28.10.2020 | Den vzniku samostatného československého státu


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
mik 7.1.2008 18:19

Re: Gerd Bastian - agent, vrah, sebevrah

Doplatila na sjen vou blbost. Na blbost takových jako je ona nebo ten ma.or z trokavce doplácí všichni

lovesound 7.1.2008 17:02

Pako........

Chce ještě někdo pochybovat,že tito lidé jsou fanatičtí zaslepenci?Hloupost,spojená s rudou ideologií je stejně nebezpečná jako muslimští teroristé....A TOTO by chtělo rozhodovat o státu.;-€

glon 7.1.2008 17:15

Re: Pako........

Starosta trokavce se nezbláznil... Jde jenom o to, že v krátké době začne předvolební kampaň na místo poslance atd. NEVĚŘÍM , že tito lidé to dělají pro blaho lidu Dělají to pro sebe. Peníze, jsou peníze a to je velká síla. o co, že ti vaši starostové budou na kandididádce vaší obce, kraje atd.Stejná situace je i vjiných krajích. Zkuste si zkontrolovat třeba zlínský kraj a starosty  atd. atd.

Ludva 7.1.2008 16:57

Starosta Trokavce je mimo ?

Možná s tím atomovým výbuchem v Afghánistanu, ale snaha USA chránit si své vlastní území a přenášet potíže jinam je známa. Například 67 pokusných atomových výbuchů na atolech Bikini a Eniwetok v letech 1945-1958 se zamořením rozsáhlých oblastí Tichomoří to nebylo nic ? Radar v Česku patří do stejné kategorie - chránit území USA a riziko přenechat hostitelské zemi. Děkuji, nechci.

vi 7.1.2008 17:09

Re: Starosta Trokavce je mimo ?

Je to vůbec pravda, že to napsal? Zdá se, že kromě Wágnera to nikdo nečet a nenašel!

Harpyje 7.1.2008 17:15

Re: Re: Starosta Trokavce je mimo ?

Ale našel! Když neumíté hledat, tak neobviňujte jiné z křivých úmyslů. Rv

vi 7.1.2008 17:31

Re: Re: Re: Starosta Trokavce je mimo ?

Upřesněte kde a já se okamžitě po přečtení omluvím.

Harpyje 7.1.2008 17:34

Re: Re: Re: Re: Starosta Trokavce je mimo ?

Předposlední "ohlas čtenářů", úplně na konci.

vi 7.1.2008 17:54

Re: Re: Re: Re: Re: Starosta Trokavce je mimo ?

Tak se omlouvám, ale doufám, že to není akce nějakého hackera.

Vasekpasek 7.1.2008 18:08

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Starosta Trokavce je mimo ?

Já spíš doufám, že je, protože čeho je moc, toho je příliš...

PQ 7.1.2008 22:28

Re: Re: Re: Re: Starosta Trokavce je mimo ?

na adrese www.trokavec.cz, ohlasy čtenářů, odpověď na příspěvek č. 87, dne 14.1.07.Podívejte se tam a pak se omluvte, prosím.

Abonent 7.1.2008 17:45

Pro Ludvu : Prosím o vysvětlení (1.opakování otázky)

Vážený Ludvo, ještě jste mi neodpověděl na včerejší otázku, takže znovu :

Vy opravdu považujete za neprůkaznou "náboženskou víru" ?

Děkuji předem za odpověď.

Ludva 7.1.2008 17:57

Re: Pro Ludvu : Prosím o vysvětlení (1.opakování otázky)

Tam jsem reagoval na příspěvek, že je v podstatě stejné, jestli věříme v Boha nebo v atheismus či něco jiného.  V celém svém životě jsem se nesetkal s ničím, co by svědčilo o správnosti náboženských dogmat. Žádný důkaz, takže volím vědu. Ale nikomu nic neberu, třeba máte jinou zkušenost.

Abonent 7.1.2008 18:41

Re: Re: Pro Ludvu : Prosím o vysvětlení (1.opakování otázky)

Vážený Ludvo, děkuji za odpověď.

Já jsem položil ten dotaz, neboť Váš včerejší text vyzněl v tom smyslu, že nevěříte v existenci  "náboženské víry"  (Váš výraz). Což mi přišlo dosti podivné. 

