24.9.2021 | Svátek má Jaromír


AKCE: Hledáme statečná srdce, hledáme Superhrdinu... či Superhrdinku?

7.6.2010 12:05

Tento text naleznete i na www.sarden.cz, kde můžete bez registrace diskutovat a využívat mnoha dalších výhod.

Kdo chce být superhrdinaTOPlistSvět se bojí, ale má naději. Republika je v ohrožení, ale vidí spásu. Můžeš jí být i ty. Hledáme blanické rytíře novověku pod inzerátem: "Justice League of Czechia (Liga spravedlnosti Česka) přijme nového člena. Zn. rychle a kvalitně."

Na Festivalu fantazie 2010 v Chotěboři (vždy ve dvou až tříhodinových blocích ve dnech 3. až 6. července 2010) se uskuteční unikátní soutěž "Kdo chce být Superhrdinou?", která si bere za úkol vybrat toho nejsuperhrdinštějšího z fanů, jenž bude mít tu čest stát se členem prestižní organizace, jejíž úkolem je ochraňovat jedince i svět před veškerým zlem.

Výběrové řízení bude probíhat formou řady disciplín, které otestují duševní i fyzické kvality všech kandidátů, všech hrdinů, tak aby z nich mohl být vybrán superhrdina. Jsme si jisti, že minimálně jeden se ještě mezi vámi skrývá!

Dovolujeme si upozornit, že hledáme superhrdinu či superhrdinku, a proto velice vítáme také kandidátky a jsme velmi rádi, že můžeme oznámit jejich značný zájem (a očekáváme další :) ). Pánové, máte co dohánět, krásná polovina lidstva vás v zájmu "chránit a pomáhat" prozatím zcela jasně přečísluje!

Kromě členství v Justice League of Czechia a respektu mas si vítěz odnese superhrdinské příručky (komiksy), superhrdinské pomůcky a odznaky svého nového postavení. Ostatní hrdinové budou odměněni obdivem mas a předměty k upamatování si, že projevili lidské kvality, kterými se jen tak někdo chlubit nemůže.

Svou přihlášku i dotazy o více informací můžete posílat na e-mail superhrdina@sff.cz. Další podrobnosti naleznete na webu http://superhrdina.sff.cz/

Krev, pot i humor a světlé zítřky slibují vedoucí výběrového řízení

Iron Lament, Wonder Willwarin i Dark Beneficus

Jan Olšanský


Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...