2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
IS 8.2.2007 22:58

Re: Copak nás USA živí ?

Majka 8.2.2007 20:51

Smysl dává až poslední věta blábolu senilního starce.

Pouze my z toho jaksi vypadneme.   Ano - vypadněte Havle. Mnohokrát jste se v historii tragicky mýlil - Irák, Jugoslávie, amnestie, Olga, .... to dokáže jen člověk "uplacený" nebo neseriózní (nechci psát hloupý). Takže - vypadněte a užijte si náruče Ameriky.

PetrH 8.2.2007 19:52

Havel dobrý!

Po cca 15 letech zase zní tak, jako před 20 lety! R^

xxx 8.2.2007 20:45

Re: Havel dobrý!

á pamětník? co jsi dělal v té době sám? ;-)

PetrH 8.2.2007 22:06

Re: Re: Havel dobrý!

žil, ty ne?

Roman 8.2.2007 18:49

Havel

Havel celkově udělal spoustu chyb. Což je normální u každého člověka. Kdysi jsem si ho vážil a hlavně mu věřil. Bohužel když se s odstupem času srovnává  to co hlásal, následně dělal a důsledky jeho skutků vychází z toho dost špatně. Úmyslně se tady v 90. letech vytvořila báchorka o morální autoritě, které do dnes někteří stále věří.

J.G. Pašek 8.2.2007 19:38

Re: Havel

Zdá se, že dosud jste ale s nikým lepším nepřišli . . . .

Kdyby napsal, že je proti radaru, opěvoval bys Havla jaký to je geniius a morální kompas . . . . . . známe naše Papenheimské. . .

sorry 8.2.2007 19:45

Re: Re: Havel

jsem pro radar,je logické že naše kotlina se musí držet s někým, kdo nás ochrání-10milionů osob-taková maličká světová metropolka-a je důležité být s těmi, kdo bojují za den¨mokracii-víte.li co to vlastně je-viz naučné slovníky- ale souhlasím zárověň s tím kterého kritizujete. Těžko se dožijete otevření a odtajnění archivů-50 let je dlouhá doba-to se budou historici divit-jiného to zajímat nebude-takže uvažujte bez emocí a mozkem-fanatismus jakýkoliv je cestou k nesváru a nenávistem

J.G. Pašek 8.2.2007 20:01

Re: Re: Re: Havel

Já nemám koně v tomto dostihu . . . . pokud ten radar neskončí v ČR, tak skončí nekde jinde v Evropě a já jsem pro Anglii . . . . jak Havel napsal, nic se nezmění v ČR . . . .pekaři napečou, banky se otevřou, metro pojede . . . .

Roman 8.2.2007 19:58

Re: Re: Havel

Nejsem proti radaru.

k_sue 10.2.2007 8:38

Re: Re: Re: Havel

Jsem pro Anglii

horduch 8.2.2007 18:21

po dlouhé době

souhlasím s názorem expresidenta Havla

Buvol 8.2.2007 18:00

Tak mě napadá co naše pasívní radary Tamara a Věra ?

Americká raketa 8.2.2007 18:25

Re: Tak mě napadá co naše pasívní radary Tamara a Věra ?

Co je s nima?

AeroKarel 8.2.2007 18:57

Re: Tak mě napadá co naše pasívní radary Tamara a Věra ?

Ty jsou k jiným účelům. A víc na blízko. Ale kupodivu proti nim nikdo neprotestuje.

PetrH 8.2.2007 19:57

Re: Re: Tak mě napadá co naše pasívní radary Tamara a Věra ?

Jen se amíkům nelíbilo, když to naši chytráci nabízeli různým těm Íránům a Libyím atd...

IS 8.2.2007 22:59

Re: Re: Re: Tak mě napadá co naše pasívní radary Tamara a Věra ?

Ty už jsou přece v majetku amerických firem.

Osinek 8.2.2007 20:49

Re: Tak mě napadá co naše pasívní radary Tamara a Věra ?

Než sem příště zas napíšeš nějakou kravinu, přečti si nejdříve něco o tom, o čem chceš psát.

BuBu 8.2.2007 17:52

Jsou zde dvě skupiny "protihavlovců" !

První skupina - ta ho nemá v lásce, protože cca od r. 1990 až dosud, zpackal co mohl, a choval se jako kdyby spadl z Marsu - zahleděn sám do sebe . . . a do Dáši !

Druhá skupina  - ta ho nemá ráda proto, že od 70-tých let minulého století brojil proti bolševickému Sajrajtu !

Protože patřím k té první skupině - tak s tímto jeho článkem PLNĚ  SOUHLASÍM !!!

Plzák 8.2.2007 18:16

Re: Jsou zde dvě skupiny "protihavlovců" !

Souhlasím, i když kvůli jeho osobě, se skřípěním zubů.

