20.9.2021 | Svátek má Oleg


Diskuse k článku

RUSKO: Přitvrdíme

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Kalamajka Mike 1.1.2010 18:00

Re: Autore, v podstatě píšete o ničem

Pěkně idiotsky blábolíte. ;-D

vita 1.1.2010 18:12

Re: Autore, v podstatě píšete o ničem

A jak to souvisí se skutečností, že autor lže?

Hodnotil jsm snad? Vyvracím autorovy lži - a zhodnocení ať si každý udělá sám. Ale měl by si je dělat na základě informací - a ne desinformací.

Hodnotit může i obyvatel Severní Koreje - pravda, jeho hodnocení bude "poněkud" ovlivněno vládním výběrem jemu dostupných (des)informací. Ale pokud vám nevadí být oblbován s davem - vaše věc. Prostě mě nečtěte. Už můžete vědět, že já s davem nevyju a tedy vám možná nabouraám váš světonázor. A nebo se vám aspoň nebude moje psaní líbit.

Vždyť je tady TOLIK  konformníků - blbidlo, pablb číselný, ps... Můžete se mým příspěvkům snadno vyhnout.

Pasáček koz ve Vermontu 1.1.2010 15:13

Pozor na diktátora Putina

Ruský diktátor Putin je ve funkci předsedy ruské vlády extrémně nebezpečný. To jasně poznalo všech 56 poslanců Komunistické strany Ruska, kteří ho odmítli volit. Putin ohrožuje celý demokratický svět : Neposkakuje podle americké píšťalky. Uvádí v zuřivost ty nejpokrokovější politiky. Řinčí zbraněmi a vyhrožuje, že Rusko odrazí jakoukoli agresi. Zatrhnul rabování ruského nerostného bohatství. Předstírá, že chce žít v míru se všemi státy a obchodovat s nimi. Drze obchoduje s Iránem, úhlavním americkým nepřítelem, dodává mu zbraně a palivo do atomové elektrárny. Stojí na straně Srbska a neuznává ozbrojenou loupež Kosova provedenou demokratickými státy NATO ve prospěch albánských teroristů.

Povšimli jste si jeho tvrdých ocelových očí?  Jde z nich strach. Viděli jste jeho strašné vlčí zuby? Má je nabroušeny na Českou republiku. A po jejím schramstnutí si dá Karkulku jako zákusek. Ani dvě americké základny tomu nezabrání!

A k dovršení všech jeho drzostí se nechal zvolit osobností roku 2007 jakýmsi obskurním americkým časopisem Time. Jistě je podplatil vodkou.

V zájmu globální svobody a ještě globálnější demokracie bude nezbytně nutné s tím padouchem Putinem rázně zatočit. Návrhy, jak to nejlépe udělat posílejte Mr. Obamovi do Bílého domu. Bude vám vděčný, on sám to neví.

AeroKarel 1.1.2010 18:40

Re: Pozor na diktátora Putina

Ty kozy jsou možná více v obraze. Ptal jste se jich?

SW 1.1.2010 19:45

Re: Pozor na diktátora Putina

To jeho psaní ze "zápisníčku" už je místní kolorit... nestojí za reakce :-/

R.J. 1.1.2010 14:35

Útočný Americký radar tu nechceme!

Chceme tu obranou rusosovětskou raketu. Grebeníček na Hráááád

moebius 1.1.2010 14:19

ještě pár takový zpráv

a začnu Obamu považovat za nejhoršího amerického prezidenta všech dob, zlatej GWB.

honzak 1.1.2010 15:56

Re: ještě pár takový zpráv

nic ve zlém, ale většině soudných lidí to secvaklo mnohem dřív. Je to černý polomuslimský socan. Ale oni si ho Američani zastřelí, jak je znám.

Pasáček koz ve Vermontu 1.1.2010 14:15

Čeho se ti mužici vlastně bojí ???

Ti smradlaví mužici v láptích vedení zlým Medvěděvem jsou známí svojí tupostí. Přesto jim však neuniklo, že USA má ve 150 zemích stovky vojenských základen (http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_United_States_military_bases) a další přibývají. V posledních letech v Kosovu, Iráku a Afganistánu, další se připravují v Bulharsku, Rumunsku, Gruzii a Ukrajině, (http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=12400), České republice a Polsku. Americké vojenské základny se stále přiblížují k ruským hranicím. Jistě nejde o zlý úmysl, je to jen náhoda.

Americká zahraniční politika je snadno předvídatelná. Řídí se doktrinou Mr. Bushe: Zdemokratizujeme bombami každý stát, o kterém prohlásíme, že ohrožuje USA (http://en.wikipedia.org/wiki/Bush_Doctrine). Fakta nás nepopletou. Jestliže má tento nepřátelský stát nějaké užitečné přírodní zdroje, tím lépe. V poslední době to byl Afganistán a Irák, který, jak každý pokrokový demokrat ví, bezprostředně ohrožoval USA a celý svět svými zbraněmi hromadného ničení.  (http://www.msnbc.msn.com/id/7634313/ ). Na řadě je teď Pakistán, Irán a Severní Korea. Spousty práce.

