21.5.2024 | Svátek má Monika


Diskuse k článku

Zeman vyhrál

Miloš Zeman porazil Jiřího Drahoše, vyhrál o 150 tisíc hlasů. Nad slušností a argumenty zvítězily lži o Drahošově vítačství.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Berka 27.1.2018 10:56

Re: Už dal Moravec výpověď?

Tak šoroš, jak se to správně čte, předvídá konec světa, jeho světa... A to je určitě dobrá zpráva... Škoda akorát, že už to nebylo dřív...

K. Němec 27.1.2018 11:07

Re: Už dal Moravec výpověď?

Čistě technicky vzato jsou to vyhozené peníze, ale bráno šířeji k k prezidentské debatě takové prostředí jako je Rudolfinum prostě patři. Tohle bych jim nevyčítal.

M. Prokop 27.1.2018 11:36

Re: Už dal Moravec výpověď?

Když můžou každou neděli zcela zbytečně blbnout ve věži ....

A. Trick 27.1.2018 10:41

Co s tím udělá Zeman?

Už pravděpodobně nic. Co s tím udělá Drahoš? To mne zajímá více.

Drahoš sdělil, že jeho hlas bude v Bruselu slyšet. Co tam bude povídat však nesdělil.

Dle jeho dosavadního vystupování očekávám: To Zeman. Zeman toto, Zeman tamto, Zeman takový, Zeman makový ....

Drahoš se prohlásil za prezidenta budoucnosti. Jaká ta budoucnost má být neřekl. Zatím z něj vypadávaly pouze floskule.

Ť. Mráček 27.1.2018 10:48

Re: Co s tím udělá Zeman?

Nech to na nich a mazej domu, rudé tričko, ať ti neujede Metro.

A. Trick 27.1.2018 10:58

Re: Co s tím udělá Zeman?

Kuš, obtížný hmyze.

M. Kolář 27.1.2018 10:51

Re: Co s tím udělá Zeman?

Volíme prezidenta, ne premiéra. Pokud Drahoš zvítězí, bude své pojetí úřadu postupně rozvíjet..

Například Zeman se v kampaních na prezidenta s oblibou vyjadřuje tak, že zavádí voliče v tom, co prezident vlastně může, či nemůže.. Jak po jedné debatě v r. 2013 správně vyjádřil tehdější kandidát Přemysl Sobotka, " nechápu proč debatujeme jako bychom kandidovali na premiéra,nikoliv na prezidenta"..

A. Trick 27.1.2018 10:57

Hmmm,

Ohledně Bruselu jsem ocitoval Drahoše. To jestli kandiduje na premiéra nechám na Vás. Zmínil jsem se o budoucnosti, Vy argumentujete minulostí.

J. Rojšl 27.1.2018 10:19

agresivní, chování "bez zábran"

"Petr Janda terčem nechutných útoků! Měl jsi chcípnout místo syna, píšou mu příznivci Zemana..."

Ale TI voliči jsou ale , jak se říká, "DOBRÉ" lidi, viďte ...

-agresivní, chování "bez zábran" a porušování společenské konvence, nepřijatelné chování na veřejnosti, sobeckosti, zlomyslnosti, lhaní bez příčiny...

P. Boublíková 27.1.2018 10:21

Re: agresivní, chování "bez zábran"

Jak víte, že mu to píšou příznivci Zemana?

J. Anděl 27.1.2018 10:24

Re: agresivní, chování "bez zábran"

Píšou mu to ubohé svině. S tím bych to ukončil.

V. Klepetko 27.1.2018 10:42

Re: agresivní, chování "bez zábran"

Tak. Mezi podporovateli v "binární volbě" se z jedné či druhé strany vždy najde nějaká skupinka debilů nebo nějaký exemplární idiot!

Sám jsem měl tendenci hodit na "štáb Drahoše" nebo jeho "podporovatele" ten hnusný článek o "umírajícím Zemanovi" v jednoum z nejprestižnějších amerických časopisů dva dny před volbami. Pak jsem ale pochopil, že hloupost je třeba vyčítat hlupákům a ne těm o kterých si myslím že by k nim mohli patřit :-)

J. Schořík 27.1.2018 10:45

Re: agresivní, chování "bez zábran"

Neměl tendenci. Hodil :)).

A nakonec z toho vyšlo, že odpovědnost Drahoše je v tom, že dle Vašich interních informací tomu článku mohl Kolář zabránit vyjít..

V. Klepetko 27.1.2018 11:06

Re: agresivní, chování "bez zábran"

Právě proto se k tomu sám vracím - cítím že jsem to trochu přehnal a zbytečně Petra osočil. Nevím jestli "mohl zabránit", myslím si osobně že o tom věděl, dokázat to nemohu, takže jsem to neměl uvádět - vnímám to jako chybu.

