19.5.2024 | Svátek má Ivo


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Tonevadí 9.10.2007 8:10

A ty Kyselý Mildo, ty musíš bejt strašnej hrdina, že?

Pustit se se stádem do seřvání někoho, na koho ty mužeš prskat jen z dáli...

emil 9.10.2007 8:59

Re: A ty Kyselý Mildo, ty musíš bejt strašnej hrdina, že?

Tak se stádem jdou všichni světoví stoprocentní znalci oteplování, protože je to teď velmi moderní a dají se z toho urvat neskutečné peníze. Když pustí na obhajování svých vizí ožralého "hrdinu", to je tedy úrovenˇ. Nejstem abstinent, ale vím, že když budu napitý, nebudu se snažit pohnout dějinami, jako  pan Rynda spolu s pisálkem článku.

AceBaran 9.10.2007 6:55

jestli takhle mluvil Rynda střízlivý..

.. jak asi mluví opilý?

Gaston 9.10.2007 6:49

Každý soudný si udělal obrázek sám..

.. o tom co všechno sedí Karlovi na univerzitě.

Rpuť 9.10.2007 6:46

Medvědí služba, aneb:"..a pan starosta byl trochu veselej..."

Snad by\chom to měli rozhodnout hlasováním, jak u oteplovačů zvykem.......;-P

Autore máte to marný - úsloví "ožralej jak sociální ekolog" hned tak z češtiny nevymizí - i díky Vám...

eTony 9.10.2007 6:12

co to tady

tenhle tvor vypotil za hámotinu ?

me1 9.10.2007 6:01

nadpis

Promiňte, proč bych měl věřit někomu, kdo si dovolí vystupovat před národem zcela nacamraný? Rynda se tím vyhrabal až na úroveň ubožáka Sloty ze slovenska. Jestli tam envirouši nemají někoho lepšího, tak je jasné, že pravdu má Václav Klaus.

Roman Šula 9.10.2007 5:09

No to snad ne....!

A pročpak se ČT raději na stav přírody nezeptá někoho z přírodních věd než z humanitních? A opravdu nechápu, proč by se o tom, co se děje nebo neděje a zda to je či není vina lidstva, mělo hlasovat na politických sezeních.

Anděla 9.10.2007 9:05

Re: No to snad ne....!

Já taky ne. A to si představte, že existují politici, co o tom píšou knihy. A jiní, co píšou články třeba do NP.

JE 9.10.2007 12:35

Re: Re: No to snad ne....!

Andělo, už se konečně vzpamatujte! Klaus nepíše o klimatických změnách z odborného hlediska. Píše o tom, že v klimatologii existují různé názory na klimatické změny a že by média měla dopřát sluchu oběma stranám a ne stranit módně jen jedné.

Vincek 9.10.2007 5:08

Podnapilý řidič nesmí sednout za volant.

 Podnapilý Rynda nemůže vysvětlovat národu beztrestně své názory ve veřejnoprávní televizi! Trestem mu je to, že ho většina národa odsoudí za takovou drzost. Je to sprosté pohrdání veřejností se dostavit v takovém stavu před kameru.

 Nejsme zvědaví na názory opilých!!! Stačil nám kdys Zeman a taky ho národ za to odsuzoval. Ať si jde opilec do Ruska! Tam jsou opilci národní norma!

zíralek 9.10.2007 3:32

Buďte trochu tolerantní,

ta věta: já tomu nerozumím, ale rozumím tomu lépe než Václav Klaus, je kouzelná. Ta snad vejde do dějin.;-D

LOJR 9.10.2007 7:54

Vidím, že jste mne předešel.

Přesně tohle mne naprosto odrovnalo.

Skepticu/s M/aximus 9.10.2007 3:23

Zelený chilialista Rynda kázal svou víru a Dluhoš štěká jak pominutý, aby upozornil na svou straničku plnou nesoudných pomatenců

:-/

PetrH 9.10.2007 2:59

Mám pocit,

že závěrem článku by mohlo být Lépe, než souhlasit s Klausem, je chlastat s Ryndou;-D

Ladislav N. 9.10.2007 1:42

Proboha, co je tohle za blábol?

