8.12.2021 | Svátek má Květoslava


CON: Festival fantazie Speciál 2009

15.10.2009 12:05

FFS logoTOPlistChcete potkat dabéry známých seriálů? Nechat si podepsat české spisovatele/ky? Zahrát si počítačové a stolní hry, poslechnout spousty přednášek nebo vidět více než 20 nových SF&F&H filmů? Ochutnat atmosféru mladšího bratříčka největšího conu v ČR? Přijeďte na FF Speciál, zažijete to, co nikde jinde.

FF Speciál a jeho herní součást GameFest Speciál pořádá jako 23. con v Chotěboři neziskové občanské sdružení SKF Avalon v termínu 27. 10. – 1. 11. 2009. Očekáváno je denně až 800 návštěvníků.

V pestrém šestidenním programu (přes 600 pořadů, až v 15 liniích zároveň, od 8 ráno do 4 ráno) najdete projekce filmů, seriálů a televizních dokumentů, hraní her všeho druhu včetně konzolových her na Sony Playstation, MS Xbox a Nintendo Wii. Dále besedy se spisovateli, herci a výtvarníky, odborné i humorné přednášky odborníků, redaktorů a fanů. Rovněž panelové diskuse, soutěže, křesty, autogramiády a speciální pořady:

  • výstava obrazů Martina Zhoufa a plastikových sci-fi modelů
  • divadelní představení Božská komedie 3: Soumrak Bohů a derniéra Daturnin
  • beseda s dabéry, zahraničním hostem
  • diskotéky, karaoke, Půlnoční taneční

Informace o programu a účasti najdete na www.ffspecial.cz.

Na Sardenu jsme informovali o akci:

Václav Pravda


Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...