Vy tedy věříte ve Vědu. Nu, proč ne, jsou horší objekty vrozené víry. Já jsem v ní věřil dlouho, a v její převahu nad pavědou a pověrou věřím dodnes. Konečně, jak známo, "útok na vědu je špatná teologie" :-) (G. K. Chesterton, The Blue Cross, předposlední odstavec)

A co se týče mojí zkušenosti, tak nejlepší důkaz Boží existence naleznete sám v sobě. Až přijde čas. Pokud jej budete opravdu hledat.

Přeji mnoho štěstí v hledání i nacházení.

Ludva 7.1.2008 21:30

Re: Re: Re: Pro Ludvu : Prosím o vysvětlení (1.opakování otázky)

Děkuji, asi jste šťastnější než já, slyšel jsem, že víra je dar, kterého se mi ale zatím nedostalo.

Abonent 7.1.2008 22:27

Pro Ludvu : Jak nalézt v sobě dar

Ten dar neseme v sobě všichni. Všichni jsme potomky "pračlověka Janečka", který si jednou, možná v mrazivé noci pod oblohou plnou mihotavých světélek, uvědomil svoji samotu a smrtelnost.

Strach, jež mu sevřel chlupatou hruď, dnes nazýváme existenciální úzkostí. Pračlověk J. bojoval s tou hroznou tíhou jako s šelmou. A zvítězil - odkudsi mu před jeho vnitřní zrak vyplul obraz, jemuž porozuměl jen zpola : viděl někoho Mocného, Hrozného, ale přitom Naslouchajícího.

A začal k němu mluvit, a přinášet mu oběti. Vědomí posily, mocné, i když neviděné, mu pomáhalo snášet strázně hladu, zimy, ztrát nejbližších pralidí. Pračlověk J., takto posílen, přežil. Předal své geny dál. Jeho sousedé, kteří modlitbu a oběti odmítli jako babskou pověru, stresováni zeslábli, ztratili zbytky evolučních výhod, vymřeli. 

Jsou dvě cesty k nalezení toho daru : velká radost a velký žal.

Přál bych Vám, Ludvo, abyste prošel tou první.

jirka.s. 7.1.2008 17:48

Re: Starosta Trokavce je mimo ?

Zkus, ty statistiku, si zagůglovat a zadat si "pokusné jaderné výbuchy SSSR" a pak si najdi CS magazin. (cenzor z mně neznámých důvodů nebere) V článku pak věnuj hlavní pozornost dole statistice!

Ludva 7.1.2008 18:02

Re: Re: Starosta Trokavce je mimo ?

Všechny ty pokusy byly špatné a nebezpečné, proč by je jinak velmoci typu USA a Francie dělaly co nejdál od svého území. Rusko nijak neomlouvám, ti jsou ještě horší.

PQ 7.1.2008 22:25

Re: Starosta Trokavce je mimo ?

Račte taky započítat výbuchy v SSSR, kdy hodinu (!) po výbuchu tam hnali politické vězně, oblečené do uniforem a pak je sledovali (odtud tabulky úmrtnosti a poškození), obyvatelstvo kolem Čeljabinska bylo též za pokusné králíky ( Sovětům nikdy na lidech nezáleželo, nas mnogo!)

vi 7.1.2008 16:49

Je Wágner tuplovaný hajzl, nebo není?

Chtělo by to upřesnit ten příspěvek, nenašel jsem ho. Vzbuzuje to pocit, že Wágner překrucuje, nebo přímo lže. Pokud si to o tom atomovém útoku vymyslel, tak je opravdu "bolševická svině".

PQ 7.1.2008 22:31

Re: Je Wágner tuplovaný hajzl, nebo není?

Už po páté: www.trokavec.cz, odpověď na ohlas čtenáře, č. 87, 14.12.07.

kurbet 7.1.2008 16:10

lidoop

O nějakém starostovi Trokavců, myslím se jmenuje Neoral,zbytečně ztrácet čas.Když ten mluví o radaru a atomu,to je na odborné úrovni jako když Andula dlaňová mluví o kvalitním sexu.

