8.5.2024 | Den vítězství


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: Typologie neočkovanců

Přiznám se, že jsem zcela racionální člověk, který věří na přirozený běh života a který se snaží pochopit logické souvislosti dění okolo sebe.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Kosiner 5.1.2022 17:39

Ejhle! Holoubkové se poznali, konečně jim někdo prozradil kam patří! Proto tak řvou! ;-D

R. Langer 5.1.2022 18:47

Ano, jsi dostatečně hlasitý, soudruhu. ;-D

V. Kosiner 5.1.2022 18:57

Já, soudruhu předsedo? Vy tady pořváváte!

Š. Hašek 5.1.2022 19:16

Řvou trojnásobní napuštění.

Že jim to naslibované nějak nefunguje.

J. Jurax 5.1.2022 19:49

Jsem trojnásobně napuštěn a neřvu ... ;-)

J. Kulheim 5.1.2022 17:37

Nechejte péči o zdraví na každém, kdo se o svoje zdraví starat chce. Zdraví, je nejdůležitější majetek, který jsme dostali od Pana Boha. Nedá se nikde koupit ani ukrást a dát ho do péče někomu jinému je špatný obchod. Raději se budu mýlit sám ze sebou než s panem Prymulou, Kubkem nebo s prezidentem republiky. Já se do jejich zdraví ne.motám a nemám sebemenší zájem, aby se toho mého motali oni. Já jim nevěřím, protože zatím co řekli, tak bylo úplně jinak.

Nemám nic proti vakcinaci proti chorobám, kde vakcíny fungují. Jako veterinář, jsem s vakcínami různého typu, pracoval celý profesní život. Třicet let jsem zápasil s nákazou u slepic, infekční bronchitidou, kterou zapříčiňuje korona virus. Byl bych docela zvědavý, kdo s těch, kteří jsou vylepení na televizní obrazovce a radí, řešil nějakou nákazu. Myslím, že ani jeden. Mají o tom představu jak MUDr Šafránek, který si myslí, že se to řeší tak, že se slepice zabijí a je hotovo. V supermarketu budou prodávat vejce od koho?

Já se vakcinace nebojím, ale z bojím se neověřených genových vakcín, jako je mRNA. Ukazuje se, že tato vakcína nefunguje tak, jak bylo na počátku prezentováno.

Pan Radim Perlín se řadí mezi občany, kteří potřebují na sebou dozor, podobně jako děti v mateřské školce. Proč se plete jiným do života? Dovoluje si lidi různým způsobem třídit? Atd.

J. Šebek 5.1.2022 17:18

Mě osobně tyhle duely vaxeři versus antivaxeři začínají čím dál tím více připomínat hospodské spory fotbalových fanatiků. Stejně zabetonované a stejně hloupé.

Š. Hašek 5.1.2022 19:17

??? Stejně?

J. Jurax 5.1.2022 19:47

Víc ... ;-D

J. Jurax 5.1.2022 19:46

R^;-D;-D

J. Kraus 5.1.2022 16:26

Velmi vtipné. Ale jak píše autor, kategorie se příliš překrývají. Kromě toho by bylo možné nalézt i jiné metodiky dělení. Ostrá hranice je třeba mezi konsumenty masmedií, tedy lidmi, kteří věří tomu co jim řekli naposled, a těmi, kteří se snaží pátrat na vlastní pěst. Co vidím kolem sebe, k prvním patří voliči Pětky a ANO, ke druhým voliči SPD a malých stran, ale i komunistů. Mezi těmi druhými, tedy neočkovanci, je opět ostrá hranice mezi aktivními antiroukaři demonstrujícími na náměstích, a lidmi až úzkostlivě dodržujícími hygienická opatření. Třetí skupina jsou ti, kteří byli k naočkování přinuceni tlakem, většinou zaměstnavatele. Často se zpožděním zjišťují, co to se svým organismem provedli a psychicky je to deptá. Ono ale stačí upnout se k tomu co člověka přesahuje a povznáší, co mu dává naději, co ho rozradostňuje. Prostě udržet si vitalitu. Tristní je pohled na vyděšeného očkovance, který nevěří své vakcině a hubí se sám. Zatím jsou všechny řeči předčasné, za pár let budeme vědět víc.

D. Krizova 5.1.2022 16:24

Už dlouho jsem nečetla tak hloupý článek...

P. Ledvina 5.1.2022 15:35

Díky za článek.

Situace bohužel došla tak daleko, že část kategorie Bludař a Borec v diskuzích odradila naprostou většinu Racionálních, kteří se snažili vyvracet nesmysly, polopravdy a lži. A teď se jen vzájemně podporují ve svém přesvědčení.

