23.9.2021 | Svátek má Berta


SOUTĚŽ: Upíři jsou v kurzu, tak proč si o ně nezasoutěžit?

11.12.2009 0:05

Baronet Sarden logoTOPlistSotva jsme skončili s jednou soutěží, začínáme s druhou, to víte, když už jsou ty Vánoce. Tentokrát se zaměříme na módní upíry, jejichž obliba vygradovala zejména s nástupem ságy Stmívání. Jenže na Sardenu se zaměříme na jiný cyklus, který je plný romantiky, upírů a navíc obsahuje detektivní zápletku - a aby toho nebylo málo, podle předlohy již byly natočeny dvě série televizního seriálu.

Sookie Stackhouse je servírkou v malém louisianském městečku. Je tichá a uzavřená, ale ne proto, že by nebyla hezká. Má totiž jednu nectnost - dokáže číst myšlenky. A to se na rande moc nehodí. Pak však potkává Billa. Vysokého a hezkého - a hlavně neví, co si Bill myslí. Přesně na takového muže čekala. Ale i on má nectnost - je totiž upír a s nevalnou pověstí. (anotace)

Nerozhodnutí soutěžící si mohou přečíst recenze na první dva díly ságy Pravá krev: Mrtví do soumraku a Upíři v Dallasu. K dispozici máme i ukázku z první knihy.

Soutěžní otázky:

  1. Kolik knížek spadajících do cyklu Pravá krev má autorka na kontě? (celkem, nestačí nám pouze české překlady)
  2. Uveďte nám jména herců, kteří obsadili role literárních hrdinů Sookie a Billa.
  3. Kde vyrůstala Charlaine Harris?
  4. Čím je Sookie Stackhouseová výjimečná?

Své odpovědi můžete zasílat do 17. prosince 2009 na redakční e-mail: sarden@pagiserver.cz. Do předmětu uveďte "Prava krev". Ze správných odpovědí vylosujeme jednoho výherce, kterého budeme následně informovat.

Pravá krev Mrtví do soumraku Charlaine HarrisPravá krev Upíři v Dallasu Charlaine Harris

Jan Pechanec


Narodilo se vám miminko? Zahrajte si s Pampers o ubrousky New Baby
Narodilo se vám miminko? Zahrajte si s Pampers o ubrousky New Baby

Pampers New Baby jsou dětské vlhčené ubrousky určené pro citlivou pokožku, bez alkoholu, parfemace a s neutrálním pH. Jsou tak ideální od prvního...

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...