24.9.2021 | Svátek má Jaromír


CON: Zdravíme všechny příznivce CKČ

28.5.2010 0:05

Tento text naleznete i na www.sarden.cz, kde můžete bez registrace diskutovat a využívat mnoha dalších výhod.

CKČ logo Cena Karla ČapkaTOPlistPřátelé, letos je to vlastně 30 let od vzniku první myšlenky CKČ. Tam kdysi na chmelu, někde okolo Žatce, mezi bublinkami zlatavého moku. A pak k tomu úrodná půda v Pardubicích a navíc spolupráce s městským kulturním střediskem. Vida jak těch 30 let uteklo.

Řekli jsme si, že CKČ trochu zviditelníme pro Evropu. Co chystáme?

Všichni držitelé ceny KČ a Ludvíka budou viditelně označeni stužkou oznamující účastníkům úspěch v této soutěži. Všechny výsledky budou spolu s doprovodnými materiály přehledně zpracovány. Součástí bude prezentace zajímavých artefaktů, původní soška Mloka, současná, ale i neúspěšný předchůdce - návrh, který zapadl v dějinách, ale i mnoho dalšího.

V pátek večer v conové hospůdce zveme všechny účastníky CKČ a držitele ceny Ludvík. V uzavřené společnosti se vás pokusíme mile překvapit.

Dnes potvrdilo svoji účast na Parconu - Triconu už více než 35 držitelů ocenění CKČ, Mloků a Ludvíků. Neváhejte a rozšiřte jejich řady. Obeslali jsme všechny, na které se nám podařilo získat mailový kontakt. Prosíme - jestli jste tedy mezi touto skupinou a nedostali mail od organizátorů Triconu, ozvěte se, prosím, na europarcon@gmail.com. Velice děkujeme.

Také vzpomeneme na ty soutěžící v CKČ, kteří již nejsou mezi námi - např. na prvního vítěze L.Kubice nebo svéráznou B. Ježkovou.

Aktivní účastníci z letošního roku budou spolu s J.Vorlovou absolvovat workshop, Z. Rampas navrhuje setkání porotců a vlastně dotvořit očekávaný kodex a tím sjednotit kritéria náhledu na přihlášené práce.

Závěrem Euroconu - Polconu - Parconu bude vyhlášení výsledků ve společnosti polských a evropských cen. CKČ se neztratí a letošním účastníkům, nominovaným a vítězům ke slávě a štěstí naprší tisíce světýlek z oslavného ohňostroje.

Těšíme se na Vás.

Organizátoři Euroconu


Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...