 8-o 8-o 8-o ;-D

Šumavák 9.10.2007 2:01

To víte, pokrok !

Dřív se zpívávalo:

Pijme pivo s bobkem..(nebo Bobkem?)

dnes inovovaně:

Pijme víno s "bobulemi"...

ToeN 9.10.2007 1:30

Tohle opravdu autor myslel vážně?

Tak to teda zírám. Pan Dr. Rynda zkombinoval "prášky na uklidnění" (= sedativa) s alkoholem a nějakými tabletkami na nachlazení. Vdůsledku čehož byl zkoulovaný jako dán. A ono je to vlastně dobře, budeme to propagovat a třeba se to jednou stane společenskou normou.

Proboha, kde to žijem?

Gaston 9.10.2007 6:51

Re: Tohle opravdu autor myslel vážně?

Možná, že by se ten drink měl servírovat povinně na všech politických sedánkách. Co si kdo myslí by bylo asi zřejmější a průhlednější:)))

Eva D. 9.10.2007 20:27

Re: Re: Tohle opravdu autor myslel vážně?

A pro jistotu povinně jointa, pro zvlášť odolné jedince. ;-D

Pišta 9.10.2007 1:28

Ach jo

Mě se projev pana Ryndy v TV skutečně velmi líbil i když byl evidentně sťat. Překvapuje mě, jak mnoho pravicově smýšlejících lidí, tedy lidí, kteří dle různých průzkumů mívají vyšší vzdělání než je průměr, vyznává totální Klausovy bludy a dělá hovada ze světové vědecké obce. A musí být člověk vědec aby věděl, že je s klimatem něco špatně když máme  katastrofální povodně během 5 let? o dalších jevech ve světě jako extrémní sucha nemluvě...

ToeN 9.10.2007 1:40

Re: Ach jo

Jetli ono to nebude tím, že pravicově smýšlející lidé mají statisticky vzato skutečně vyšśí vzdělání :-))

Abonent 9.10.2007 2:00

Re: Re: Ach jo

Já bych se dokonce odvážil tvrdit, že vyšší vzdělání valnou většinu svých nositelů přivede k pravicovému pohledu na svět.

A naopak, samozřejmě.

Trautenberk 9.10.2007 2:03

Re: Re: Re: Ach jo

Jsou i výjimky. Standa Grossů sice dokončil školu, ale pořád krade jako levičák.

Abonent 9.10.2007 3:27

Pro Jeho Jasnost Trautenberka : Vzdělání a diplom

Jeho Jasnost Trautenberk promine, ale já jsem psal o vzdělání, nikoli o "dokončené škole". Pan Gross má jakýsi diplom; ovšem vzdělání ?

Líběj odpustit, ale když si koupí diplom nějaký náhle k moci přišlý spratek, nedosáhne tím žádného vzdělání. Jen chvilkové důležitosti v očích ostatních nevzdělanců.

Moje poklona a maucta.

Trautenberk 9.10.2007 3:37

Re: Pro Jeho Jasnost Trautenberka : Vzdělání a diplom

Víte co se na ten diplom nadřel? 30 poctivě opsaných stránek. Takový druhý písmák Jan Vavák...

Eva D. 9.10.2007 20:25

Re: Pro Jeho Jasnost Trautenberka : Vzdělání a diplom

R^;-D;-D;-D

zk 9.10.2007 7:12

Re: Re: Re: Re: Ach jo

Pan Gross dokončil školu tak leda na papíře, jinak nemá potuchy, co se na "právech" vlastně vyučuje:-D:-D

Šumavák 9.10.2007 1:57

člověče, první poučka klimatologů zní:

Klimatologie není o počasí !!

(a když už, tak leda za sto let!)