28.10.2020 | Den vzniku samostatného československého státu


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Roy Boehm 7.1.2008 11:13

To, že je pan starosta Neoral vůl,

nijak nemění můj názor na radar. Starosta Trokavce mi může bejt zcela volnej. Totéž ale, bohužel, nemůžu říct o radaru. BTW Vondra je taky pěknej kastrovanej sudokopytník, taky lže (dokonce v TV). A mění to nějak Váš náhled na problematiku radaru?

Beldor 7.1.2008 12:18

Re: To, že je pan starosta Neoral vůl,

Kde lze?

honzak 7.1.2008 11:13

koukám, že

nad Kladnem zase svítí rudá záře a imperialista třepe měšcem. A vrchní obrtrotl trokavec má zase publicitu a vymáčkne další prachy z rozpočtu.

Problematika potřebuje DŮSLEDNĚ rozdělit na technickou část a politickou. Na všech úrovních, poslanci a senátoři jsou častou stejně technicky zdatní jako trokavec.

Esmerald 7.1.2008 11:46

Re: koukám, že

A ta PŘÍŠERNĚ hloupá Chytilová by nám měla svými argumenty zvonit v uších.

SALCHER 7.1.2008 12:14

Re: Re: koukám, že

TO TY PŘÍŠERNÉ CHYTILOVÉ ASI MOC ZÁVIDÍTE

Esmerald 7.1.2008 12:46

Re: Re: Re: koukám, že

Ale vůůůbec ne,  PROBUUUUH ! Jen jsem včera shlédl starý záznam z ČT24, kde ta paní hovoří ( no spíše, jak tam sama říká se hádá ) v půlhodinovém pořadu o radaru s p. Topferem.

http://www.ct24.cz/vysilani/?rychlost=high&typ=asx&id=156171&porad=&datum=2007-07-16

Posuďte sám, prosím. Umělcům bychom normálně měli závidět jejich vystupování, jazyk, klasu ( VIP(!!)), ale věřte mi, nemám k závisti žádné chuti. Spíše lítost nad kompletní ABSENCÍ základního vzdělání, pohrdáním tímto, nepřípustným chováním a neznalostí základů rhetoriky. OSTUDA. Shlédněte a dejte mi vědět, prosím.

Esmerald 7.1.2008 13:15

Re: Re: Re: Re: koukám, že

SALCHERE IP: 80.188.71.xxx,  ČEKÁM !!!!

Jura Jurax 7.1.2008 13:23

Re: Re: Re: Re: koukám, že

R^R^R^

On totiž humanitní vzdělanec, dostane-li se mu jistého věhlasu, nabude někdy dojmu, že rozumí čemukoliv, a nerozpakuje se o tom veřejně mluvit a veřejně ze sebe dělat vola. A umělcové jsou holt spíš vzdělanci humanitní ...

K Chytilové bych řekl akorát, že to zamlada byla hezká ženská; její filmy mne bohužel nezaujaly - jsou na mně moc umělecké - no a k stáru ze sebe dělá komičku, ač to nejspíš nezamýšlí ...

PQ 7.1.2008 22:43

Re: Re: Re: Re: Re: koukám, že

Máte pravdu, že umělci (ale nejen, všechny známé oobnosti, bohužel i včetně "vyvolených") se ihned pasují na obecné poradce na "fšecko". Znám vynikající herce, kteří ale v politice byli za voly.

Buvol 7.1.2008 11:05

Neměl náhodou na mysli bomby s ochuzeným uranem, které byly též použity při humanitárním bombardování Srbska ?

JiB 7.1.2008 11:17

Re: Neměl náhodou na mysli bomby s ochuzeným uranem, které byly též použity při humanitárním bombardování Srbska ?

S ochuzeným uranem jsou to střely (např. do leteckého kanónu A-10tky), nebo do protipancéřového granátu tanku M1 Abrams. Ten, jak známo, ničí cíl kinetickou energií, nemá výbušnou část.

www racek 7.1.2008 12:10

Re: Re: Neměl náhodou na mysli bomby s ochuzeným uranem, které byly též použity při humanitárním bombardování Srbska ?

ovšem co se děje s hlavicí po zásahu jistě víš, nebo ne?