A ti pitomí Rusáci stále odmítají věřit, že americké vojenské základny nejsou proti nim. Asi proto, že jednu bleskovou válku dost nedávno zažili a o další příliš nestojí. A také ví, že vítězů ve válce se nikdo nesmí ptát, jestli byli v právu, nebo mluvili pravdu. Proč se ti mužici tolik bojí demokratizace ?  Vždyť občané Iráku i Afganistánu si americkou demokratizaci velice pochvalují. (http://www.msnbc.msn.com/id/32249034/ns/world_news-south_and_central_asia)

R.J. 1.1.2010 14:18

Re: Čeho se ti mužici vlastně bojí ???

R.J. 1.1.2010 14:31

Re: Čeho se ti mužici vlastně bojí ???

 Pasáčku, to že žiješ na hromádce s ovcema, to je fuk, my jsme tu tolerantní,  ale nepouštěj je ke compu, píšou pak kraviny a je to na Tobě. Potom si lidi budou myslet že to píšeš Ty.  

Marat 1.1.2010 14:38

Re: Čeho se ti mužici vlastně bojí ???

Ty kozle už zase vypouštíš ten slůj prk? Co ty cape pohledáváš v USA? Oplodňovat své kozy můžeš i v Rusku.

Cape, jaká to obrovská škoda, že před II. svět. válkou tě ještě tvůj dědek nosil ve svém pytlíku. Kdyby jsi byl tehdy na světě, zabráníl by jsi té strašné válce. Klekl by jsi před Hitlerem a Stalinem na kolena  uctivě a poníženě je poprosil, že celý svět bude už hodný jen když tu válku nezačnou. Zaručeně by tě ty kozle, kreténe poslechly a ty by jsi měl Nobelovu cenu zaručenou.

Tedy ty jsi král všech  idiotu. Cape !

Honza II 1.1.2010 15:22

Re: Čeho se ti mužici vlastně bojí ???

No,pasáčku,docela přesně jsi to vystihl.Američtí vojenští "experti" se asi chovají,jako nám často ukazují ve filmu....."mě nemůžete potrestat, Já jsem AMERIČAN. Desítky amer.vojenských základen kolem ruských hranic opravdu přesvědčují svět o mírumilovné zahraniční politice.:-D

Kobylka Lajda 1.1.2010 19:01

Re: Čeho se ti mužici vlastně bojí ???

A´áááááá, zase jeden, co ještě po Silvestru nevystřízlivěl. Napij se kozího mléka, hiiii!;-D;-D;-D

--- 1.1.2010 12:57

Něco málo o rusku.

Každý příchozí z civilizované země, který měl možnost se po CCCP/RF pohybovat vlakem či autobusem viděl věci, nad kterými valil oči. Podmínky, v kterých žije tamní obyvatelstvo a je nimi spokojené natolik, že je považuje za vzor pro celou zeměkouli, jsou pro člověka z normální země naprosto nepředstavitelné. Je to dáno tím, že toto území je osídleno rodem homo sovieticus, což je slepá vývojová větev rodu homo sapiens sapiens, která je oproti němu na nižším stupni vývoje. Vyznačuje se celkovou zaostalostí, odporem k práci, náruživostí k alkoholu, láskou k uniformám všeho druhu a obživu je schopen najít pouze rabováním přírodních zdrojů, kterých má pozatím dostatek. Je to v podstatě jediná komodita, kterou je schopen vyvážet, navíc bez jakékoliv přidané hodnoty. Nestrpí kolem sebe jedince, kteří nějak vyčuhují z řady a jejichž profese nevyžaduje nošení uniformy. S takovým odrodilcem zatočí rychle a rázně, zpravidla to končí v lepším případě emigrací, v horším kriminálem. Šostakovič, Tupolev, Sacharov a mnozí další budiž příkladem. Důsledkem je totálně zdevastovaná, zaostalá a chudá země, což je s přihlédnutím k jejímu obrovskému přírodnímu bohatství obdivuhodný výkon tamních vládnoucích "elit". Příslušníci rodu homo sovieticus jsou velmi agresivní a neustále se pokouší rozšiřovat své území. Za posledních sto let napadli celkem 10 svých sousedů: Finsko, Lotyšsko, Estonsko, Litva, Polsko, Moldavie, Maďarsko, Československo, Afghánistán či naposledy Gruzie, zde všude ví svě o "kultuře" a zvycích tohoto živočišného druhu. Je to vcelku pochopitelná snaha si podmanit vyspělejší vývojový druh, který umí obstarat výrobky a potraviny, které homo sovieticus z principu vyrobit neumí. Řízení věcí obecných homo sovieticus rád přenechává nějakému samovládci. Přemýšlení o těchto věcech je pro něj příliš složitá činnost, to přece zařídí nějaký ten báťuška daleko lépe, stačí ho milovat a bezvýhradně se podřídit.Homo sovieticus však má i pozitivní stránky, například skromnost. Napříkla

Ravnagorac 1.1.2010 13:04

Re: Něco málo o rusku.

