Pátek 12. července 2024, svátek má Bořek
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

VOLBY: Kdo vlastně vyhrál?

Generál Pavel je politická osoba „no name“. A že jeho celková volební kampaň nikomu neumožnila zjistit, koho tato osoba ve skutečnosti reprezentuje, čí zájmy bude preferovat.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Zlo na sebe nabaluje různé podoby. V posledních volbách vyhrálo zlo, které ztělesňují vedoucí činitelé fialovského establishmentu a uměle vytvořený generálský panáček, který se ovšem může vymknout z původně určené role a může dokonce napáchat ještě větší škody, než mu byly původně naprogramované z centrály CIA a dalších středisek nepřátel demokracie. Jasným morálním vítězem posledních voleb je Babiš, který má k dokonalosti nekonečně daleko, který se ovšem snaží držet svá politická defilé v mezích slušnosti, nikde trapně neexhibují narušitelé pokojných politických shromáždění ve službách Babiše. Takže co je protibabišovské, to je protidemokratické. Fiala, naše Markéta, Vystrčil a další protidemokratičtí záškodníci určitě nebudou škodit občanům ČR věčně. Tito političtí tajtrdlíci neustále hledají možnosti, jak by si vylepšili image a bohužel i jak by masívněji prosadili zhoubné cizí zájmy Bruselu a dalších záškodnických center. Zatím tedy vítězí zlo.

0 0
možnosti
LN

Tajtrdlíku grafomanskej! ;-D

0 0
možnosti
JH

Obávám se, že vítězem je někdo, kdo tu nežije a nemá právo volit prezidenta ČR. A rozhodující pro další vývoj bude to, kolik si toho necháme líbit než se naštveme. Jenže pravděpodobně se nic kromě toho, že budeme naštvaní, nezmění. Síly hybatelů a prodejnost medií jsou obrovské.

0 0
možnosti
ŚS

Vyhrála touha po slušnosti. Ale kam nás zavede, ví Bůh. Nebo Výbuch?

0 0
možnosti
DL

No, ja kdyz jsem videla tu "slusnost", se kterou probihal Babis-bashing na vsech frontach, vcetne toho, ze byl dokonce i jednou z kandidatek nazvan "Zlem", v jakemsi nabozenskem fanatismu.... Proste kdyz se clovek podival KDO a jak haze bahnem po kandidatu Babisovi, tomu muselo byt jasne, ze Babis udelal neco dobre! ;-)

0 0
možnosti
MV

Úvaha pana Vlka st. bych ihned nezatracoval. Také u mě "projekt Petr Pavel" od samého počátku vzbuzoval pochybnosti.

Pochybnosti v tom smyslu, že jde o projekt, kde generál Pavel je předmětem hry, ale nikoli jejím hybatelem.

0 0
možnosti
PD

"Projekt Pavel" vzbuzuje pochybnosti, projekt Bureš nechci právě proto, že pochybnosti nevzbuzuje a to, co by přinesl, nechci.

0 0
možnosti
JV

Ústava ČR, 1/1993, ze dne 13.12.1993 je dokument, který reflektuje stav společnosti ke stejnému datu, tedy zpackaný. Jde o moc ve státě. Diktatury jsou na základě moci jednotné a demokracie na zásadě dělby moci.

K předání moci? Milena Kozumplíková,jen heslovitě: Ještě v prosinci 1992 byla Ústava chápána a schvalována jako základní zákon státu. Její kurvítko se ale objevilo hned v čl.3; zatím nelogicky a neškodně,a s použitím do té doby neznámého pojmu: ústavní pořádek. Neškodnost pojmu byla však "napravena" čl.112, že ústavní pořádek je Ústavě nadřazen (je uvedeno, že ústavní pořádek je tvořen i Ústavou). Nějakou dobu se asi přemýšlelo, co s tím. Problém byl "vyřešen" zákonem 395/2001 na základě vládního návrhu 884, 2000 III. volební období, Důvodová zpráva z 21.3.2001, kterou podepsali předseda vlády Miloš Zeman v.r. a místopředseda vlády a předseda Legislativní rady vlády Pavel Rychetský v.r. Ve zprávě, ve věci Ústava x ústavní pořádek, je i uvedeno, cituji: " Slova "ústavní zákon " se v tomto i v dalších ustanoveních nahrazují slovy "ústavní pořádek", což lépe odpovídá konstrukci vztahu Ústavy a ústavního pořádku a s definitivní platností řeší všechny teoretické spory o závaznosti Listiny základních práv a svobod."

pokr . . .