Jura Jurax 7.1.2008 12:15

Re: Re: Re: Neměl náhodou na mysli bomby s ochuzeným uranem, které byly též použity při humanitárním bombardování Srbska ?

Roztříští se a shoří - neexploduje, anžto nemá co explodovat (i když to při zásahu jako výbuch vypadá - čast dopadové energie se mění teplo napomáhající destrukci pancíře).

Jura Jurax 7.1.2008 12:12

Re: Neměl náhodou na mysli bomby s ochuzeným uranem, které byly též použity při humanitárním bombardování Srbska ?

Buvole - ten uran je tam proto, aby střela byla těžší - ničí cíl svou kinetickou energií; a ochuzený proto, aby to co možno nejmíň zářilo :-D

Buvol 7.1.2008 13:13

Re: Re: Neměl náhodou na mysli bomby s ochuzeným uranem, které byly též použity při humanitárním bombardování Srbska ?

Ze školy znám zákon o zahování energie. Rozumím tomu, že kinetiká energie se nárazem přemění v tepelnou, ale trošku tápu, co se stane s tou "jadernou" nebo "zářící" energií v tom uranu .... nezamoří to náhodou okolí nějaký izotopy toho uranu, které dál ničí živou sílu, třeba dlouhodobě, tím zářením ?

Jura Jurax 7.1.2008 13:26

Re: Re: Re: Neměl náhodou na mysli bomby s ochuzeným uranem, které byly též použity při humanitárním bombardování Srbska ?

Viz třeba http://www.barrister.cz/strat/bulletin/page.php?id=14 a http://www.toxicology.emtrading.cz/modules.php?name=News&file=print&sid=28

Buvol 7.1.2008 14:29

Re: Re: Re: Re: Neměl náhodou na mysli bomby s ochuzeným uranem, které byly též použity při humanitárním bombardování Srbska ?

Děkuji za odkazy .... jsem nakloněn tomu, že nemoc veteránů války v zálivu souvisí s tím ochuzeným uranem ...

Aurelius 7.1.2008 15:26

Re: Re: Re: Re: Re: Neměl náhodou na mysli bomby s ochuzeným uranem, které byly též použity při humanitárním bombardování Srbska ?

Uran, ochuzený, ci neochuzený, je prudce jedovatý tezký kov. Zbytek si domyslete,  myslivci...

Jura Jurax 7.1.2008 15:27

Re: Re: Re: Re: Re: Neměl náhodou na mysli bomby s ochuzeným uranem, které byly též použity při humanitárním bombardování Srbska ?

Já ne - onemocněli i vojáci, co nebyli v první linii a k dotyčnou municí zničeným objektům se ani nepřiblížili ..

jirka.s. 7.1.2008 17:35

Re: Re: Re: Neměl náhodou na mysli bomby s ochuzeným uranem, které byly též použity při humanitárním bombardování Srbska ?

A ta škola, ..vole, to byla nejspíše tahle, viď :http://www.firmy.cz/Instituce-a-urady/Vzdelavaci-instituce/Zakladni-skoly/Zvlastni-pomocne-a-specialni/reg/praha

bnmbn 7.1.2008 11:05

wagner...

Opet muj klasicky vykrik: Pane Wagnere, co pan Bem? Byl na Everestu nebo nebyl? Omluvil jste se mu nebo neomluvil?

Buližník 7.1.2008 11:02

Nemyslím ..

že se starosta Trokavce pomátl. On pouze upozornuje na to ,že veškeré napětí ve světě dnes        (a záměrně vynechám pozitivní úlohu Ameriky ve válce a po ní ) se,bohužel, odehrává v režii USA.Amerika je  v současnosti více než kdykoli před tím ,na pozadí své vojenské a ekonomické síly, agresivnější,nenasytnější,bezohlednější vůči ostatnému světu. A kdyby  mělo dojít ,chraň Bůh,ke světovému konfliktu v němž by neměla šanci zvítězit,tak nás obdobně jako Británie a Francie svěho času klidně hodí přes palubu.    Závěr: radar u nás slouží zájmům USA především a až na posledním místě Česku a Polsku.

