27.1.2022 | Svátek má Ingrid


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Trotl 9.10.2007 2:54

Re: Ach jo

Víte pane, jestli ty problémy nejsou zaviněné spíš lokálními parametry. Například vybetonováním koryt našich řek. Vysušením kdejaké bažiny a výstavbou domečků v zátopové oblasti. Apropó pan Klaus netvrdí, že se neotepluje. Tvrdí jen, že se k problému stavíme špatně. To jest s účinností 0.00001% za miliardy euro. Jinak řečeno prostředky v kapsách zelených maníků a skutek utek.

Martin 9.10.2007 4:32

Re: Re: Ach jo

pardon, ale pan klaus i ve sve knize se snazi rici, ze se neotepluje nebo presneji ze oteplovani neni dokazano co vyjde na jedno a totez, venuje dokonce tomu celou kapitolu

takze prosim nesirte dal tenhle klausofilni nesmysl

Ladislav N. 9.10.2007 5:06

Re: Re: Re: Ach jo

Blb zase nepochopil... Rv

Martin 9.10.2007 6:07

idiot Ladislav N. IP: 83.240.59.xxx

neumi cist :-D

zk 9.10.2007 7:14

Re: Re: Re: Ach jo

že se neotepluje nebo že není dokázáno, co je toho příčinou, není vůbec jedno a totéž. Je vidět, že opravdu nerozumíte čtenému textu a českému jazyku vůbec.Rv

Martin 9.10.2007 7:20

Re: Re: Re: Re: Ach jo

vy prd chapete, podle vas klaus tvrdi, ze globalni oteplovani existuje protoze nebylo prokazano, vidte genie :-D

jm0 9.10.2007 14:59

Re: Re: Re: Re: Re: Ach jo

:)))))))))))

ag 9.10.2007 6:56

Re: Ach jo

Líbil se Vám projev pana Ryndy. Klaus podle Vás dělá hovada ze světové vědecké obce. Asi si myslíte, že zmíněné povodně byly první za dobu existence zeměkoule. Vypadá to tak.

zk 9.10.2007 7:11

Re: Ach jo

Hovada ze světové vědecké obce dělají politici typu Al Gore a spol. Katastrofální povodně tady byly i dříve, ale to se ještě nesvádělo všechno na změnu klimatu. Sociální ekolog je jistě nejvíce předurčen, aby kázal o klimatu a jeho změnách.Rv;-(8-o

Martin 9.10.2007 7:21

Re: Re: Ach jo

ne to je predurcen ekonom, ktery je navic architektem a pravnikem a profesuru dostal bez jedine zahranicni prace :-D

MK 9.10.2007 13:37

Re: Re: Re: Ach jo

Nejake zahranicni prace ma. Lze to najit napr. na ISI Web of Knowledge. Overujte si prosim informace. Ad pravnik: me tedy rozhodnuti US ohledne Burese prislo nelogicke taky a ten architekt to mela byt asi knihovna na Letne. Tak k tomu se snad muze vyjadrit kazdy obcan (me se treba navrh knihovny docela libi). Howgh.

Sýček 9.10.2007 7:53

Re: Ach jo

"A musí být člověk vědec aby věděl, že je s klimatem něco špatně když máme  katastrofální povodně během 5 let? o dalších jevech ve světě jako extrémní sucha nemluvě..." Nemusí, proto tak pitomé závěry. Kupodivu se v Českých zemích velké povodně opakují zhruba po stu letech. Proč? Na to se zeptejte klimatologa, ale nečekejte určitou odpověď.

emil 9.10.2007 9:05

Re: Ach jo

Ach jo , stržený Karlův most v historii byl také strřžen povodní, bez humbuku kolem oteplování.

Trautenberk 9.10.2007 1:16

Moderátorovi díky, že to ukončil

Rynda taky mohl dopadnout takto http://www.youtube.com/watch?v=_tXzKpmRrFs

Riki 9.10.2007 7:30

Re: Moderátorovi díky, že to ukončil

R^R^R^:-D:-D:-D;-D

Vlasta.on 9.10.2007 1:13

Pane Bože

kde radakce takového blba vyhrabala? To se normálně rodí nebo došlo k záměně ve chlévě?

Riki 9.10.2007 7:27

Re: Pane Bože

To je bývalý poslanec a kandidát do senátu Vlastíku, tak proč ten údiv  a otázka do nebes?;-D

Abonent 9.10.2007 1:12

Rynda nechtěně vyzradil pravdu o zeleném náboženství

Pan Dluhoš asi viděl nějaké jiné vystoupení pana Ryndy než my všichni ostatní. Já teď napíši pár slov o této smutné komedii : http://www.youtube.com/watch?v=WxIN0fHxTMw

Musím říci, že jsem neobyčejně rád za opilost pana Ryndy před kamerou. Střízlivý by bezpochyby mluvil jinak; inteligentní je dost, aby věděl, že některé věci se prostě veřejně říkat nesmějí.

Leč In vino veritas - pan Rynda na závěr svého nechtěně pravdivého vystoupení prozradil způsob myšlení ekologistů : "...My nepotřebujeme žádnou další komisi. My potřebujeme věřit té mezivládní komisi pro sledování změn...globálního klimatu, potřebujeme ji respektovat, to je to, co chceme."  Ano, podle pana Ryndy Václav Klaus požadující druhou komisi "...popírá to, co je věda." "Smutně pojatá lidská svoboda, která neví, kde bychom měli začít, jak skončit, je uměle postavená na první místo - to je dle pana Ryndy  "smutné na Václavu Klausovi".

Takže dle sociálního vědce Ryndy je věda to, v co potřebujeme věřit. A zbytečně to nezkoumat. Nějaká lidská svoboda ?!? Pche !

Pan Rynda nechtěně potvrdil pravdivost tvrzení, že Zelené náboženství je náhražkou za zkrachovalou víru v socialismus.

Ladislav N. 9.10.2007 3:49

Re: Rynda nechtěně vyzradil pravdu o zeleném náboženství

To není k dispozici lepší způsob zveřejnění videa (ke stažení), než přes YouTube? Rv:-( Na jejich registraci a zasílání kašlu.

Prétextat 9.10.2007 9:43

Re: Re: Rynda nechtěně vyzradil pravdu o zeleném náboženství

To video máte i bez registrace v cache vašeho prohlížeče. Pak stačí změnit extenzi na flv. Nebo použít nějaké udělátka, která jsou volně na Inetu. A googlovat, googlovat, googlovat...

rv 9.10.2007 9:54

Re: Re: Rynda nechtěně vyzradil pravdu o zeleném náboženství

pro stažení těchto typů videa se používá např. freeware Orbit Downloader

Ladislav N. 10.10.2007 0:16

Re: Re: Re: Rynda nechtěně vyzradil pravdu o zeleném náboženství

Díky. Mám spíš problém, že samotné natažení do cache je podmíněno odstraněním bezpečnostních bariér - třeba zákazu ActiveX - v MS IE, který stejně nepoužívám...

Kryštof 9.10.2007 5:59

Re: Rynda nechtěně vyzradil pravdu o zeleném náboženství

Je to tak. Možná málokdo vydržel páně Ryndovo vystoupení až do konce a to je škoda. Pokud někdo říká, že nepotřebujeme jevy zkoumat ze všech stran, ale prostě věřit, není vědec (jakýkoli - třeba společenský) ale kazatel. Žel ekologie, tak jak ji dnes pojímají politici a média je spíše náboženstvím, než vědou. Hlavní vlastnostní všech skutečných vědců je, že stále pochybují, hledají odpovědi na nové otázky a snaží se své vývody stále podrobovat novým zkouškám. Pánové Rynda a spol už nehledá. Je spokojen ve své opilosti sám se sebou...

fox 9.10.2007 8:16

Re: Rynda nechtěně vyzradil pravdu o zeleném náboženství

Přesné člověče,vy jste to teda prokoukl.

Bert 9.10.2007 9:42

Re: Rynda nechtěně vyzradil pravdu o zeleném náboženství

"Měli bychom věřit racionalitě člověka a důsledkům spontánní evoluce lidské společnosti více než "dobru", plynoucímu z politického aktivismu."  Toto je citace z projevu V.Klause v OSN.

Ovšem problém je v tom, že svoji racionalitu má: Rynda, Abonent, Klaus, Bursík atd.

Co to znamená: věřit důsledkům spontánní evoluce lidské společnosti? Spontánní evoluce lid. spol. znamená zánik. Je to právo mocnějšího. Jejím důsledkem byly první i druhá svět válka. Lidská společnost musí být, bohužel, korigována zákony, pravidly a nařízeními, které plynou právě z politického aktivismu(např. Masaryka - opak Klause). Zrušme zákony, dejme průchod spontánosti a do čtrnácti dní jsme vyvražděni.

Von 9.10.2007 10:35

Re: Re: Rynda nechtěně vyzradil pravdu o zeleném náboženství

Myslím, že lidstvo samozřejmě směřuje k zániku a nic s tím nenaděláme. Myslím ale také, že to ještě nějakých pár desítek tisíc let bude trvat! Vždyť VŠECHNY války byly jen krátké epizody ve vývoji druhu homo sapiens! Válka je sice vůl, jak lze různě šít na zdech, ale bohužel některé byly nezbytné! Jinak je ale zajímavá otázka, kdo bude ty lepší zákony dělat, protože se jistě zhodneme v tom, ty současné nejsoui nic moc!

Bert 9.10.2007 11:14

Re: Re: Re: Rynda nechtěně vyzradil pravdu o zeleném náboženství

Pane, zajímalo by mě, proč si myslíte, že některé války byly nezbytné.  Myslím, že válka je to nejhorší řešení ze všech možných.

Zkvalitňovat zákony  je proces nekonečný...  Přitom "stačí" dodržovat desatero. Nelhat, nepodvádět, nekrást...

krmič 9.10.2007 12:10

Re: Re: Re: Re: Rynda nechtěně vyzradil pravdu o zeleném náboženství

Největší sranda je, jak se tu všichni ateisté ohánějí právě Desaterem. Při čemž to desatero redukují na 3 přikázání. Ty ostatní jaksi nepasují do krámu, že? Tak proč zrovna Desatero?

Bert 9.10.2007 13:00

Re: Re: Re: Re: Re: Rynda nechtěně vyzradil pravdu o zeleném náboženství

Desatero proto, protože je prostý, jasný, jednoduchý. I ty ostatní mně do krámu pasují. Ale já uvedl jen ty tři... A nevím, proč by se ateisté nemohli ohánět Desaterem - jestliže ho, narozdíl od některých věřících pánbíčkářů, dodržují. Když mohl papež nosit kožený rajtky, proč by ateisté nemohli číst Bibli a souhlasit, nebo nesouhlasit s tím nebo oním.

krmič 10.10.2007 15:00

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rynda nechtěně vyzradil pravdu o zeleném náboženství

Kdyby ateisté dodržovali desatero, tak by nebyli ateisté. První přikázání zní: v jednoho Boha věřiti budeš. Kdo věří v Boha, není ateista. Je evidentní, že vůbec nevíte, o čem to Desatero je. Tak si ho neberte do huby.