17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

Zeman vyhrál

Miloš Zeman porazil Jiřího Drahoše, vyhrál o 150 tisíc hlasů. Nad slušností a argumenty zvítězily lži o Drahošově vítačství.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Klepetko 27.1.2018 11:58

Re: Přesvědčili jste mě.

Jenže já se přesně ve 12.00 zvednu z pohodlného křesl, zajedu pro sousedku a dovezu k urně dva další hlasy pro Zemana - a nebýt tohoto diskuzního vlákna, ani by mě to nenapadlo!

Jsem mírný člověk, ale pan Balzám mě v tomto příspěvku dost naštval - tak jdu vyrovnat skóre!

J. Anděl 27.1.2018 12:12

Re: Přesvědčili jste mě.

Okej, s tím nic nenadělám :-)

H. Balzám 27.1.2018 12:07

Re: Přesvědčili jste mě.

No, napsal jsem velmi dlouhý a velmi vášnivý příspěvek, který jsm potom smazal, neboť jsem seznal, že názory pana Klepetka jsou mi u prdele :-) Snad řeknu jen to, že jsem nikde nepsal o tom, že všichni Zemanovi voliči jsou bezcharakterní špína a ano, o některých jeho voličích si to myslím... Ovšem ne proto, že volí Zemana, to je následek té morální hniloby, ne příčina. Dobrou chuť k obědu :-)

J. Anděl 27.1.2018 12:17

Re: Přesvědčili jste mě.

Díky za přání. Snad se už konečně zvednu. Drží mě tu pracovní komplikace, vždycky něco pořeším a šup na NP, tak se dá zabít celý den :-). (Jinak mám normální sobotu, takže svého kapitalistu nezneužívám ;-)))

Je to tu frmol. Nepřipadalo mi, že jste napsal něco špatně. Já se snažím opatrně balancovat, ale nakonec taky ne furt a stejně se mi to nedaří vždycky.

Jestli vyhraje Zeman, asi si dám pauzu. Bez ohledu na proklamace některých o respektu tu asi bude chvíli k nevydržení :-)

H. Balzám 27.1.2018 12:29

Re: Přesvědčili jste mě.

Balancoval jsem dost dlouho, snažil jsem se poukazovat na to, že hovada jsou v obou táborech a že máme na víc než vést tu zdejší trapně nedůležitou diskusi jako kanibalskou hrdelní řež. Odpovědí mi bylo jen to, že hovada a politruci přitlačili na pilu. Došla mi motivace. Vaši pauzu chápu, já mám v úmyslu bez ohledu na volby zabalit to úplně, mám pocit, že už tady nemám co nabídnout a vás, se kterými si opravdu rád normálně pokecám, je tu strašně málo. Navíc, i když nejsem agista jako Schořík :-) a nikdy jsem netrpěl disrespektem vůči jiné věkové skupině než té svojí, mám pocit, že se s většinou zdejších diskutérů příliš míjím. A já nemám rád sňatky z rozumu, když v tom není láska, je lepší to utnout! :-):-)

J. Anděl 27.1.2018 12:36

Re: Přesvědčili jste mě.

Jo. No to to nemáme zas tak moc odlišně. Unavuje mě to.

Na NP jsem celkově měl dlouho pocit, že to tu je v podstatě moje krevní skupina, ve srovnání s různými jinými komunitami, ale je to slabší a slabší.

Kdybychom se nááááhodou už neviděli, tak hezkej život a pokojnou smrt ;-).

Ale u mě zatím trošku záleží na výsledku těchhle voleb :-)

M. Moravcová 27.1.2018 13:20

Re: Přesvědčili jste mě.

a toto je co? ......že všichni jejich dědečkové a babičky nebo tátové, mámy, strejdové... nejsou jenom bezcharakterní špína. Je to naprosto jasné, tak se nevymlouvejte.

M. Moravcová 27.1.2018 10:25

Re: Přesvědčili jste mě.

perfektně kádrujete, všechny. Je vás tady škoda. A upozorním vás na jednu věc. Volby jsou tajné a pokud to člověk sám neprozradí, pořád jsou tajné.

J. Schořík 27.1.2018 10:27

Re: Přesvědčili jste mě.

Prozradil to nyní. A mně nejde oto koho volí. Ale o tu douška "donutili jste mne". Přitom tady několik dní píše protidrahošovské příspěvky.. Zase nechápete viďte..

J. Fialová 27.1.2018 10:31

Re: Přesvědčili jste mě.

Autor: V. Fenzel Datum: 27.1.2018 10:15 - "Ještě ráno jsem odmítal jít volit". Řekla bych, že jaké příspěvky tady píše několik dní, nerozporuje pánovo nynější tvrzení :)

J. Schořík 27.1.2018 10:34

Re: Přesvědčili jste mě.

Ne. Je to věc důvěry. Podle mého je to prostě manipulačka, úplně stejná jako dalších šest v posledním týdnu :).. Ale to může být moje paranoia, to uznávám..

P. Spáčil 27.1.2018 10:37

Re: Přesvědčili jste mě.

Já si taky dělám prdel z fíkuse už nějakou chvíli, ale volit stejně nepůjdu.

Fíkus na Hrad, ať má AB klid na práci!!! (:-)))

J. Schořík 27.1.2018 10:42

Re: Přesvědčili jste mě.

Jsem si všiml jak jste začal podporovat Mamlase :). Je to super. Voliči ANo by Vám mohli uvěřit že to myslíte vážně, ostatní Vás znají :)). Malé odměnové tóčo.. Kdo nechal Mamlase dělat tohle byl asi taky zemanovec :))).

https://www.youtube.com/watch?v=5bKt7ceri8E

P. Spáčil 27.1.2018 11:32

Re: Přesvědčili jste mě.

No, myslet si, že nějaká agitace tady na NP někoho ze zdejšího fóra přesvědčí a že změní názor si může myslet snad jen zn. Hajková 383. (:-))

J. Schořík 27.1.2018 11:38

Re: Přesvědčili jste mě.

A pan Berka jevně :). Ale dávám do toho všechno!

V. Kotas 27.1.2018 10:38

Re: Přesvědčili jste mě.

Číslo 7, je štastné číslo.

J. Anděl 27.1.2018 10:13

Kampaň a svobodná vůle voličů

Zajímavé je, že se tu už několik dní objevuje názor, který bych shrnul asi takto: zvítězí-li Zeman, zvítězila pravda, pokud zvítězí Drahoš, zvítězila pravdolásková média a jejich masážní kampaně.

Zároveň tu několik jedinců napsalo, že právě díky té nechutné masáži se rozhodli volit Zemana, kterého by jinak nevolili ani pod hrozbou donucení ke spolknutí chlupatého lejna. A před pár lety několik lidí (včetně mě) psalo, že ta masáž pro Schwarzenberga byla příliš silná a že to možná rozhodlo ve prospěch Zemana.

Takže jak je to? Podle mě to nezměříme (nemáme čidla, jen subjektivní úsudek). Lidi mají na výběr z různých zdrojů, což se někomu nelíbí (někomu se nelíbí masáž mainstreamu, někomu se nelíbí masáž alternativních médií, někdo by rád omezil ČT, někdo by rád korigoval alternativu), ve finále ale pořád běží všechno, lidi si mohou vybrat a vybírají, někdo podle kampaní, někdo natruc kampaním - a ve finále to nějak demokracie schroustá.

Proč nakonec vyhraje ten, kdo vyhraje? Analýz bude milión, budou se obviňovat Putinové a ČT a Prima a tahle kampaň a tyhle lži a tamty podpásovky... ale jistě jde říct jen to, že to tak lidi nakonec chtěli. Stejně nejde zabránit všem vlivům (kromě absolutní cenzury vedoucí k absolutnímu tichu, kdy se lidé ani nedozvědí, kdo kandiduje).