Esmerald 7.1.2008 11:42

Re: Nemyslím ..

Buližníku, ale JÁ si myslím, že myslím. " ...veškeré napětí ve světě dnes.... se,bohužel, odehrává v režii USA.  Co Vás vede k černobílému "veškeré". Zavádějící nepravda, možná osobní NÁZOR, nikoliv ARGUMENT pomíjející existenci nikdy nekončícího TERORIZMU a NEPŘÁTELSTVÍ vůči Americe. Amerika byla vždy opravdovou mírumilovnou zemí, která, a to prosím si napište, " šla do válek až byla sama napadena " !!!! Amerika MĚLA vždy slabou stránku, že musel někdo přijít a dát jí prví ránu pěstí. Ovšemže následky si musí každý přičíst na SVŮJ účet. Proto to píši v čase minulém. Po prozření s Japonskem Amerika není stejná. Od té doby filosofie její obrany spočívá na nepřekonatelné síle, vědě, technice a pokroku. Zbraní proti Americe pak se stala cílená ESKALOVANÁ ZÁVIST. A toto je zbraň, užívaná, Buližníku, i pánem z Trokavce. 

Není jiná země na světě, která, s takovouto mocí by byla ochotna se sama eticky kontrolovat a své síly NEZNEUŽÍT ke své dominanci, ovšem až do té míry, kdy nějaký ztřeštěnec svou míru odpovědnosti popře. Stačilo málo a NĚMECKÉ TANKY jsem měl pod okny. Stačilo málo a měl jsem RUSKÉ TANKY pod okny, jen ty americké odjely bez výzev a nikdy se zde neoběvily. KDO je tedy nepřítel, zrádce, provokatér a nositel problemů ?

Buližník 7.1.2008 12:32

Re: Re: Nemyslím ..

Zdá se,že Esmerald-a tančí zaslepeně americký taneček. Není třeba dál diskutovat,vše je jasné,ale ovšem že ne černobílé. Amerika je jiná,Rusko je jiné,svět je jiný. A Esmeralda spí svůj věčný sen,slepý,bez závisti. Nazdar!

F. Čech 7.1.2008 16:42

Re: Re: Re: Nemyslím ..

Buližníku. jste opravdu stejně tupý jako ten šutrák po němž se jmenujete.

Miloš 7.1.2008 13:02

Re: Re: Nemyslím ..

R^R^R^R^!!

čárli 7.1.2008 13:41

Re: Re: Nemyslím ..

Moje řeč. Radar tu bude a šmytec. Kecy antiradaristů jsou nám k smíchu nebo k pláči?

PQ 7.1.2008 22:58

Re: Nemyslím ..

No jo, hochu, ale upozorňovat a obviňovat zcela nesmyslně (leč pro méně myslící občany atraktivně) že použili atomové bomby je snad trochu rozdíl, ne? Je to jako byste projel křižovatku na červenou a já na to upozornil tím, že bych Vás obvinil z vyvraždění sousedovy rodiny.

X/X/O 7.1.2008 10:51

2 Esmerald

Můžete uvést zdroj, kdy ten sovětský voják něco takového řekl, rád bych si to přečetl?Domněnky zhrzeného Žida,nenávidějícího Rusko od doby, kdy mu přestal vládnout, nejsou žádná fakta.                                             

Esmerald 7.1.2008 11:08

Re: 2 Esmerald

Žel, na stupidní otázku stupidní odpověď ! Můžete stejným způsobem uvést zdroj na toho zhrzeného Žida, pokud já budu rozhodovat o tom jaká fakta uznám ? Nelogické, nesmyslné, zbytečné. Mimo jiné; NEjsem Žid. Pro mne ARGUMENT nezná barvu pleti, jazyk a jak často říkám svůj patentovaný výrok " nerozhoduje ani tvar, ani velikost pohlavního ústrojí ".

Sporný výrok byl " vysloven ", ne přímo zapsán do mezinárodní úmluvy, ale vynasnažím se ze všech sil, abych spolehlivý zdroj opět našel a dám Vám vědět. Slibuji, já nezapomínám.