24.1.2021 | Svátek má Milena


KONĚ: Zorinka

28.11.2019

Zorinko,
běhej si svobodně a pozdravuj tam Puncíka a taky ty ostatní. 28 let!! 28 krásných let z Tvých třiceti, který jsi prožila s Peťou po boku. Byly jste parťačky a kamarádky. Prožily jste toho spolu nepočítaně a já jsem ráda, že jsem Tě mohla poznat tak trochu i na živo, nejen z článků na Zvířetníku. Bylas moc chytrá kobylka a Peťu jsi měla moc a moc ráda. Stejně jako ona Tebe. Myslím, že je jen málo koníků, kteří můžou říct, že bydleli s paničkou téměř v obýváku viď? A který chodili na procházku jako pejsek :-) .

Zorinka

Zorinka

Trošičku jsi prý někdy i žárlila, když se kamarádila s někým jiným, ale... copak se tomu může někdo divit? Byly jste spolu tak dlouho, že to je pochopitelný. Zvlášť, když sis o sobě myslela, že jsi člověk spíš, než koník. A bylo to hlavně Petinou zásluhou, že jste spolu mohly prožít tolik času, zažít tolik vyjížděk a užít si tolik Hubertových jízd. Protože ona vždy dokázala nějak vyřešit zdravotní zádrhel, když se vyskytl. Jen tenhle poslední už ne. To proto, že přišel Tvůj čas. Tak běž a utíkej s větrem v tý svý krásný dlouhý hřívě.

Zavzpomínejte na své oblíbené milované koně, jsou to nádherná zvířata.

Petra K. Neviditelný pes


Nechce se vám dnes vařit? Hotové polévky SALVEST Prestó jsou ideální alternativou
Nechce se vám dnes vařit? Hotové polévky SALVEST Prestó jsou ideální alternativou

S kolegyněmi v redakci jsme měly možnost vyzkoušet polévky Prestó, které jsou opravdu rychlé na přípravu a usnadní vám přemýšlení nad tím, co...