Čtvrtek 18. července 2024, svátek má Drahomíra
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

KORONAVIRUS: Efektivita očkování seniorů je vysoká

Jan Bartoň dospívá ve svém článku k alarmistickému závěru, že efektivita očkování proti covidu-19 je velmi nízká - u lidí nad 60 let je to prý pouhých 30%.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
MV

Ackoli s některými body se dá souhlasit, jiné jsou sproste a ničím nepodložené fabulace. Např. Že plošné restrikce pomáhají. Loňské lockdowny a jejich nevysledky podporují opačný dojem.

0 0
možnosti
AS

Ve vašem vesmíru virus přeskakuje i mezi lidmi, kteří se vůbec nepotkají? To vám nezávidím.

0 0
možnosti
DS

Václave, asi nebudeš zpochybňovat tuto prezentaci doc. Hajdůcha: https://www.youtube.com/watch?v=DxgpsodyDFo&t=21989s Marián Hajdůch 7:12 záznamu.

Tak se ptám, proč jsme toto nevěděli už v srpnu 2020, pan Hajdůch byl za testování zodpovědný? I ty jsi potřebu testování zpochybňoval. Dat už bylo dost ale byla tajná. Kvalitní studie se pokud možno nedělaly nebo zesměšňovaly jako politicky nešťastné.

V kategorii 65+ je tedy naprosto zbytečné očkovat imunní po prodělané chorobě. V nižších věkových kategoriích je zas pravděpodobnost těžkého průběhu velmi nízká. Tak proč se experimentuje na lidech?

Jsem pro povinné očkování. Při zohlednění těchto dat a důkladné risk-benefit analýze.

0 0
možnosti
DS

Napřed vytvořím situaci, kdy zemře 30 000 lidí navíc. Přesto mám 72 poslanců z 200.

Za rok tu situaci zopakuji, pokud možno ještě horším přístupem než vloni. Představte si, že vloni bych 70% nakažených honil nasílu do práce. Naštěstí už se spousta lidí zachránila sama, to zcela ignoruji. Vytahuji se, že jsem zachránil 80% těch, které jsem slíbil zachránit a kteří se náhodou (1% populace) opravdu vážně nakazili. A všichni ti, kteří se vážně nenakazili a ani by se byli nenakazili, mě zas oslavují.

Ať žije Homo sapiens.

0 0
možnosti
RL

A kde se taková situace vytvořila? Já tedy o žádné takové situaci nevím. Proč furt lžete? :-P

Podle Rojíčka vloni bylo oproti přechozím rokům asi 15 tisíc nadúmrtí. Podle statistiků z nich 10,5 tisíce zapříčinil přímo covid-19.Vloni zemřelo podle Ústavu zdravotnických inforamcí a statistiky (ÚZIS), který s ČSÚ na analýze spolupracoval, přímo či nepřímo s covidem 17 235 lidí. Jak již bylo uvedeno, přímou příčinou úmrtí byl covid u zhruba 10,5 tisíce zemřelých, což odpovídá 61 procentům.

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/mezirocne-zemrelo-o-15-procent-vice-lidi-covid-druhou-nejcastejsi-pricinou-40364924

0 0
možnosti
Foto

Ano, máme tady šílenou pandemii jakéhosi poupraveného koronaviru, který jen tak náhodou unikl z laboratoře v čínském Wu-chanu. Opícháváme se nějakou pofiderní vakcínou, a přesto vymíráme. Především díky neočkovaným, jejichž počet urychleně klesá.

No a celkový počet lidí radostně narůstá k osmi miliardám. Letošní čistý populační přírůstek na Zemi je 74 milionů

https://www.worldometers.info/cz/

Čert aby se v tom vyznal:-P

0 0
možnosti
MK

Důkaz tohoto tvrzení jsem v článku nenašel “ Jak ukázáno výše, vakcinace je hlavní „spásou“ pro všechny věkové kategorie.” Například pro děti je plošná vakcinace zcela proti vědeckým poznatkům.

A další věc. Pane Levinský, měl byste si být sakra vědom ošemetnosti slova “korelace”. Děje, které namalujete do jednoho grafu, nadto pro velmi krátké období, nemusí mít společného vůbec nic. Ale to nepochybně víte.

0 0
možnosti
JV

J70a76n 26V91i86n20t32r

30. 11. 2021 0:24

Na dnešní době je kouzelné, že si každý může vymyslet libovolné statistické údaje, aby jimi podpořil své tvrzení. Ovšem není to moc platné. Protože mu uvěří jen ti kteří, už jsou stejně "přesvědčení".

0 0
možnosti
PL

P92e66t97r 15L77a29b28a19j

30. 11. 2021 2:53

Hmm ...vymyslet libovolné statistické údaje.

Co prosím vidíte na zde popisovaných statistikách za vymyšlené? Počty lidí v jednotlivých věkových kategoriích, počty očkovaných a počty lidí na JIPkách a v márnicích jsou snad snadno ověřitelné údaje. Tedy nic "vymyšleného".

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz