17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

Zeman vyhrál

Miloš Zeman porazil Jiřího Drahoše, vyhrál o 150 tisíc hlasů. Nad slušností a argumenty zvítězily lži o Drahošově vítačství.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Hlosta 27.1.2018 10:10

Re: No

Ne zdaleka vše je o Hérakleitovi pravdivé, co se traduje. Učení o změně jako podstatě vesmíru je s ním spojené právem. "Nevstoupíš dvakrát do stejné řeky!" dnes přijde jako samozřejmá pravda. Filozofie ale vznikala v dávnověku. Co na ni nalepili různí vykladači historie je pro ni irelevantní. ;-)

J. Schořík 27.1.2018 10:13

Re: No

Teď vlastně přemýšlím jestli spíš neskočil do sopky, protože se považoval za syna Hefaistova. Každopádně když reakci oprostím od útoku na Herakleita, tak citace fdávnověkého filosofa vážně podle mne není silný argument. Život je dnes (a už tehdy byl) mnohem složitější než se zdálo ve starém Řecku..

Z. Válek 27.1.2018 9:54

Heidrich řekl, že Češi jsou smějící se bestie

Drahoš mně jednu takovou připomíná.

J. Schořík 27.1.2018 9:55

Re: Heidrich řekl, že Češi jsou smějící se bestie

Asi máte nějaký problém :).

V. Kotas 27.1.2018 10:02

Re: Heidrich řekl, že Češi jsou smějící se bestie

I já se hlásím ke smějící se bestii, ale proto, že jde o přežití rodu/gruntu. Drahoš je šedá myš.

J. Matuška 27.1.2018 9:45

Dobrá nápověda z boudy v Národním

https://www.facebook.com/pavel.vot/videos/10214766818995020/

J. Matuška 27.1.2018 9:49

Re: Dobrá nápověda z boudy v Národním

Pane Ševečku, sorry jako... :-)

J. Fialová 27.1.2018 9:56

Re: Dobrá nápověda z boudy v Národním

Na ja. Kdyby se debatilo dnes, tak by nápověda zněla "Berlín otočil, od migračních kvót už zas ustupovat nehodlá" (novinky.cz)

J. Schořík 27.1.2018 9:58

Re: Dobrá nápověda z boudy v Národním

Myslíte že by Zeman následně odjel přesvědčovat do Bruselu? Nebo do Německa?

V Bruselu byl za poslední mandát jednou v roce 2013, pak už nikdy... Tentokrát by tedy hájil mnohem více? Proč?

J. Fialová 27.1.2018 10:04

Re: Dobrá nápověda z boudy v Národním

Nikoliv. Nečekala bych to od pana Zemana, ani od pana Drahoše - že by odjeli do Bruselu nebo do Německa pokaždé, když tam někdo něco o kvótách pronese.

J. Schořík 27.1.2018 10:06

Re: Dobrá nápověda z boudy v Národním

No vidíte a já třeba od Drahoše právě to opakované zaťaté vysvětlování a vyjednávání čekám. Je to jediná cesta.. Od Zemana ne, ten bude doma nadávat, ale nikdo ho nikam k vysvětlení nepozve, protože není nikdo na jeho bonmoty zvědavý. Babiš to chápe správně a dělá co je potřeba, president by mu mohl vydatně pomoci (Zeman ale ne)..

J. Fialová 27.1.2018 10:11

Re: Dobrá nápověda z boudy v Národním

"opakované zaťaté vysvětlování"... Tak to aby se tam přestěhoval...

J. Schořík 27.1.2018 10:15

Re: Dobrá nápověda z boudy v Národním

Klidně. Hlavně ať se snaží.. Má zastupovat ČR, ne sbírat levné body nadáváním doma.. Týká se třeba i našeho terminátora Milana a fuhrera Foldyny, to jsou stejné případy..

J. Fialová 27.1.2018 10:21

Re: Dobrá nápověda z boudy v Národním

Máte na mysli pana Chovance a pana Foldynu? Víte, já jsem stará konzerva, nejsem příznivcem toho novodobého "titulování", jaké používáte :)

J. Schořík 27.1.2018 10:28

Re: Dobrá nápověda z boudy v Národním

To mi nevadí. S dovolením si budu mé "přátele" titulovat po mém. :))

K. Němec 27.1.2018 10:07

Re: Dobrá nápověda z boudy v Národním

Zeman byl v Bruselu na setkání vrcholných politiků NATO v květnu 2017.

Po vzoru serveru Demagog.cz Vám připisuji další nepravdu.

