24.9.2021 | Svátek má Jaromír


PR: Souboj Titánů celosvětově ve 3D

9.2.2010 12:05

warner Bros Brothers logoTOPlistWarner Bros. Pictures a Legendary Pictures uvedou "Souboj Titánů" celosvětově ve 3D 2. dubna 2010.

Studio mění svou globální strategii, aby zvýšilo počet 3D filmů pro nadcházející období. Mezi tituly, které budou uvedeny ve 3D, patří i "Harry Potter a Relikvie smrti, část 1".

Představitelé Warner Bros. Pictures a Legendary Pictures včera oznámili, že připravovaný film „SOUBOJ TITÁNŮ“ bude mít celosvětovou 3D premiéru 2. dubna 2010. Zároveň bude film uveden i ve 2D.

V prohlášení Dan Fellman, prezident domácí distribuce Warner Bros. Pictures, uvedl: „Máme dostatek zkušeností i úspěchů s konvertováním 2D filmů do 3D, což dokládají úspěšné filmy jako „Polární expres“, vybrané scény ve snímku „Superman se vrací“ nebo poslední dva filmy o Harry Potterovi.“

Clash of the Titans Souboj TitánůFellman dále pokračuje: „Věříme v neustálý vývoj 3D technologií. Výsledek naší práce s použitím nejkvalitnějších materiálů budeme prezentovat právě v „Souboji titánů“. Z našich průzkumů víme, že diváci vítají možnosti vidět filmy v RealD a v IMAXu.

Máme mnoho filmů, díky kterým můžeme návštěvníkům kin tyto možnosti nabídnout.” Jeff Robinov, prezident skupiny Warner Bros. Picture, řekl: „3D nás nadchlo a jsme rádi, že můžeme divákům po celém světě přinášet vizuálně bohaté zážitky.”

Dalšími tituly, které Warner Bros. Pictures v roce 2010 uvede také ve 3D, jsou: „Jako kočky a psi: Pomsta prohnané Kitty“ (ČR 12.8.2010), „Soví strážci“ (ČR 21.10.2010) a „Harry Potter a Relikvie smrti, část 1” (ČR 18.11.2010)

Partnerem Warner Bros. Pictures při 3D úpravách filmu „SOUBOJ TITÁNŮ“ byla společnost Prime Focus, která spolupracovala na vizuálních efektech filmu „Avatar”, který získal nominaci na cenu Akademie v kategorii vizuálních efektů.

Iveta Prchalová


Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...