J. Schořík 27.1.2018 10:18

Re: Kampaň a svobodná vůle voličů

Jáí prostě ten tlak co tehdy necítím. A patřím k těm, co to na protest proti "číru" hodili Zemanovi. Mám silný pocit, že hledat ve všem manipulaci a tlak je prostě součástí identity válečníků s EU, bez toho by to prostě nebylo ono.. Minimálně ten pocit odbojového hnutí..

J. Anděl 27.1.2018 10:20

Re: Kampaň a svobodná vůle voličů

Já ho teď taky necítím, ale já jsem se odřízl záměrně od většiny zdrojů. Hodnotím tedy jen to, co tu píšou různí diskutéři. Někteří ho cítí (vidí, představují si.....)

J. Schořík 27.1.2018 10:21

Re: Kampaň a svobodná vůle voličů

Chtějí ho cítit. Dává jim to pocit toho odboje.. IMHO.

Podl emého se to vůbec srovnávat nedá..

P. Boublíková 27.1.2018 10:24

Re: Kampaň a svobodná vůle voličů

Mainstream nenechal na Zemanovi nitku suchou celých 5 let. Až teď před volbami nepatrně ubral, aby Drahoš nedopadl jako KS.

J. Schořík 27.1.2018 10:29

Re: Kampaň a svobodná vůle voličů

A Zeman se vůbec nesnažil vzbuzovat kontroverze.. Vůbec to nerozdmýchával..

J. Anděl 27.1.2018 10:31

Re: Kampaň a svobodná vůle voličů

Netvrdím, že nechal.

V. Klepetko 27.1.2018 10:32

Re: Kampaň a svobodná vůle voličů

Když jste sám součástí nějakého tlaku, tak je jasné, že ho necítíte :-)))

J. Schořík 27.1.2018 10:37

Re: Kampaň a svobodná vůle voličů

Já agituji přiznaně panek Klepetko, nejsem za to placen, nemám s Mamlasem nic společného, ale považuji nezvolení Zemana za důležité. Pokud jsem se tím stal součástí "spiknutí pravdolásky" jak včera napsal pan Berka, tak mne to mrzí. Myslím že jsem své důvody napsal stokrát.. Fér..

H. Balzám 27.1.2018 10:46

Re: Kampaň a svobodná vůle voličů

On přeci nepíše o tobě, ale o sobě, nadarmo se mu neříká Apoštol :-)

J. Anděl 27.1.2018 10:41

Re: Kampaň a svobodná vůle voličů

To je logické, ale nepřesné. Volil jsem Drahoše, respektuju, že někdo volí Zemana, nesleduju cíleně kampaň (neviděl jsem víc než asi dvě minuty poslední debaty na ČT, otravovala mě, ať mluvila Witowská, Drahoš nebo Zeman, vsjo rovno. Nic víc jsem neviděl), nicméně ano, účastním se hry v diskuzi na NP jako Drahošův volič.

J. Anděl 27.1.2018 10:47

Re: Kampaň a svobodná vůle voličů

Ještě bych dodal, že před pěti lety jsem taky jako volič Schwarzenberga byl součástí toho tlaku a přesto, když jsem si četl noviny, cítil jsem ho.

Dneska vím, že bych cítil tlak, odlišný podle toho, jestli bych kouknul na parlisty nebo na mainstream.

Na NP je to taková hospodská debata. To není tlak médií. Alespoň já to vnímám odlišně.

V. Pavelka 27.1.2018 9:57

No

Mantra o rozdělování společnosti je neskutečná ,Poslanec M Benda na netu opět blbne , proboha při jakékoliv volbě jsou jsou lidi rozdělováni , SPOR" je motorem života , Herakleitos.

J. Schořík 27.1.2018 9:59

Re: No

Citujete toho pána co se rozhodl vyléčit svou nemoc tím že se obalí do dobytčího trusu a bude takto upraven ležte na slunci?