0 0
možnosti
LN

A jak tohle souvisí s obsahem článku? ;-D

0 0
možnosti
OM

O83. 25M42.

6. 2. 2023 12:02

To jste pane objevil Ameriku, že se lidé při volbách řídí víc emocemi než rozumem😁

Bezobsažná, a k tomu navíc zavádějící hesala používal i Babišův marketingový tým, takže v tomto ohledu nemáte p. Pavlovi co vyčítat. Co se týče otázky "kdo vás financuje", račte nahlédnout do účtů, jsou veřejné.

Chápu, že byste radši prezidentem viděl p. Babiše, protože "už ho přeci známe a víme, co od něj můžeme čekat". Nuž, práve proto jsem ho nevolil, a spolu se mnou další více než tři miliony voličů. O tom, že p. Pavel měl nezanedbatelnou podporu již dávno před zahájením finále předvolební kampaně, svědčí více nez 81 tisíc započítaných podpisů na petici. Pan Babiš se spokojil s podporou 56 poslanců, není tudíž možné zjistit, kolik podpisů na petici by nasbíral on.

MMCH, ani v tom Karlovarském kraji ta volba nedopadla pro p. Babiše nijak slavně - 50,99 ku 49,01, což je 2826 hlasů. Stačilo, aby se 1414 lidí rozhodlo opačně (neb rozdíl hlasů se mění dvojnásobnou rychlostí, co na jedné straně ubude, na druhé přibyde), a prohrál i tam.

0 0
možnosti
LN

https://stranapro.cz/wp-content/uploads/2022/09/otevreny_dopis_fialovi-1086x1536.jpg

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová - JUDr. Jindřich Rajchl... přátelé a spoludemonstranti dezoláta Vrabela ;-O

0 0
možnosti
LN

Václav Vlk senior jen "svými slovy" převykládal a přežvýkal to, co už psali jiní:

Zvolení Pavla? Marketéři stvořili mýtus o souboji dobra se zlem, říká prof. Jirák

https://echo24.cz/a/Hk6Sc/tydenik-echo-rozhovor-jirak-prezidentske-volby-2023-zvoleni-pavla-marketing

A reakce na něj:

Zjevil se nám profesor Jirák a sdělil, že Babišovi bylo ublíženo. Pavel je prý jen produkt marketingu

"...Tohle je od pana profesora neskutečná nehoráznost. Jsme již deset let svědky drsného marketingu Andreje Babiše, který používá nestvůrné techniky včetně naprostého vymývání mozků, a Jirák se trápí nad marketingem generála Pavla. Není to spíše marketing Andreje Babiše, který se vymkl zodpovědnosti, protože například děsil lidi válkou? V čem je negativní, že byl Pavel jako kandidát budován dlouhodobě? Nebyl by naopak problém, kdyby se objevil náhle? A proč se Andrej Babiš zničehonic objevil v Show Jana Krause, když budoval ANO 2011? To nebylo zvláštní? ..."

https://www.forum24.cz/zjevil-se-nam-profesor-jirak-a-sdelil-ze-babisovi-bylo-ublizeno-pavel-je-jen-produkt-marketingu/ :-) !!

0 0
možnosti
PM

P75e56t96r 71M61a51c71h

6. 2. 2023 11:36

RvNevím co jste chtěl a nyní máte Vlku st., ale urážení voličů pro jednoduchost a naivitu říká o vás jen, že jste ubožák.

0 0
možnosti
VK

V18. 23K60u25h53a93j

6. 2. 2023 11:52

Ježíšmarjá, vy tady dva roky neděláte nic jiného, než že urážíte voliče Babiše...!

0 0
možnosti
Foto

3 359 151 voličů udělalo zásadní chybu, že dali hlas Pavlovi a ne produktu 9O let Babišovi. Nepochopili velikost Babiše.;-D;-D;-D To, že drtivá většina obyvatel měla toho zloděje dost jim nějak uniká.

0 0
možnosti
JV

J 69V43l77č22e34k

6. 2. 2023 11:58

Je po volbách, a nemá žádnou cenu rozebírat motivy voličů, a hovořit o vítězství či prohře kandidátů.

Podstatné je a bude, jak bude ta drtivá většina voličů spokojená s tím, koho si za nového prezidenta zvolili, a kdo se jejich zásluhou stane tím novým prezidentem.

Jen tak mimochodem, on vám Babiš něco ukradl, nebo je to tak, že jeho úspěšnost je u drtivé většiny méně úspěšných, zato o to více závistivých, prostě neodpustitelná? :-)

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz