2.5.2024 | Svátek má Zikmund


Diskuse k článku

ŠKODY: Z čeho platit obnovu

Souhlasím se zabavováním ruského majetku a tribunálem pro válečné zločiny na Ukrajině

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
F. De Winter 2.12.2022 7:16

To tehdy, když Zeman prosazoval majetková přiznání, tak něco takového hlásal, pokud si dobře vzpomínám.

V. Církva 2.12.2022 8:11

A měl pravdu. Kdo legálně k majetku přišel, nemá problém to prokázat.

M. Šejna 2.12.2022 8:28

Jenže Zeman nechtěl ten neprokázaný majetek zabavovat. On chtěl nechat ten majetek dodatečně zdanit. To je sakra velký rozdíl .

V. Církva 2.12.2022 8:14

Tak pravčácké to asi není, ale že tím vlastně píšete, že pravičáci podporují nelegální nabytí majetku doufám víte.

K. Moravec 2.12.2022 6:56

No to je mi pěkný pravicový politik....jen aby se pak nedivil, až se před jeho dveřmi objeví uliční revoluční výbor, zabavující mu majetek....protože....inu....je to pravicový politik....

L. Caslavka 2.12.2022 6:45

Cetl jsem, ze prohlaseni R za teroristickou zemi nema pravne zadnou vahu, pokud to neodsouhlasi plenum OSN. Mno tak co s tim??? :-(

R. Langer 2.12.2022 5:30

A u nás někteří daně platí? 8-o

J. Štěpán 2.12.2022 7:00

Jistě, lůza...prominte, zaměstnanci;-)

R. Langer 2.12.2022 7:05

No jo, málem jsem zapomněl, shora to člověku připadá úplně jinak. ;-D

J. Pilny 2.12.2022 5:27

Můžete mi sdělit, jak bude soud rozhodovat o tom, jak oligarchové potivým způsobem nabyli majetek zabavený EU? To by mne docela zajímalo. Jinak proti použití jejich majetku k reparaci škod na Ukrajině nic nenamítám, jenom mi to připadá dost pokrytecké.

O. Mayer 2.12.2022 6:42

.. nijak, ono to ani není třeba. A pokud to příslušnému oligarchovi nepřijde spravedlivé, může se vždycky obrátit na strýčka Voloďu o náhradu.

J. Krásenský 2.12.2022 9:20

Toho "strýčka Voloďu" před kterým utekli schovat majetek i sebe? Inu, dobrá rada nad zlato.

J. Krásenský 2.12.2022 4:29

"Pozitivní" důsledky války na ukrajině - rehabilitace kolektivní viny i Slovenského buditele Andreje Hlinky.

P. Kazo 2.12.2022 7:56

Ešte ste zabudli na eradikáciu pandémie Covid-19.

K. Machala 2.12.2022 2:52

Ano. Zločinci mají platit, co zničili. Současně my bychom měli, a ODS to nedělá, ostře odmítnout veškeré europokusy zavést tady obdobu ruské cenzury. A dále je třeba otočit pochod k drahým energiím neskutečně nesmyslným greendealem kombinivaným s něm. vypínáním jaderek. Jak snadno a rychle by mohla klesnout cena elektřiny, kdyby Německo dostalo rozum, a pokud to nejde, kdyby vláda zakázala vývoz těch pro Němce a Rakušany nežádoucích druhů elektřiny, tedy z jádra a uhlí, mimo ČR... Ať jim tam dále vyvážíme jen OZE elektřinu, to by bylo fér. Jenže vláda se bojí, nebo je koupená.

P. Hák 2.12.2022 6:28

Takže evropská ("bruselská") cenzura se zavádět smí? Nebo americká cenzura?

Svoboda je jen jedna. Nemá národnost. Pokud ji pošlapeme, není to vina někoho jiného, byť je nám třeba nesympatický.