Trochu mne překvapila kategorie Podnikatel. Ve svém okolí nikoho takového neznám, ale možná je to způsobeno tím, že toto téma ignorují nebo se mu aktivně vyhýbají.

Š. Hašek 5.1.2022 15:55

Ve svém okolí pozoruji absolventy podpůrných dávek (dříve nazýváno očkováním), vyjukané jak za moru ve středověku. Čím dále více vyjukané. Podepsali by cokoliv.

Vyjukanost mi nevadí. Vadí mi jejich drzost, či mlčenlivá podpora té kšeftovací gauneřiny.

Zapomněli ZDŠ.

A. Renjascu 5.1.2022 16:05

Očkováním se nazývalo něco jiného a taktéž to ze zákona muselo splňovat jiné kritéria a parametry. Tomuto se říká drogová závislost:-)...

Š. Hašek 5.1.2022 16:26

Ano. A bylo to jasné od samého začátku - od dubna 2021. Tedy jak komu.

Š. Hašek 5.1.2022 16:28

Boha jeho! Od dubna 2020!

R. Langer 5.1.2022 18:56

Tak tak.

P. Eugel 5.1.2022 15:34

A ty seš typově magor!?

J. Jurax 5.1.2022 19:57

Klid.

Všichni jsme magoři.

Ke každému člověku se nalezne nejmíň jeden druhý člověk, jenž má toho prvního za magora. Občas jsou ti dva dokonce totožní.

To je přírodní zákon, patřící mezi tzv. Murphyho zákony.

O. Mayer 5.1.2022 14:48

.. jsem rád, že tu máme zastoupenu většinu vyjmenovaných typů antivaxerů (snad se nám ještě přihlásí i nějaký ezoterik) a pevně doufám hoši/děvčata, že vám zdraví bude i nadále sloužit. Na některé vaše bratry ve zbrani totiž bohužel není zrovna hezký pohled.

Š. Hašek 5.1.2022 14:52

Hlupáčku,

my nejsme antivaxeři, máme řádně vyplněné očkovací prokazy.

Pouze nejsme v houfu pokusných králíků s několika podpůrnými dávkami.

A na moje zdraví se vvysser! Bylo ti slibováno, že my tě nemůžeme ohrozit. Že to tak nefunguje - Tvoje blbost!

Ś. Svobodová 5.1.2022 15:26

Vzhledem k tomu, že jste pravděpodobně shlédl všechny díly "Byl jednou jeden život", můžete mi vysvětlit proč se mám nyní očkovat po prodělané nemoci a zcela se ignorují mé protilátky? I když existuje shoda odborníků na tom, že imunita po covidu je mnohem komplexnější a dlouhodobá? A tam kde je očkování povinné ze zákona mají (resp. doposud měli) vyjímku lidé s protilátkami?

Š. Hašek 5.1.2022 15:51

Tutově jsem to měl, za těch 22 měsíců. Chřipku všelikou mám tak jednou za rok. Tak tedy 2x? Nevím, chřipky nesleduji.

Vždycky zalezu do pelechu a vzdychám. Tak jsem to udělal i vloni.

Ten dnešní dokórvený, bruselehodnotový společenský system (a tetanověTBC chytrouši) mě považuje za vrcholně nebezpečného. Kdybych nebyl na penzi, tak na mě pošlou gestapo a vyrazej mě z práce!

R. Langer 5.1.2022 18:57

Jo, skupina Svědků kovidových je stejně stabilní. ;-D

V. Kain 5.1.2022 14:43

Perlíne v MeSES by z vás měli radost.

J. Bednář 5.1.2022 15:34

Ten magor z ODS ani netuší, že 23 důchodců v Norsku po aplikaci Pfizeru. Na Slovensku přiznali jednu mladou ženu. Buď vědomě lže nebo je tak hloupý, že si to neumí ověřit na webu.

J. Cimbálník 5.1.2022 16:35

Zdroj.

Š. Hašek 5.1.2022 14:39

1. Dělníci (jasné).

2. Rolníci (zřejmě družstevní).

3. Pracující inteligence (tedy asi né politologové, nebo především?).

4. Neočkovanci 2021 (čtyři typy).

A tohle všecko bude žít pohromadě v perlínovském komunismu.

M. Valenta 5.1.2022 14:25

No a ještě je tu, nyní poněkud zmatená, podmnožina odpíračů a zároveň notorických voličů Zemana, kterým bych konečně nechal na vlastní kůži ochutnat totalitní choutky jejich guru.