Berte to jako "sebereflexi"!:-) Atmosféra je rozjitřená, rozvrkošená, možná že i Vy budete za měsíc litovat některých svých zbytečně vyostřených výroků !

J. Schořík 27.1.2018 11:09

Re: agresivní, chování "bez zábran"

Respekt pane Klepetko. Já nebudu, bohužel jsem povaha jako Zeman, klidně si znepřátelím všechny okolo pokud bojuji za něco co má v mých očích smysl a stejně jako on neustupuji a nezapomínám. Proto ho také nemůžu volit, to nejsou zdravé vlastnosti pro representaci jiných :).

V. Klepetko 27.1.2018 11:30

Re: agresivní, chování "bez zábran"

No, jsem zvědavý na tu změnu, jestli Vám to vyjde. Teď se to nedá odhadnout, jak si povede, chtěl bych mu ale v případě vítězství dát 100 dnů "hájení" ...Stále si myslím, že větší šance by měl Fischer - stála by za ním celá konzervativní Morava, a to bude možná rozhodující faktor.

J. Schořík 27.1.2018 11:40

Re: agresivní, chování "bez zábran"

Raději bych volil Fischera, Hilřera i Topolánka. Holt se nedostali. Je to Mamlas..

A jaký umí tóčo:

https://www.youtube.com/watch?v=5bKt7ceri8E !!!

V. Klepetko 27.1.2018 11:49

Re: agresivní, chování "bez zábran"

:-)

P. Hlosta 27.1.2018 10:34

Re: agresivní, chování "bez zábran"

Lidé ze showbyznysu to mají těžké. Na jedné straně popularita, na druhé jsou snadný terč pro idioty, co nevidí vlastní špičku nosu. Dobře pro sebe v showbyznysu dělá ten, kdo k politice spíše mlčí. Minimálně tak aspoň neztrácí část fandů.

V. Kotas 27.1.2018 10:35

Re: agresivní, chování "bez zábran"

Stejně dopadal Dejdar, jen řekl koho volil a svůj názor nikomu nevnucoval, jako nyní Janda. Nesouhlasím s těmito nenávistnými útoky.

I. Břízová 27.1.2018 10:39

Re: agresivní, chování "bez zábran"

No však i příznivcům Zemana bylo sprostě nadáváno. A prý už aby vychcípali. Jenom se to tolik veřejně neodsuzuje.

V. Kotas 27.1.2018 10:51

Re: agresivní, chování "bez zábran"

Téměř se to nezmiňuje.

P. Zinga 27.1.2018 10:16

Drahoš nemluvil pravdu

anebo lhal, když tvrdil, že kvóty jsou ze stolu. Jaký je v tom rozdíl? Lež je vědomé říkání nepravdy a tak daleko bych u něj nešel. Spíš jde o to, že ví prd.

PRÁVO 26.1.2018: Berlín otočil: teď zas migrační kvóty neodmítá.

J. Schořík 27.1.2018 10:19

Re: Drahoš nemluvil pravdu

V době kdy to říkal, ještě ten další výrok o kvótách nezazněl a vážně to vypadalo že jsou ze stolu..

R. Sorge 27.1.2018 10:23

Re: Drahoš nemluvil pravdu

...vážně to vypadalo že jsou ze stolu...

To není pravda, nikdy to zatím nevypadalo, že jsou ze stolu.

P. Boublíková 27.1.2018 10:24

Re: Drahoš nemluvil pravdu

Asi 5 minut to tak vypadalo :-)

R. Sorge 27.1.2018 10:26

Re: Drahoš nemluvil pravdu

Drahošovci tady dlouhodobě a soustavně agitují, že se kvót se nemusíme obávat, ale je to přesně naopak.

J. Anděl 27.1.2018 10:36

Re: Drahoš nemluvil pravdu

Někteří tu agitují, že se jich nemusíme bát v tom smyslu, že i když budou naplněny a my tu budeme mít několik tisíc uprchlíků, že nás to nezničí. Nepíšu, jestli to je pravda nebo není.

R. Sorge 27.1.2018 10:43

Re: Drahoš nemluvil pravdu

Pokud o kvótách resp. přidělování "uprchlíků" bude rozhodovat úřad v Bruselu a zároveň se bude z Brusele hlásat "přijďte všichni", tak nevím, co k tomu dodat.

J. Anděl 27.1.2018 10:49

Re: Drahoš nemluvil pravdu

To s vámi souhlasím.