27.1.2022 | Svátek má Ingrid


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
krmič 10.10.2007 15:07

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rynda nechtěně vyzradil pravdu o zeleném náboženství

Jo, a prostý, jasný, jednoduchý to Desatero zrovna není. Už proto, že různé věrouky mají různé formulace. Třeba to 2. přikázání je docela zapeklitá věc, zkuste se na to podívat. A to 3., ač zdánlivě jasné, se dá taky všelijak vykládat. Podívejte se na ortodoxní Židy, i stát Izrael s tím má jisté problémy.

jm0 9.10.2007 14:57

Spontánní evoluce lid. spol. znamená zánik.

jak pravdivé! důsledky jsou vidět všude okolo: už takhle totiž zanikáme pěkných pár desítek tisíc let.

Mišák 9.10.2007 1:11

Tak nevím, kritizuje autor,

že z SNK ED často v ČT a iDnes NEudělají hlupáky? Nebo má starost o pana nestřízlivého Ryndu (on je od nich?), který i za střízliva vyhlašuje poplašné zprávy, viz Události 24.9. kde odmítal předběžnou opatrnost a např. tvrdil, že Země je potápějící se Titanik s přetíženou palubou a MUSÍ se ihned začít se záchranou planety, než bude pozdě (to budou Zelení likvidovat přemnožené lidstvo?). Autor také pobavil požadavkem "vybírat z více nezávilejších názorů". Které názory ale považuje za více či méně zavilé? Že by snad ty z úst závislého (zřejmě na alkoholu) pana Ryndy?

JW 9.10.2007 0:59

Zajímavý názor pana Dluhoše

Tomuto pánovi nevadí, když někdo vystupuje v televizi nalitý jak Dán, dokonce ani kdyby tak vystupovali i politici, ale vadí mu, když redaktor jeho opilecké výlevy přeruší. Skutečně zajímavé. To musí být skvělá politická strana, kde se takhle chlastá, ta bude mít určitě skvělou budoucnost. 

Parkinson 9.10.2007 0:46

Spiklenecká teorie ?

Zjevně si chtěl autor postěžovat, že on a jeho souputníci nemají prostor v médiích  Tomu se dá sice věřit, nicméně vysvětlení je v podstatě prosté. Na vině nejsou šílené spiklenecké teorie, ale úroveň článku, který je v tomto případě na hranici naprostého blábolu. A ten opilec je tam tentokrát, předpokládám, jen jako dekorace. 

mol 9.10.2007 0:44

to už zase budou nějaké volby

nebo co se to děje?

na vlastni voci 9.10.2007 0:44

bdim ci snim?

Videl jsem to na vlastni voci, akademik Rynda byl zkarovanej a na obrazovce usinal. Bylo to tragikomicke. O nejakem otevrenem projevu ci dokonce jeho cenzurovani nemuze byt ani rec.

Fojt 9.10.2007 0:42

Já zírám,

jak se dá omluvit evidentní pivní (či kontušovková ;-)) indisposice. Já Klause také nemusím, ale domnívám se že v této otázce má pravdu. Potvrzuje mě to velmi silný řev zelených. A zkušenost mne poučila, že potrefená husa nejvíce kejhá.

Ledažeby to pan Dluhoš mínil jako ironii - ale ta zapálenost myšlenkou mě od tohoto názoru poněkud odrazuje.

Nika 9.10.2007 0:39

Hmm,

to je asi ironie, ne ? ;-P

Prétextat 9.10.2007 0:37

Zelená je dobrá?

Ožralou se nemá smysl zabývat. Jeho zastánce z SNK ale pobavil. Zoufalci z US před svým koncem vylepovali anarchistické fialové plakáty propagující kouření marihuany. Vy můžete zkusit třeba zelené s heslem Zelená je dobrá. I když ta analogie trochu kulhá - tak významné straně jako je SNK krach nehrozí.