AeroKarel 8.2.2007 18:58

Re: Jsou zde dvě skupiny "protihavlovců" !

Hlásím se k Vašemu praporu!

xxx 8.2.2007 19:11

Re: Re: Jsou zde dvě skupiny "protihavlovců" !

ty se hlásíš k praporu? seš vážně *** ;-D

Optimista 8.2.2007 17:49

Česká republika žádný radar nepotřebuje

S těmi raketami a USA se to má jako s tou manželkou, která je ta ženská, co vám pomůže s problémy, jichž je sama příčinou. Argumenty, že radar vlastně není zbraň jsou úsměvné. To je argument podobný tomu, že pažba u kulometu je vlastně jenom takový kus dříví a vůbec žádná zbraň to vlastně není. V umístění raket není žádná naše suverenita, protože kdyby byla, tak první iniciativa vzejde ze strany České republiky, která žádný radar nepotřebuje.

AeroKarel 8.2.2007 18:59

Re: Česká republika žádný radar nepotřebuje

Kde jste sebral mandát mluvit o tom, co ČR potřebuje nebo ne? Jste něčím zvolen? Nebo jen volem?

xxx 8.2.2007 19:10

Re: Re: Česká republika žádný radar nepotřebuje

vy jste volen nebo zvolen? Dítěti berou hračku, že :-)

Slávka 8.2.2007 20:23

Re: Re: Česká republika žádný radar nepotřebuje

Děkuji za úhel pohledu v LN 8.2.2007, pane Neffe. Velebné mlčení,případné drobné poštěkávání našich současných"vrcholných politiků" dokazuje jejich malost ve světové i evropské politice ve srovnání s úplně jasnou artikulací pěti tezí p. Václava Havla.Je dobře , že zase po čase promluvil, kéž by si z toho ti naši trpaslíčci vzali poučení a konečně se jasně vyjádřili k problému radaru a ústavy EU. Nebo snad chtějí vystoupit z EU, potom z NATO a poté podpořit vznik nějaké nové, třeba varšavské smlouvy, kterou se před časem úspěšně podařilo panu Havlovi rozpustit? S Ruskem, resp. Sov .svazem na věčné časy a nikdy jinak, to snad není jejich nové heslo - toho bych se opravdu nechtěla dožít, ale nevím jak se tomu bránit. Určité nebezpečí však začínám cítit, v mém věku je však na emigraci pozdě.>-

xxx 8.2.2007 20:34

Re: Re: Re: Česká republika žádný radar nepotřebuje

také se nechci dožít s okupační armádou na věčné časy >-

IS 8.2.2007 17:35

Havel vyzval i k tažení na Irák, zase létají rakety.

Tehdy podepsal pověstný dopis osmi premiérůi, což Śpidla odmítl. Havel věděl přesně , že se v Iráku nacházejí zbraně hromadného ničení - otravné látka aj. a že tu budou lítat do 45 minut irácké rakety. Jak známo, nic se z toho nestalo, Irák takévé zbraně neměl. Ale nyní podle Havla už zase málem létají rakety.

Bimbác 8.2.2007 19:08

Re: Havel vyzval i k tažení na Irák, zase létají rakety. Je nutno strašit

Lidi, co se bojí imaginárního nepřítele, se přestanou ptát na korupční a sexuální aféry hlavních politiků, neptají se kam zmizely peníze za privatizaci ani kdo financoval nástup ODS k moci.

Proto je nutno strašit a strašit......

Havel u toho byl od začátku a určitě nebyl tak naivní, aby nevěděl co se děje.

Jedno vím ale jistě, partaj, která prosadí Američany do ČR, už žádné volby nevyhraje.

alf 8.2.2007 19:46

Re: Re: Havel vyzval i k tažení na Irák, zase létají rakety. Je nutno strašit

Souhlasím s radarem, co jste dělali a kde si stěžovali, když u nás byly SS-20 a SS-22 asi budete říkat, to jsme tehdy nevěděli, nebo jste tahali kačera na provázku? Imaginárních nepřátel vidím ve zprávách denně víc než dost. Důležité je každému možnému útoku raději předcházet, než se potom divit a někoho obviňovat, což je vlastně typicky česká vlastnost. Potom je ještě jedna možná alternativa: Referendum spojit s předčasnými volbami, ať nejsme okolním státům pro smích. Dlouho jsem se tak nezasmál jako dnes při interpelacích, to se vždy dívají  i všichni naši krajani v zahraničí, to je opravdu lepší než Politické harašení. Český národ nebyl díky jeho velikosti nikdy sám se schopen bránit přesile, podívejte se trochu do historie. Mne nikdo nemusí strašit, strašitelé nejsou zas tak daleko a hlavně v rámci své víry umí udělat hodně, viděl jsem to o dovolené , to byl pouze hotel..........