J. Schořík 27.1.2018 10:09

Re: Dobrá nápověda z boudy v Národním

NATO není EU.. Vaše (i demagogovo) připisování je mi ukradené.. Odlepte se morální gigante..

K. Němec 27.1.2018 10:16

Re: Dobrá nápověda z boudy v Národním

Citace: "V Bruselu byl za poslední mandát jednou v roce 2013, pak už nikdy... "

Uvedený výrok se nezakládá na pravdě.

J. Schořík 27.1.2018 10:20

Re: Dobrá nápověda z boudy v Národním

Já chápu. Vy také. Odlepte se.. Já demagogem nikdy neargumentoval (naopak).

K. Němec 27.1.2018 11:04

Re: Dobrá nápověda z boudy v Národním

O tom že Zeman lže tu píšete neustále dokola.

Pokud máte pocit, že tu budete libovolně urážet a napadat a nikdo se nemůže ozvat a nebo dělat to samé, tak se pletete.

J. Schořík 27.1.2018 11:07

Re: Dobrá nápověda z boudy v Národním

Lže a lhal mnohokrát. Vám žádná špína od Zemana nevadí, nepřiznáte ani nejmenší pochybení a to je vzhledem k Vaší inteligenci tak ubohé, že je jedno co budete psát. Tohl "chycení" bylo přesně ve Vašem stylu :).

J. Kombercová 27.1.2018 10:25

Re: Dobrá nápověda z boudy v Národním

Z vlákna tak nějak vyplývá, že se jedná o dojednávání v EU a ne v NATO, přece jen jsou to dvě jiná uskupení, i když členové NATO a EU se prolínají.

Ale jinak tedy, pokud trváte na své pravdě, brát Vám ji nebudu, hrajete tady s Pepem svou hru.

V. Fenzel 27.1.2018 10:19

Re: Dobrá nápověda z boudy v Národním

Řeč byla o Buselu,, pane Schoříku.

J. Anděl 27.1.2018 10:24

Re: Dobrá nápověda z boudy v Národním

To je fakt, možná byl dokonce v Bruselu na výletě po památkách. Pan Schořík strašně lže ;-))))))

K. Němec 27.1.2018 11:02

Re: Dobrá nápověda z boudy v Národním

Publikuje nepravdy. Stejně jako Demagog u Zemana. :-)

J. Anděl 27.1.2018 11:14

Re: Dobrá nápověda z boudy v Národním

Je dobrý si vyjasnit nepřesnosti a nejasnosti ve vyjádření.

Na pointě příspěvku pana Schoříka to samo o sobě, domnívám se, nic nemění.

K Demagogovi jsem se zatím nevyjadřoval. Nicméně jeden z důvodů, proč nesleduju debaty a nečtu jejich následné analýzy, je můj dojem, že měřit nepřesnosti a obviňovat pak druhé ze lži není fér. Bral bych to, kdyby se tu pan Schořík tím demagogem nějak hodně oháněl. Nevím. Oháněl?

J. Schořík 27.1.2018 11:16

Re: Dobrá nápověda z boudy v Národním

Naopak.. Opakovaně píšu že to bodováno je blbost..

A. Trick 27.1.2018 10:23

Re: Dobrá nápověda z boudy v Národním

Drahoš sdělil, že jeho hlas bude v Bruselu slyšet. Co tam bude povídat však nesdělil.

Dle jeho dosavadního vystupování očekávám: To Zeman. Zeman toto, Zeman tamto, Zeman takový, Zeman makový ....

Drahoš se prohlásil za prezidenta budoucnosti. Jaká ta budoucnost má být neřekl.

F. Doušek 27.1.2018 9:42

Tato zpráva vyvrací Zemanovo čtvrteční tvrzení:

Nizozemská Generální zpravodajská a bezpečnostní služba (AIVD) předala zásadní informace o ruském ovlivňování voleb do rukou FBI. Informoval o tom nizozemský deník Volkskrant.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/nizozemske-tajne-sluzby-maji-dukazy-o-ovlivneni-voleb-v-usa-pronikly-do-site-ruskych-hackeru-if5-/zpravy-svet.aspx?c=A180126_164658_ln_zahranici_mha

J. Schořík 27.1.2018 9:45

Re: Tato zpráva vyvrací Zemanovo čtvrteční tvrzení:

To je přece všem jasný. Jenom naši místní zemanovci ví, že k ovlivnění nikdy nem,ůže dojít, protože oni si přece z více zdrojů informace vyváží. Třeba aeronet a zvědavec, že jo? :))