pod okny. Stačilo málo a měl jsem RUSKÉ TANKY pod okny, jen ty americké odjely bez výzev a nikdy se zde neoběvily. KDO je tedy nepřítel, zrádce, provokatér a nositel problemů ?

7.1.2008 12:32

Re: Re: Nemyslím ..

Zdá se,že Esmerald-a tančí zaslepeně americký taneček. Není třeba dál diskutovat,vše je jasné,ale ovšem že ne černobílé. Amerika je jiná,Rusko je jiné,svět je jiný. A Esmeralda spí svůj věčný sen,slepý,bez závisti. Nazdar!

7.1.2008 16:42

Re: Re: Re: Nemyslím ..

Buližníku. jste opravdu stejně tupý jako ten šutrák po němž se jmenujete.

7.1.2008 13:02

Re: Re: Nemyslím ..

R^R^R^R^!!

7.1.2008 13:41

Re: Re: Nemyslím ..

Moje řeč. Radar tu bude a šmytec. Kecy antiradaristů jsou nám k smíchu nebo k pláči?

7.1.2008 22:58

Re: Nemyslím ..

No jo, hochu, ale upozorňovat a obviňovat zcela nesmyslně (leč pro méně myslící občany atraktivně) že použili atomové bomby je snad trochu rozdíl, ne? Je to jako byste projel křižovatku na červenou a já na to upozornil tím, že bych Vás obvinil z vyvraždění sousedovy rodiny.

7.1.2008 10:51

2 Esmerald

Můžete uvést zdroj, kdy ten sovětský voják něco takového řekl, rád bych si to přečetl?Domněnky zhrzeného Žida,nenávidějícího Rusko od doby, kdy mu přestal vládnout, nejsou žádná fakta.                                             

7.1.2008 11:08

Re: 2 Esmerald

Žel, na stupidní otázku stupidní odpověď ! Můžete stejným způsobem uvést zdroj na toho zhrzeného Žida, pokud já budu rozhodovat o tom jaká fakta uznám ? Nelogické, nesmyslné, zbytečné. Mimo jiné; NEjsem Žid. Pro mne ARGUMENT nezná barvu pleti, jazyk a jak často říkám svůj patentovaný výrok " nerozhoduje ani tvar, ani velikost pohlavního ústrojí ".

Sporný výrok byl " vysloven ", ne přímo zapsán do mezinárodní úmluvy, ale vynasnažím se ze všech sil, abych spolehlivý zdroj opět našel a dám Vám vědět. Slibuji, já nezapomínám.