Rusko se píše velké "R", pitomče!

Kobylka Lajda 1.1.2010 13:34

Re: Něco málo o rusku.

V Rusku mají všecko veliké.... Širaka straná mají radnája.... ;-D;-D;-D;-D

R.J. 1.1.2010 14:33

Re: Něco málo o rusku.

Hlavně vrahy, ti jsou opravdu největší, nepřekonatelní ve své  "velikosti".

Ravnagorac 1.1.2010 20:21

Re: Něco málo o rusku.

Stalin byl Gruzínec, nelegitimní syn jednoho z Rothschildů a Lenin mluvil doma s matkou jidiš. Trocký se jmenoval Lejba Bronštejn, což moc ruské jméno není. Ježov , šéf vražedné ČEKY, byl ve skutečnosti Jehuda, což také nezní příliš rusky. Marx byl syn rabína a nenáviděl Slovany. Fakt máme co dělat s typicky ruským fenoménem, jak ostatně zmiňuje i Solženicyn ve své knize "200 let pospolu". Poté, co kniha vyšla v ČR, přestalo se o Solženicynovi psát a jeho knihy zmizely z pultů knihkupectví. Že by náhoda?

Pedro 1.1.2010 21:26

Re: Něco málo o rusku.

No Poláci zase tvrdí, že Stalin byl památkou na to, když přes Gruzii putoval do Mongolska objevit svého koně generál Prževalskij.  

Marat 1.1.2010 14:47

Re: Něco málo o rusku.

Já když jsem chtěl svého bratra který byl fanatickým sovětčíkem naštvat, tak jsem mu kdys zásadně psal jen o rusku, nikoliv o Rusku. A to ho pořádně rozpalovalo, takže mě už neodepsal a když se jeho duše odebrala zaručeně do Ráje a to do Ruského oddělení kde se mluví jen ruský, tak na parte měl uvedeno, že má jen sestru a  dva bratry v USA nechala jeho Sovětskaja abjezjana vynechat. Ten Ivan je zřejmě jeho pobratimem. Spolu by si rozuměli.

Brmboš 1.1.2010 13:08

Re: Něco málo o rusku.

Vy jste nikdy v Rusku nebyl nebo jste nic neviděl. Jenže takhle podobně píší mnohé zahraniční a hlavně americké noviny o naší zemi. Jednoduché myšlení i vidění je znakem slabomyslnosti, která zná jen dvě barvy. Černou a bílou.

Sigmund 1.1.2010 13:25

Re: Něco málo o rusku.

No,já byl v Rusku mnohokrát a s jeho příspěvkem musím souhlasit....

R.J. 1.1.2010 14:10

Re: Něco málo o rusku.

Stačí "projet" Rusosovětsko na Google Earth a rozklikávat fotky. To je lepší než třicet zájezdů do země , kde nastaly ty krásné chvíle, co popsal Marx ve svém díle. Když se chci mrknout,  jak asi žili moji praprapředci, mrknu na  Googla. Je to síla. Ovšem má to jednu výhodu, většiny venkovského lidu v rusosovětsku se žádná krize netýká, mají jí totiž permanentně , takže jsou tak nějak " krizově otužilí".

Kobylka Lajda 1.1.2010 13:33

Re: Něco málo o rusku.

Je to naprosto přesně řečeno, popsáno i zažito.  Kdo tam byl, žil, viděl, měl oči toevřené a slechy nastražené, nemůže říci nic jiného. Ani ten, kdo byl tímto živočišným druhem 2x osvobozen! Rudé hlavy, které toužíte po obnovení SSSR, máte holt smůlu - předvedl se v celé své kráse a dokonal. Dnes jsou karty rozdány jinak, i když nebezpečí stále přichízí z Moskvy...

R.J. 1.1.2010 14:12

Re: Něco málo o rusku.

Kobylko, vše nejlepší a hlavně zdravíčko v Novém roce. :-)

Marat 1.1.2010 14:50

Re: Něco málo o rusku.

A vám pane R.J. i Kobylce také moc přejí.

Kobylka Lajda 1.1.2010 18:57

Re: Něco málo o rusku.

Nazdar, moje krevní skupino, moc mne to potěšilo! Tebe mám v oku, máš vždy dobré příspěvky a bystrou hlavičku, tož tak ve zdraví dále do dalších let i bojů. Mně už se trochu krátí dech!!;-D;-DR^VV;-D

Julius Streicher 1.1.2010 15:01

Jako z mého Der Stürmer

Já jsem se spíš věnoval druhu Homo hebraeicus minimus. Blahopřeji kolego k rasovému instinktu. Mě za to ale pověsili Amíci spolu s těmi Homo sovietiky.

Bidlo 1.1.2010 15:11

Re: Jako z mého Der Stürmer

Julku, mezi rodem a rasou je však rozdíl! Málo jsi studoval dílo soukmenovce Alfreda Rosenbergra a proto jsi byl pověšen poprávu a nestěžuj si!