Diskuse
POLITIKA: Německá chyba, nepřiznání viny
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J29a28r26o43s30l63a38v 34F12a83r52d90a
Tak to tentokrát Lavrovovi bez výhrady věřím, Rusáci, na rozdíl od Rusů, totiž pojem ergo kategorii studu neznají! https://www.youtube.com/watch?v=wmOIyU97WiI
J94o52z59e39f 14K58o12s54t75e62l90a26n62s45k52ý
Ono nebude dlouho trvat, než se ukáže, co bylo větší chybou: postavit Nord Stream 2 nebo ho po postavení nespustit.
Ono to slavné EU vypadá jako u ko...ů na dvoře. Mají kompletně postavenou potrubí tak, že stačí jenom otočit klíčkem a spustit to. Ale oni (vlastně i my) budou raději mrznout a zastavovat výrobu kvůli nějakým obskurním principům. Kdyby ty principy ale aspoň za něco stály. To by se ještě dalo chápat. ̈
Ale když tím principem má být podpora státu, který po tisících zabíjel své vlastní občany svou vlastní armádou, přičemž tehdy se ti "principiálně" založeni eurohujeři tvářili, že nic nevidí ani neslyší, tak to mi hlave nebere.
Ale v podstatě se jen potvrzují dvě snad nejvíc typické vlastnosti západních států EU - pokrytectví a zbabělství. Obojí je ale dost propojeno - těžko může jedno existovat bez druhého.
Mimochodem když bylo to zasedání EU, na kterém Maďaři vetovali plošné embargo na dovoz ropy z Ruska, tak se prý premiéři oficiálně vyjadřovali pro embargo, ale v soukromí doufali, že to Maďaři zablokují. (Alespoň v případě Slovenska to platí na stopro.) Plně to ale odpovídá těm 2 vlastnostem, co jsem uvedl.
P97r19o72k32o33p 24D68i58v93i13š
Plynu by se dalo dodat dost i bez NS II. Tím chtěli cpát skopčáci ještě více plynu, po odstavení většiny spolehlivých jaderných i uhelných zdrojů.
Závislost na jednom dodavateli je pitomost za všech okolností.
M44a76r39e59k 62B65a76l55o39u79n
Jak může být Německo závislé na NS2, když ho ani nedopustili? ( K velké radosti USA)
V61á12c49l92a44v 30K17a23i66n
Desítky let jsme odebírali ruský plyn a najednou je to špatně?Plynofikace u nás zlepšila životní prostředí mnohonásobně.Tak nyní se to všechno bude lividovat a lidé budou topit čím? Zatím není žádný alternativní dodavatel.Vychytralí němci odebírájí ruský plyn a nám ho prodávají 4x dráž.Takový kšeft mohl uzavřít buď naprostý blbec a nebo zkorumpovaný hajzl.Proč nemůžeme uzavřít smlouvu o dodávkách jako Maďarsko?S Fialou by dneska Putin žádnou smlouvu o dodávkách nepodepsal i kdyby platil zlatem.
J29a76r36o93s64l35a69v 81F72a94r22d96a
Asi vzali slova ruské ambasadorky o uzavření ruské ambasády vážně ...
https://www.novinky.cz/zahranicni/clanek/bulharsko...
J23a69r33o64s89l94a69v 78F86a13r17d54a
Tak se mi zdá, že ten nevděčný Kazach dráždí chřestýše holou patou a někde už skuteční kazašští vlastenci připravují volání o internacionální pomoc. https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/466288-dal...
A do toho prolhané USAcké zprávy o špatné hospodářské kondici ruského hospodářství, Girkinovo zpochybňování moudra rozhodnutí Vožďa, a kapání jednoho oligarchy za druhým - to je už jako v USA ... https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/466033-rus... * https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusko-ukraj... * https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/za...
V67i47t23e33z61s57l21a10v 68N22o39v56a29k
Andryj Melnyk je natolik nediplomatický diplomat - tedy spíše je to obyčejný hulvát - že ho kyjevská věrchuška odvolává z postu velvyslance v Německu.
J30a44n 53Č60e73r25n68ý
Vždyť on jenom opěvoval Banderu Hrdinu Ukrajiny.
J80a12n 97Č31e16r89n53ý
Chyba Německa byla v tom, že neodsoudilo a tolerovalo banderovský puč na Majdanu 2014.
Banderovci mají sympatie USA,Británie Polska jako je měl Hitler po roce 1933.
P76r73o70k97o43p 69D20i31v57i56š
Spojencem Hitlera (faktickým i smluvním) byl SSSR, hlavně jistý Stalin. K němuž máte sympatie zase vy, internacionální socialista (komunista) k internacionálnímu socialistovi.
J54a34n 55S94e53d32l54á73č17e71k
je zajímavé, jak ten opisovač, který byl dříve tak vlezlý do jejích útrob, až to Angele nebylo příjemné, teď zase hlásá tu jedinou a správnou pravdu, že mu dědkovi není stydno
J 96V82l93č74e50k
Kdyby věděl co to je stud, tak už se dávno studem propadl.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz
naprostý souhlas.