Kobylka Lajda 7.1.2008 17:24

Re: lidoop

;-D;-D;-D;-D

Cato 7.1.2008 15:55

Už se zase mlží

aby se zamluvila podstata problému a tou je (pro naši vládu) nesouhlas většiny voličů s radarem a nesouhlas vlády dát lidem možnost  se k němu vyjádřit v závazném REFERENDU.

ODS ztrácí mj.díky radaru preference tempem, které naše politika snad nepoznala, je to jako když se na palubě Titanicu tančilo a v podpalubí už stála voda. Musí mít tedy veliký zájem ten radar tady protlačit, když jsou kvůli němu ochotní jít na dlouhou dobu do opozice, Uklidňuje mne jedině to, že to celkem určitě dělají ZDARMO!;-D 

F. Čech 7.1.2008 16:21

Pro soudruha Catona

Zase jste vedle jak ta jedle. U vás komunistů by ale člověk zdravý rozum hledal jen těžko. Aspoň mně jste tedy o tom za celá léta své diletantské vlády nepřesvědčili. ODS jednoznačně ztrácí body kvůli idiotské zdravotní reformě zvyšující zisky už tak enormně placených lékárníků a postihující lidi nemravným 30 Kč poplatkem za každou položku na předpisu. Pár lidí možná také ví i to, že díky rovné dani z příjmů přinese "reforma" v pojetí ODS  velkou díru do rozpočtu přilepšením lidem s nejvyššími přijmy o desetitisíce ročně (bude to stát  asi 11 mld., ale týká se to také všech poslanců, proto se o tom nemluví)  Tuto díru ve státním rozpočtu pak uhradí drobní lidé zvýšením DPH na potraviny, zrušením společného zdanění manželů a dalšími asociálními opatřeními. Výsledek bude roven nule. Toto vadí lidem vy bolševický kreténe. Neexistující a nikoho neohrožující radar s 10ti polskými antiraketami bez výbušných hlavic vadí jedině soudruhům v Trokavci, Putinovi, iránským ajatoláhům, vám bolševikům a pár zmanipulovaným prostým lidem, které jste s pomocí novinářů postrašili. Vy bolševici dobře víte, že i obyčejný americký radar odsouvá váši vysněný návrat k totalitě do říše snů. Už se prosím vás smiřte s tím, že ne my, ale vy jste dnes na smetišti dějin a podle toho se zařiďte! A odstěhujte se už na tu vaši vysněnou Kubu a neotravujte normální lidi! 

Historik 7.1.2008 16:25

Re: Pro soudruha Catona

Bohužel máte plnou pravdu.

Ludva 7.1.2008 16:45

Re: Pro soudruha Catona

S tou politikou ODS máte plnou pravdu, s radarem už méně. Až bude postaven bude vadit kromě Ruska, Severní Koreje a Íránu ještě tak zhruba miliardě muslimů po celém světě. A my získáme skvělý titul "malého Satana" a když naše turisty někde podřežou, budou to moci zdůvodnit. Už i Poláci dosti váhají, proč stavět cizí vojenské zařízení, které pro jejich obranu má nulový význam.

ignorant 7.1.2008 17:07

Re: Re: Pro soudruha Catona

S tím nulovým významem bych si tak jistý nebyl. Napadení amerického radaru, event. státu jej hostícího, budou Spojené státy s velkou pravděpodobností hodnotit jako napadení spojence, což může vést k jejich angažovanosti ve prospěch téhož. Není to Vás moc složité? Ještě jedna poznámka: čeští turisté mohou dojít k úhoně v islámských zemích z mnoha dalších důvodů, plynoucích z naprosto jiné kultury, mentality, vzdělání atd. Podstatnější než nějaký radar je např. Prorokova karikatura.

Ludva 7.1.2008 17:39

Re: Re: Re: Pro soudruha Catona

Není na Vás moc složité, že to napadení bude nejspíš právě kvůli tomu cizímu vojenskému zařízení ?

westík 7.1.2008 16:31

Re: Už se zase mlží

 Milý Cato, Vy jste snad reinkarnovaný Cato ze starého ŘímaJak jsem se dočetla, byl to  téměř nesnesitelný trouba

P.S.Jak jste si tu "většinu voličů " spočítal ?  Musím protestovat,neboť mne se na můj názor k radaru nikdo neptal(což  od Vás považuji za neuvěřitelný šlendrián)!Tak chutě do toho- dům od domu ..............