Dušan Neumann 9.10.2007 0:32

Snk-ED není to bejvalá strana přátel piva?

z erudovanosti příspěvku to nějak vyplývá....rozšířená o přátele rumu a kontušovky.

mik 9.10.2007 0:24

Zlodej krici chytte zlodeje

Jinak se tento clanek neda chapat. Jestli je nejaky nazor doslova sestrelovan pri kazde prilezitosti z medii tak je to jakykoliv naznak toho, ze soucasna oteplovaci teorie je pouha medialni hysterie, ze fakta mohou byt kapku jinaci nez nam predkladaji veci neznali novinari a nekteri "vedci".

Milan 9.10.2007 0:19

Vystoupení je možno

shlédnout zde: http://www.youtube.com/watch?v=WxIN0fHxTMw

mik 9.10.2007 0:26

Re: Vystoupení je možno

Ten je vozralej jak dan :-D

Pavel Pávek 9.10.2007 0:33

Re: Vystoupení je možno

SOS!!!  Nemohu to otevřít. Ani z vlastního článku. Tuším snahy temných sil...;-)

Tomáš Kubín 9.10.2007 0:19

Dluhošovi

Člověče, autore, vy jste se musel zbláznit! Sám rynda se za své veletrapné extempore omlouvá a ví, že na obrazovce neměl co dělat, ale vy, Dluhoši, melete rkaviny o tom, jak ho kdosi uťal proto, že jde proti prominentímu Klausovi. Vy jste opravdu groteskní a odporný případ.

Langsam 9.10.2007 0:47

Re: Dluhošovi

Kritikům Klause je třeba držet palce za všech okolností. Novináři proti nim pravidelně kují pikle, aby je zesměšnili - vždyť ty novináře stejně všechny platí Klaus. Však chudákovi Ryndovi určitě tu kořalku do minerálky přimíchal nějaký Klausův pohůnek, zřejmě novinář. Ale Rynda se nedal a z posledních sil sdělil národu pravdu. Škoda jen, že jsme ji kvůli zlovolnému moderátorovi nemohli slyšet celou.

Ty, kteří nás přivedli "do zřetelné blízkosti praktického kolapsu ekonomiky i životní úrovně", je třeba potírat na všech frontách a jakýmikoli prostředky. Ještě že to tenkrát zachránil Zeman, to jsme měli štěstí. Tomu sice nepřátelé také každou chvíli lili becherovku do heřmánkového čaje, ale on ve svém boji vytrval, ekonomiku a životní úroveň pozvedl, republiku zachránil.

A pana Dluhoše prosím nesuďte tak přísně. Kdo ví, třeba i jemu nějaký Klausův nohsled znehodnotil multivitaninový džus alkoholem, zrovna než se chystal psát tenhle článek.

cipísek 9.10.2007 8:54

Re: Re: Dluhošovi

Langsame,já to viděl taky a řekl bych,že mu ti lotři nepřimíchali kořalku do minerálky,ale spíš minerálku do kořalky.

Václav 9.10.2007 8:59

Re: Re: Dluhošovi

R^

westík 9.10.2007 8:07

Re: Dluhošovi

  Asinus asinum fricat

Milan 9.10.2007 0:06

Když někdo svou chuť na alkohol neovládne ani tehdy,

když ví, že má jít večer mluvit do televizního studia, je to mimořádně nedůvěryhodný člověk.

Je zjevné, že jde o hospodského kecálka, který jen shodou okolností ještě pořád má slušné místo, kde ho šéfové drží z piety a pro bývalé zásluhy.

Opilec je ale opilec a opileckými kecy a názory nemá smysl se zaobírat.

jakovy 9.10.2007 14:41

Re: Když někdo svou chuť na alkohol neovládne ani tehdy,

Musím nesouhlasit. Pokud opilec mluví rozumně a pravdu může být ožralý namol. U pana Dr. se bojím, že by blbnul na třetí i po dvou měsících abstinence (alkoholu).

Ale líbí se mi to. Pustil jsem si to 4x.